Otrovan Zeljko Mitrovic

Opet vam kazem na stranu sve, ni meni se ne svidja njegova televizija niti program koji imaju ne volim tu Pink aroganciju, sve to stoji ali zamislite da tako mocnog coveka uspeju da truju i da se to otkrije tek posle mora problema i kad je bukvalno trebao da otabaci .I spas je nasao u nemackoj klinici, sta onda da ocekujemo mi obicni smrtnici koji nemamo love niti poznanstva , o tome se radi.
 
Mitrović: 100 ljudi će na Pinku ostati bez posla!

Željko Mitrović kaže za Press da će u narednih mesec dana u njegovoj kompaniji 100 ljudi ostati bez posla. Iz bolnice u Nemačkoj Mitrović poručuje da je odlučio da potpuno reformiše kompaniju i otpusti sve neradnike.

- Već danas sam otpustio deset ljudi, a u narednih mesec dana otkaze će dobiti još 100 ljudi. Neće više biti moguće da jedan broj ljudi bukvalno pogine od posla radeći dan i noć, a da mnogi neradnici umesto da rade šetaju po kafanama i čekaju da prime platu. Ubuduće za neradnike na Pinku neće biti mesta, dosta je bilo. Svi koji rade nemaju razloga da se plaše ovih reformi - kaže Mitrović.

On dodaje da će reforma Pinka podrazumevati kontrolu i analizu svakog segmenta u kompaniji, od najsitnijeg do najznačajnijih delova.

- Reformu kompanije sam već počeo da sprovodim iz bolničke sobe, jer ovde imam instaliranu kompletnu opremu kako bih pratio šta se dešava na Pinku. I sada imam mnogo realniju sliku o tome šta se sve dešava u kompaniji - kaže Mitrović.
 
Mitrović: 100 ljudi će na Pinku ostati bez posla!

Željko Mitrović kaže za Press da će u narednih mesec dana u njegovoj kompaniji 100 ljudi ostati bez posla. Iz bolnice u Nemačkoj Mitrović poručuje da je odlučio da potpuno reformiše kompaniju i otpusti sve neradnike.

- Već danas sam otpustio deset ljudi, a u narednih mesec dana otkaze će dobiti još 100 ljudi. Neće više biti moguće da jedan broj ljudi bukvalno pogine od posla radeći dan i noć, a da mnogi neradnici umesto da rade šetaju po kafanama i čekaju da prime platu. Ubuduće za neradnike na Pinku neće biti mesta, dosta je bilo. Svi koji rade nemaju razloga da se plaše ovih reformi - kaže Mitrović.

On dodaje da će reforma Pinka podrazumevati kontrolu i analizu svakog segmenta u kompaniji, od najsitnijeg do najznačajnijih delova.

- Reformu kompanije sam već počeo da sprovodim iz bolničke sobe, jer ovde imam instaliranu kompletnu opremu kako bih pratio šta se dešava na Pinku. I sada imam mnogo realniju sliku o tome šta se sve dešava u kompaniji - kaže Mitrović.


Bravo Mitorivcu.
 
Opet vam kazem na stranu sve, ni meni se ne svidja njegova televizija niti program koji imaju ne volim tu Pink aroganciju, sve to stoji ali zamislite da tako mocnog coveka uspeju da truju i da se to otkrije tek posle mora problema i kad je bukvalno trebao da otabaci .I spas je nasao u nemackoj klinici, sta onda da ocekujemo mi obicni smrtnici koji nemamo love niti poznanstva , o tome se radi.

Немачка медицина је најбоља. :lol:

п.с. Па неће тебе и мене да трују, него неког таквог са камијонима и авијонима.
 
Mislis da obicnog coeka ne moze trovati recimo patoloski ljubomorna zena.

Za plemenitog čoveka koji ima unutrašnje bogatstvo i zaokupljaju ga svoje misli žena je nepotrebna i štetna. Ko hoće da sačuva živce, a ispunjava ono iz prve rečenie, bolje da se nikad ne ženi. Moj deda je govorio da su žene počinioci najsvirepijih zločina
 
Poslednja izmena:
Svasta se jos nece desiti u zemlji Srbiji.
Neko ili vise njih je sistematski trovalo Zeljka Mitrovica vlasnika Pink imperije i covek se jedva spasao, sad se nalazi u Nemackoj na lecenju.

Sto mesas Srbiju u to? Nije ga mogla trovati Srbija, nego neko blizak njemu, ako je istina! I, kako to da posle vise od mesec dana imaju rezultate, a poslali ga u Nemacku zbog presadjivanja kostane srzi - jer je navodno imao neku plasticnu anemiju, i stampa je pisala da to kosta 200 000 eura?
Lose ide tzv. Dvor? Pukao sa Pinkom u Sloveniji? Sta? Pa, ako ga je neko trovao, to je neko ko je s njim permanentno bio u kontaktu, s tim Srbija i njeni gradjani nemaju nista:roll:
 
Za tebe ne znam ali za sebe znam, i mogu ti reci da mogu zamisliti sta mu se sve desavalo jer sam i ja imao slican "zdravstveni problem"

Колко сам прочитао, типујеш на жене. Јесте, неким психотичним међу њима је то омиљен фазон. Али, како ти је промакла та ''ситница''? И фала богу, сад си ок. :)
 

Back
Top