Otvorena veza

Recimo, prošle godine sam imala jedan takav odnos (zapravo nekoliko ali ovaj je potrajao malo duže :D), nađemo se par sati, ja posle autom idem kući i mislim... evo oni moji na ljisu svašta pišu ali mene ni malo nije briga ako sad posle mene dođe neka druga, samo da koristi prezervativ. Znači, potpuno mi je bilo sve jedno. Ali to je trajalo više meseci, jednostavno nije bilo energije za dalje. Kada ti ni malo nije stalo, i strast se vremenom gubi, već 10ti put nije isto kao prvih par.. sve slabi. i nestane na kraju ubrzo.
 
Pa ako je bio puno mlađi od tebe, ne znači da je baš dok je bio u odnosu sa tobom tada morao tražiti nekog za sebe.
Planirano je bilo da naš odnos dugo traje.
Kakav bi to sad dogovor ti napravila, baš me zanima?
Prvo, gledam da ne budem više sa nekim u takvim okolnostima. Drugo, gledam da se mnogo ne zaljubim. Treće, ako bi se jako zaljubili predložila bih da je bolje da par meseci budemo samo jedno sa drugim pa raskid umesto da se razvlačimo tako.
Ja opet mislim da ste vi u to ušli bezveze i niste nešto dobili osim stresa i nerviranja.
Ma kakvi... bilo je među najboljim osećajima koje sam ikada imala u životu i što je za pamtiti do kraja života. Uključujući i to da sam upoznala blisku dušu, što je bitno. Kad tad u životu to može biti važno. Ne bih taj odnos menjala sa mnogim drugim.
 

Back
Top