Ovakvima se izvinjava samo bolid

Lepo reče Vesna Pešić, bio bi idealan za predsednika Švajcarske. Jednostavno, ima dobru nameru, dobru želju, ali je ovo Balkan, ovde idu dve lepe reči, pa onda moraš malo đonom. Iz tog razloga mi nismo Švajcarci gde je plafon kad predsednik da krv, ili usvoji napuštenu životinju.
Sa druge strane nismo ni okruženi Beneluksom, već vrlo zavidnim i nedobronamernim zemljama.
Izvinjenje kao takvo je nepotrebno, niti kažnjava krivce, niti vraća iz mrtvih pobijene. Besmisleno je. Ako su želeli da ga ponize, a u to sam duboko ubeđen, nije mi ni krivo ni žao, biran je da jede g.vna u naše ime.
Najveći problemi naše današnje politike su sve repovi iz doba Miloševića. Ako je za utehu, osim lopovluka i tajkunizacije, sve ostalo je "lepo" nasleđe onoga ispod lipe. Mislim da mi još nismo svesni tragedija te politike, ne u smislu direktno pretpljene štete koja je ogromna, već u smislu gde smo danas mogli biti.
 
ma lepo su se izvinuli marovic i mesic jedni drugima,u isto vreme, znaci uzajamno 2003.

i sta ima sad on, jednostrano da se dodatno izvinjava...

pogotovo zato sto je 10 puta veise zlocina pocinjeno nad srbima nego sto su srbi pocinili...

a i da se izvinjava, opet je trebao kao i marovic, da ucini to zajedno sa drugom stranom tj. reciprocitetno a ne jednsotrano...

i na kraju kako je smeo da kaze da je sloba za prst vise kriv od drugih za rat i raspad jugoslavije.

mislim ne branim slobu ali on je tad bio nas predsednik, on je umro, znaci to je upereno protiv nas... a i niej tacno, sloba je kriv za sasvim druge stvari, jasno ej ko je razbio jugoslaviju- HRVATI. sloba je bio za ocuvanej Sfrj, dok su Tudjman i njegovi organizovali oruzanu pobunu, naoruzavali se nelegalno formirali nelegalne paravojne jedinice (prvi su poceli sa tim ZNG i ostalo)... i onda on da kaze da smo mi krivlji od drugih za izazivanje raspada Sfrj i izazivanje rata...

a ko ej rekao u saboru javno da je izvrsio zadatak i razbio Yu??? Mesic!!

dakle Hrvatsko rukovodstvo je izazvalo raspad sfrj organizovalo oruzanu pobunu i izazvalo rat... a cak ni taj cuveni vukovar se ne bi desio da nisu njihove nelegalne paravojne ZNG-e upravo taj grad zauzeli i drzali ga, te po njemu cinili zlocine...
 
Posebno se Milošević zalagao za SFRJ :roll:
Toliko su se svi zalagali za SFRJ da je pukla kao tikva.
JEDINO REŠENJE JE BILO!

e035.gif
20387194844412fe447b2d5019684481_200x137.jpg
 

Back
Top