Ovako je Tadic "slomio kicmu" Srbiji !

Boris Tadic je izdajnik Srbije i srpskog naroda !

  • Da, izdajnik - pod hitno smeniti i uhapsiti.

  • Ne, radi svoj posao u najboljem interesu Srbije i njenih gradjana.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Da li si ti normalan, ali ozbiljno te pitam ?
Ae se polako vrati pa procitaj tekst. Ovde nije tema samo Kosovo, vec mnogo veci spektar stvari koje je uradio kao najveci i najgori izdajnik Srbije, zemlje ciji je predsednik.
Mozes lepo da mi citiras delove teksta sa kojima se ne slazes i zasto pa cemo da nastavimo diskusiju, do tada paljba. :bye:

Da se vratim :roll: ... pa ja da zivim u Tadicevoj Srbiji pobegao bi preko minskog polja i preplivao Jadran ako treba. :bljak:

Nista, odo da se valjam u dolarima, Tadic & Dinkic poslali od akcija :hahaha:


p.s. Zamolio bi moderatora da izbrise spam i od ovog nislijskog morona i kazni istu za blejanje/spam. :whistling:

Tema je o svemu sto je on uradio da, ali ti si u tvom postu, izmedju ostalog, naveo i problem oko Kosova, zasta covek uopste nije kriv, iako se za*ebao kada je trazio misljenje MSP-a.

A kad vec otvaras teme na Politici barem budi ozbiljan. Ponasas se kao klinac.

Ako ti se ne svidja Tadiceva Srbija ne pominji je. Govoris kako se u Srbiji lose zivi a ko zna kad si poslednji put krocio ovde. Cudi me i da znas srpski. Verovatno od prepucavanja na forumu.
 
tudjman napravi hrvatima etnicki cistu hrvatsku dok nama tadic napravi od srbije raspad od zemlje

Видим да нико овде не разуме шта је Српски проблем, шта мучи друштво у целини у Србији!? Трагикомични су коментари, да је Тадић нешто крив за стање код нас, нико од њих појединачно није за ништа крив, јер сви ти појединци, па и сам председник Тадић су жртве нашег друшвеног и економског система.
Дакле, за јалову, неефикасну политику која се води у србији већ 2 деценије, криви су парламенти, владајуће гарнитуре, боље рећи класичне политичке клике, које намерно опструишу промену нашег друштвеног система, јер та промена би њих натерала да се мењају, а они то не желе за живу главу.
Што би, кад им овакав однос према власти, однос где нико за ништа не одговара, ма шта да се деси, то јест не деси је идеалан са наше политичке опортунисте. Има ли веће милине, но што је наш друшвено-пчолитички систем?
Радиш шта хоћеш, немаш никакве резултате, привреду уништиш, народ доведеш до пропасти, а нико ти за то не може ништа, ни по закону ни ван закона.
Зато је Србија обећана земља само за политичаре, мешетаре, манипуланте, криминалце, а пакао за све остале грађане.
Али да се разумемо, спадам у оне врло ретке грађане Србије, који тврде, да су обични грђани Србије гори људи од ових које овде и свуда нападамо да су зло-зла. Они нису гори, само зато што немају власт, да им неко да исту, било би нам исто, или још 3 пута горе. Факат. Такви смо ми у целини, зато нам је и тако и у целини и у појединостима.
 
боле је само поступао по наређењу, немојте тако људи.
ја сам променио мишљење о њему кад сам га видео у цркви са свећом.
покајао се на време.
спасио се.

мене више интересује екипа која је њему давала наређења, ту је центар зла, ту треба отрести један плотун из оркана.
 
Tema je o svemu sto je on uradio da, ali ti si u tvom postu, izmedju ostalog, naveo i problem oko Kosova, zasta covek uopste nije kriv, iako se za*ebao kada je trazio misljenje MSP-a.

A kad vec otvaras teme na Politici barem budi ozbiljan. Ponasas se kao klinac.

Ako ti se ne svidja Tadiceva Srbija ne pominji je. Govoris kako se u Srbiji lose zivi a ko zna kad si poslednji put krocio ovde. Cudi me i da znas srpski. Verovatno od prepucavanja na forumu.

Ma ajdeee...jos samo i on da gradjanima iste kaze "ako vam se ne svidja MOJA Srbija, marsh iz nje". :roll:
 
Видим да нико овде не разуме шта је Српски проблем, шта мучи друштво у целини у Србији!? Трагикомични су коментари, да је Тадић нешто крив за стање код нас, нико од њих појединачно није за ништа крив, јер сви ти појединци, па и сам председник Тадић су жртве нашег друшвеног и економског система.
Дакле, за јалову, неефикасну политику која се води у србији већ 2 деценије, криви су парламенти, владајуће гарнитуре, боље рећи класичне политичке клике, које намерно опструишу промену нашег друштвеног система, јер та промена би њих натерала да се мењају, а они то не желе за живу главу.
Што би, кад им овакав однос према власти, однос где нико за ништа не одговара, ма шта да се деси, то јест не деси је идеалан са наше политичке опортунисте. Има ли веће милине, но што је наш друшвено-пчолитички систем?
Радиш шта хоћеш, немаш никакве резултате, привреду уништиш, народ доведеш до пропасти, а нико ти за то не може ништа, ни по закону ни ван закона.
Зато је Србија обећана земља само за политичаре, мешетаре, манипуланте, криминалце, а пакао за све остале грађане.
Али да се разумемо, спадам у оне врло ретке грађане Србије, који тврде, да су обични грђани Србије гори људи од ових које овде и свуда нападамо да су зло-зла. Они нису гори, само зато што немају власт, да им неко да исту, било би нам исто, или још 3 пута горе. Факат. Такви смо ми у целини, зато нам је и тако и у целини и у појединостима.

ovo sto ti pricas je gomila gluposti.

jos jedan pokusaj da se najrkivlji za sve sto se desava abolira i krivica prebaci na narod

narod jeste kriv sto j tadicu dao glasove ali odluke o svemu nije donosio narod vec tadic.
 
Poslednja izmena:
боле је само поступао по наређењу, немојте тако људи.
ја сам променио мишљење о њему кад сам га видео у цркви са свећом.
покајао се на време.
спасио се.

мене више интересује екипа која је њему давала наређења, ту је центар зла, ту треба отрести један плотун из оркана.

http://4.***************/_kMPNVauYFlM/SNlcT-b5VmI/AAAAAAAADTA/5mNRrO-ecyY/s400/narodna_skupstina_srbije+(1).jpg
 
http://4.***************/_kMPNVauYFlM/SNlcT-b5VmI/AAAAAAAADTA/5mNRrO-ecyY/s400/narodna_skupstina_srbije+(1).jpg

није то, то је само маска.

плаво жуто је боја демократске странке. ал, плаво жута је боја и смрдљиве еу.
то је линк ка главним газдама. брисел!

eu-parlament.jpg


овде треба отрести пар плотуна из оркана :p

burn babylon burn
 
Poslednja izmena:
http://www.srpskapolitika.com/Tekstovi/Analize/2010/052.html

Кад сумирамо учинак председника Тадића од у јула 2004 године када је први пут изабран за председника Србије он је катастрофално поражавајући. Од тешке привредне ситуације, огромне незапослености, фактичког губитка Косова и Метохије, сталног условљава и понижавања Србије, потпуне неизвесности уласка у ЕУ…. Све најцрње што се Србији могло догодити – па отуда и овакав наслов.


Борис Тадић после дебакла и одлуке Међународног суда правде о Косову, чије смо мишљење преко УН ми захтевали сматрајући да ће исте оне земље које су Косово признале сада пресудити у нашу корист.

Лудост или намерна „лудост“?

Тадић је у тој председничкој кампањи обећава куле и градове, обилазио редове пред страним амбасадама изјављујући да када он буде изабран за председника, да млади више неће одлазити трбухом за крухом, да ћемо одмах добити Шенген визе да путујемо као сав нормалан свет, да ћемо у ЕУ сигурно ући до 2012 године, а да је Космет чврсто у нашим рукама и да ће тако и остати. Да не набрајамо даље смучиће вам се, а мислимо да је довољно да се сами присетите шта је од ових обећања остварено, где смо данас – а шта ћемо сутра?

PROCITAJTE CEO TEKST ...


Au,što ste dosadni..Plačete kao neke babe nad prosutim mlekom.I treba da vas jašu,sami ste im to dozvolili.Ah,da stalno zaboravim,vi niste glasali za to da vas neko jaše,e hbg zajebali su vas.A kako su samo lepo lagali,te uradićemo ovo,pa uradićemo ono,pa EU,a "Kosovo je srbija"!?Lepo je zvučalo,a šta ćemo sad?

KARTAGINU TREBA RAZORITI
 
Poslednja izmena:

Back
Top