Ova tema sigurno nije bila, bar ne na ovom forumu :)))

Jooockey:
Jos ste vi eiskusni....ja se prvo nakacim pa onda pijuckam(uglavnom pivo ugavnom 4l)pa onda lupetam...ali kad se stvarno napijem e onda nema snage da prdnem...
C

chekaj, a od 4l se ne napijesh stvarno????
ajde molim te pojasni mi kako...
a065.gif



dobro sve zavisi za koj vremenski preiod popijes tu kolichinu...mada ja rachunam da ti ne visih na net vishe od 2-3 sata? brate da ubijesh ti 4l piva za 2-3 sata...sedish...uh...pa to mora da te nadrka ko zmaja da ne mozes prostu recenicu da otkucas.mislim da si malkice preterao sa tim 4l
c024.gif
.
 
shushu:
Master_Chief:
znaci ovde imamo vise alkosa,jer ako uspes da se toliko napijes da nemas pojma kolko pises...onda stvarno ne znam...

pa ko mene nije u pitanju koliko popijem...ja i kad malo popijem imam ogromnu zelju da pricam sa nekim, ili da se svadjam...i obicno zovem najbolje drugarice ili bivse...al navikli su svi vec na mene
ja ne zovem nikoga,ali kucam porukice tipa:mnogo te volim,uvek cu biti uz tebe...i te enkje akcije...ili reci pesama...al i ako se ispalim nije strasno jer ne ukucam dobro ni 3 slova,pa niko ne skapira sta pise... :)
 
Master_Chief:
Yguana:
Master_Chief:
Yguana:
neznam sta ti rece....mozda sam sinoc bila pijana pa se ne secam... :D :D :D :D :D :D
da,primetio sam kako ti slova zanose u levu stranu...

auuuuu!!!!!
meni se ucinilo da idu u desnu...bas sam preterala sa picem...nema veze...bar sam vesela!!!nije mi dosadno!!! :P :P :P
that's the spirit! :wink: :D

EVERY DAY JUST THINK POSITIVE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :D :wink: :D
 
Yguana:
Master_Chief:
Yguana:
Master_Chief:
Yguana:
neznam sta ti rece....mozda sam sinoc bila pijana pa se ne secam... :D :D :D :D :D :D
da,primetio sam kako ti slova zanose u levu stranu...

auuuuu!!!!!
meni se ucinilo da idu u desnu...bas sam preterala sa picem...nema veze...bar sam vesela!!!nije mi dosadno!!! :P :P :P
that's the spirit! :wink: :D

EVERY DAY JUST THINK POSITIVE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :D :wink: :D
i zivetjes duze...(to je lek za dug zivot)
 
Master_Chief:
Yguana:
Master_Chief:
Yguana:
Master_Chief:
Yguana:
neznam sta ti rece....mozda sam sinoc bila pijana pa se ne secam... :D :D :D :D :D :D
da,primetio sam kako ti slova zanose u levu stranu...

auuuuu!!!!!
meni se ucinilo da idu u desnu...bas sam preterala sa picem...nema veze...bar sam vesela!!!nije mi dosadno!!! :P :P :P
that's the spirit! :wink: :D

EVERY DAY JUST THINK POSITIVE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :D :wink: :D
i zivetjes duze...(to je lek za dug zivot)

da,da...evo ja imam vec 21.god....... :twisted:
neki u ovom ludom gradu ni dotle nestignu!!!!!!
 
Shinoda:
Master_Chief:
znaci ovde imamo vise alkosa,jer ako uspes da se toliko napijes da nemas pojma kolko pises...onda stvarno ne znam...
Ajde ajde Master nemoj sad tu da popujes, svi znamo kako u toj NOrveskoj lochu ko blesavi..,. :wink: :lol:
pa locu oni ali ne ja... :wink: :)
(cak mislim da su nadmasili i nase odozdo u pitju)
 

Back
Top