OVAN I BLIZANCI: Drugari šta mislite o ovoj kombinaciji? :) zanimaju me iskustva?

Kao jaric, imao sam iskustva sa bliznakinjama,one se samo smeju,sve im je zanimljivo,samo neka pozitiva,a kad se zatreskaju u nekoga,to jedino da izvadis sudsku zabranu prilaska inace te nece ostaviti na miru.
Direktno se udvaraju,pa ti se kace oko ruke,pa te grle...
Ono sto ja znam blizanaca su opusteni likovi,a bome neki i znaju i da lazu puno,baroni neki. Vatra i vazduh se slazu,tako da nebi trebalo biti tu nekih problema,ali opet,treba uporediti natalne karte.
 
kolko sam dugo trpeo hirove... ali dobro, naucio sam se strpljenju-neka korist, jer u svakom zivotnom sranju nadje se uvek i nesto pozitivno

- - - - - - - - - -

najbolje funkcionisem sa zenom ribom koja, ako me voli, voli do mazohizma dok ne preteram i zena lavica koja ne zna sa cime se nosi misleci da je jaca :lol:

a oba slucaja su neopterecujuca za dublje razmisljanje osim kopulativnog drugarskog
 
kolko sam dugo trpeo hirove... ali dobro, naucio sam se strpljenju-neka korist, jer u svakom zivotnom sranju nadje se uvek i nesto pozitivno

- - - - - - - - - -

najbolje funkcionisem sa zenom ribom koja, ako me voli, voli do mazohizma dok ne preteram i zena lavica koja ne zna sa cime se nosi misleci da je jaca :lol:

a oba slucaja su neopterecujuca za dublje razmisljanje osim kopulativnog drugarskog

ali ovde je tema o ženi ovan i muškarcu blizancu ;)
 
žene ovnovi su najbolje to si ti naleteo na neku pogrešnu :)

zene ovnovi najbolje???? za sta, leba ti :hahaha:

- - - - - - - - - -

Ja bi ovo rekla malko drugacije, one su naletele na pogresnog :)

a ja cuo od drugih znakova da sam onaj pravi i jedini.... znaci ta teorija ti ich ne pije vodu
 

Back
Top