Ovako to rade ozbiljni...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
svako dobro partijski:mrgreen:

ds.gif

Ako ćemo po partijskoj liniji :lol: :

Snsdlogo.gif


Ako Bog da da budemo koalicioni partneri u Evropskom Parlamentu u što kraćem roku :D


Jomini, moram ti skinuti kapu što ujedini Srbe i ostale narode i narodnosti na forumu makar i na jedan dan. Postigao si više nego ogromna većina koja je tako nešto pokušavala :D

Želim ti još puno banova, kilometara u Subaruu, i tako tih stvari, prijatnih i malo manje prijatnih, koje te ipak čine srećnim.

Srećan rođendan šefe! :D
 
Ako ćemo po partijskoj liniji :lol: :

Snsdlogo.gif


Ako Bog da da budemo koalicioni partneri u Evropskom Parlamentu u što kraćem roku :D


Jomini, moram ti skinuti kapu što ujedini Srbe i ostale narode i narodnosti na forumu makar i na jedan dan. Postigao si više nego ogromna većina koja je tako nešto pokušavala :D

Želim ti još puno banova, kilometara u Subaruu, i tako tih stvari, prijatnih i malo manje prijatnih, koje te ipak čine srećnim.

Srećan rođendan šefe! :D


:roll::roll::roll::roll:
 
ХА ХА ХА! Е мој пријатељу ала си ти наиван! Ти мислиш да су они то послали специјално теби. ВАУ! ОНИ САД МИСЛЕ НА ТЕБЕ! ПАЗИ ДА НИЈЕ ТАКО! Зар не примећујеш да на честитци нема чак ни твог имена! Па то је компјутерски програм који избаци (одштампа) одређен број комада тог датума, они имају укуцане датуме у компујтер и то се "масовно штампа" и шаљу свакоме. А ја ћу ти послати КАЛЕНДАР И КАРТУ ДО ХАВАЈА ако хоћеш само да не гласаш за лудаке који нам упропашћавају Србију и који гледају да купују људе на оваквим јефтиним триковима :lol::mrgreen:
У сваком случају, СРЕЋАН ТИ РОЂЕНДАН!

Pa naravno da je tako. Ti si stvarno mislio da se neko prima na ovakve stvari??? :shock::shock::shock:
Misliš da sam ovo postavio iz nekog drugog razloga osim zaebancije i opuštanja???

Majko mila, pa ja ne mogu da verujem...:roll:

Inače, ovo gore opisano funkcioniše samo na vaš profil ;)

Hvala na čestitkama, svima.
 
Теби срећан рођендан, а што се тиче честитке, то ћу морати да пријавим полицији и РИК, јер то је злоупотреба бирачких спискова, ако је тачно да ниси члан.

Neverovatno je da se uopšte može i pomisliti da ovo ima veze sa biračkim spiskovima...
Pa frljaju na sve strane kad god imaju vremena... Koschei, iznenađen sam.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top