Otkrivena nova masovna grobnica kod Srebrenice

Neka traže.Velika je cifra tih 80 000 koliko su muslimanske vlasti procenile.Neka pogledaju i u piramidama,pošto su piramide ogromne grobnice,jelte...a nismo ništa čuli o tadašnjim poznatim krvmicima Srbima faraonima.

Čulo se, čulo se. Na www.stickypond.com/krajina pogledaj temu "Srpsko-egipatski faraon Keops Vasiljević" u pdf "Srpski junaci"
 
Ma ajde da su samo markale i racak to bi se moglo oprostiti, nego izmislili i opsadu sarajeva, granatiranje dubrovnika rusenje vikovara i sta jos ne, banda anglosaksonksa!
I to sve samo da bi se napakostilo srbima, iskonskom i jedinom slobodnom narodu, da se pobije sto vise srba i tako osakacani i rasprodani uvedu u tor evropske unije gde srbin ne sme da pece rakiju i kolje prasice!

Pa da, samo sto su prve zrtve u Vukovaru redovni vojnici JNA koji su imali izlazak u grad, u Sarajevu prva zrtava Srbin svat, Juka Prazina rasteruje pucnjavom antiratni protest u Sarajevu,
Teroristi iz Hrvatske upadaju na podrucije BiH 1991. skoro godinu dana pre pocetka oruzanih sukoba u BiH. JNA intervenise i opkoljava ih u Dubrovniku, Beograd zabranjuje ulazak vojske u Dubrovnik.
 
Pa da, samo sto su prve zrtve u Vukovaru redovni vojnici JNA koji su imali izlazak u grad, u Sarajevu prva zrtava Srbin svat, Juka Prazina rasteruje pucnjavom antiratni protest u Sarajevu,
Teroristi iz Hrvatske upadaju na podrucije BiH 1991. skoro godinu dana pre pocetka oruzanih sukoba u BiH. JNA intervenise i opkoljava ih u Dubrovniku, Beograd zabranjuje ulazak vojske u Dubrovnik.

Pa da, nikome ne sme da se uskrati pecenje rakije i krkanje prasetine!
 
Neka traže.Velika je cifra tih 80 000 koliko su muslimanske vlasti procenile.Neka pogledaju i u piramidama,pošto su piramide ogromne grobnice,jelte...a nismo ništa čuli o tadašnjim poznatim krvmicima Srbima faraonima.

Немој да им дајеш идеје :hahaha: ....има да ископају све кости по БиХ неће да нађу 80 000.

Серу као и обично..скупљају лешеве са свих ратишта без ДНК анализе и провере..а ови наши дежурни европљани их подржавају у лажима против Срба!
 
SARAJEVO - U istočnoj je Bosni pronađena nova masovna grobnica žrtava srebreničkog masakra iz 1995. godine, a vjeruje se kako su u njoj desetine tijela.

Grobnica je otkrivena u blizini kuće muslimanskog izbjeglice koji se vratio u selo Mršići, u blizini grada Vlasenice, rekla je Lejla Čengić, glasnogovornica bosanskohercegovačke Komisije za nestale osobe.

- Do sada smo našli ostatke devetero ljudi, no očekujemo da ćemo pronaći tijela najmanje 20 osoba - rekla je Čengić. Ekshumacija će se nastaviti za nekoliko dana. Čengić je objasnila da je grobnica u Mršićima tzv. primarna pa bi mogla olakšati proces identifikacije žrtava.

Naime, žrtve masakra, kojeg su prije 14 godina počinile snage bosanskih Srba u UN-ovoj zaštićenoj enklavi, najčešće se pronalaze u sekundarnim grobnicama u koje su ih Srbi premještali kako bi pokušali prikriti zločine.

U okolici Srebrenice pronađeno je 70-ak grobnica s ostacima tisuća ljudi, a do sada je DNK analizom identificirano 5.600 žrtava najgoreg zločina u Europi nakon Drugog svjetskog rata.

http://www.jutarnji.hr/svijet/clanak/art-2009,5,27,srebrenica_grobnica,164769.jl

to je onaj vas jel ??? ono kada se pominju milioni ... ok
a sto se tice ... iskopavanja :super::super::super:
 
Kakav bre dnevik .
Sve se desava 1991/1992.
Prve zrtve su Srbi. Zasto su ubijani ?

To su fakti i nemogu se naknadno menjati.

Ma ko dnevnik iz 90-h ako si stariji verovatno se secas, ja se odlicno secam propagandne masinerije rts-a, od bacanja srpske dece lavovima do kopanja ociju, da ne nabrajam druge nebuloze koje su bile servirane.
I drugi su narodi ratovali za teritorije, nisu srbi jedini niti su nesto novo izmislili, izgubili ste, niste uspeli u planu velike srbije i ok pomirite se sa time ili cekajte neka druga vremena, ali pobogu ne kukajte na sav glas kako su svi drugi krivi osim vas.
 
Ma ko dnevnik iz 90-h ako si stariji verovatno se secas, ja se odlicno secam propagandne masinerije rts-a, od bacanja srpske dece lavovima do kopanja ociju, da ne nabrajam druge nebuloze koje su bile servirane.
I drugi su narodi ratovali za teritorije, nisu srbi jedini niti su nesto novo izmislili, izgubili ste, niste uspeli u planu velike srbije i ok pomirite se sa time ili cekajte neka druga vremena, ali pobogu ne kukajte na sav glas kako su svi drugi krivi osim vas.

Tad sam gledao TVsa ali u kratkim pauzama.

Srbi su ratovali ' 90. za goli opstanak, a ne za prosirenje i priznanje.

Jer seti se ko se prvi poceo naoruzavati i spremati za oruzanu pobunu.
 
Коме ти то мухамеданац?
Мало се курчиш..а ниси научио да летиш!

Hajde junace,spusti mene na zemlju ! Mozes prijetiti i srati preko interneta i na krstarici ali uzivo kladim se da nemas grama muda...
Hvala Bogu pa narod ne gledam po pojedincima,pa i znam da nisu svi Srbi takvi kao ti,ima finih,normalnih i postenih ljudi,a ti samo kvaris sliku o Srbima kao narodu ....
 
Tad sam gledao TVsa ali u kratkim pauzama.

Srbi su ratovali ' 90. za goli opstanak, a ne za prosirenje i priznanje.

Jer seti se ko se prvi poceo naoruzavati i spremati za oruzanu pobunu.

Sad me zezas, jel da?
Posedovali ste citav arsenal jna, koji je upotrebljen za opsadu sarajeva, za razaranje vukovara itd, itd.
Sta su trebali hrvati i bosanci da rade, da okrenu drugi obraz?
Naravno da je bio rat za teritorije, tome svedoce fantomske sao, mao i ostale gluposti.
 
Sad me zezas, jel da?
Posedovali ste citav arsenal jna, koji je upotrebljen za opsadu sarajeva, za razaranje vukovara itd, itd.
Sta su trebali hrvati i bosanci da rade, da okrenu drugi obraz?
Naravno da je bio rat za teritorije, tome svedoce fantomske sao, mao i ostale gluposti.

Ali kad je formiran ZNG ?

Maja 1990. na Zagrebackom stadionu marsiraju u NATO uniformama sa sahovnicama na kapama.

A kad je proglaseana SAO Krajina ?

Kad su formirane paravojne jedinice Zebe u BiH ?

Rat je u BiH poceo 4.4.1992. , a vecu marta '92. Srbi beze iz Sarajeva prema Kalinovniku iz straha za sopstveni zivot.
 
Vidim da ovo polako prerasta u raspravu ko je pocheo rat,ko se branio itd.,a tema nema nikakve veze sa tim. Otvorite temu i o muslimanskim zlocinima oko Srebrenice pa cemo i o tome raspravljati. Ovde se radi o masovnoj likvidaciji drugih ljudi. Neka ih nije bil 7000 uopshte, neka ih je bilo i 1000, to uopshte ne menja cinjenicu da je to bio uzasan ratni zlocin. Ti koji su to uradili su osramotili nash narod i nashu vojnicku tradiciju za sva vremena i samo lud covek moze da podrzava ovako neshto. Preci iz prvog svetskog rata se verovatno prevrcu u grobu kada vide na kakav su se nachin nashi vajni generali ophodili prema zarobljenicima. Znam da su muslimani pod Naserom Oricem pochinili uzase oko Srebrenice,ali to nije smelo da bude opravdanje za nas. Ako su oni gomna, mi bash u inat nismo smeli da budemo.
 
Vidim da ovo polako prerasta u raspravu ko je pocheo rat,ko se branio itd.,a tema nema nikakve veze sa tim. Otvorite temu i o muslimanskim zlocinima oko Srebrenice pa cemo i o tome raspravljati. Ovde se radi o masovnoj likvidaciji drugih ljudi. Neka ih nije bil 7000 uopshte, neka ih je bilo i 1000, to uopshte ne menja cinjenicu da je to bio uzasan ratni zlocin. Ti koji su to uradili su osramotili nash narod i nashu vojnicku tradiciju za sva vremena i samo lud covek moze da podrzava ovako neshto. Preci iz prvog svetskog rata se verovatno prevrcu u grobu kada vide na kakav su se nachin nashi vajni generali ophodili prema zarobljenicima. Znam da su muslimani pod Naserom Oricem pochinili uzase oko Srebrenice,ali to nije smelo da bude opravdanje za nas. Ako su oni gomna, mi bash u inat nismo smeli da budemo.

Dobro ako tako mislis sa kolikim snagama je general Mladic oslobadjao Srebrenicu, a sa koliko snaga je raspolagao Naser Oric ?
 
Ali kad je formiran ZNG ?

Maja 1990. na Zagrebackom stadionu marsiraju u NATO uniformama sa sahovnicama na kapama.

A kad je proglaseana SAO Krajina ?

Kad su formirane paravojne jedinice Zebe u BiH ?

Rat je u BiH poceo 4.4.1992. , a vecu marta '92. Srbi beze iz Sarajeva prema Kalinovniku iz straha za sopstveni zivot.

Siguran sam da ce neki diskutant iz hrvatske da ti odgovori na ove tvoje " tvrdnje"
Sto se bosne tice, neka bre batali i pokri se usima, niste uspeli, izrovarili ste bosnu za sta? za ovo sto danas imate, pa bote to vam je i bilo nudjeno.
Pogledaj post ispod od duleta i nauci se malo cojstva
 
Siguran sam da ce neki diskutant iz hrvatske da ti odgovori na ove tvoje " tvrdnje"
Sto se bosne tice, neka bre batali i pokri se usima, niste uspeli, izrovarili ste bosnu za sta? za ovo sto danas imate, pa bote to vam je i bilo nudjeno.
Pogledaj post ispod od duleta i nauci se malo cojstva

Pa sto ne odgovoris na pitanje kad ti postavim ?

Cutis , a zasto cutis, zato sto znas da su se muslimanske paravojne formacije formirale mnogo pre 1992.

Ni on mi nije odgovorio na pitanje. Jer general Mladic je krenuo u oslobadjanje Srebrenice sa dosta manje snaga nego sto je Naser Oric raspolagao.
 
Da jesmo, ne bi Srbi bili etnički očišćeni.
A i Mladić, poštedio žene, djecu i starce...da je ''doktor nauka'' redom bi sve...kao što to rade Hrvati i turci...a jednako bi mu se sudilo...

Srbi su htjeli stvoriti veliku srbiju. Mi smo samo očistili od ''vas'' ono što je naše! Hrvati nisu bili ti koji su napali srbiju i stvarali tamo neke krajine na srpskom teritoriju. Kužiš??
Čistili smo ono što je naše! I hvala bogu dragom na tome! A što se tiče Mladića, pa baš nisam siguran da je on ikoga poštedio..baš suprotno, on je sve redom..znaš već..
 
Srbi su htjeli stvoriti veliku srbiju. Mi smo samo očistili od ''vas'' ono što je naše! Hrvati nisu bili ti koji su napali srbiju i stvarali tamo neke krajine na srpskom teritoriju. Kužiš??
Čistili smo ono što je naše! I hvala bogu dragom na tome! A što se tiče Mladića, pa baš nisam siguran da je on ikoga poštedio..baš suprotno, on je sve redom..znaš već..
Ono što mi ''kužimo'' je to da je rahmetli Njofra propagirao stvaranje nove NDH i sada je imate.Oni koje vi treba da lažete su Englezi,Francuzi i Nemci a ne mi.
 
Srbi su htjeli stvoriti veliku srbiju. Mi smo samo očistili od ''vas'' ono što je naše! Hrvati nisu bili ti koji su napali srbiju i stvarali tamo neke krajine na srpskom teritoriju. Kužiš??
Čistili smo ono što je naše! I hvala bogu dragom na tome! A što se tiče Mladića, pa baš nisam siguran da je on ikoga poštedio..baš suprotno, on je sve redom..znaš već..

Chistili ste a? Sreca pa ne mislim da su svi debili kao shto si ti, josh bi mi i drago bilo za sve zlochine koje smo chinili nad vama. Ubij se ustasho:thumbdown:
 

Back
Top