Quantcast

OTIMAJ ILI BATALI?!?

• Začetnik teme gosca
  • Datum pokretanja

sada_vec_ozbiljan_momak

Zainteresovan član
Poruka
401
retko kada berem cvece iz tudje baste .. doduse razveo sam jednu zenu... nisam ni znao da je udata, bilo je toliko glupo da sam hteo da u zemlju propadnem. mogla su **da da mi dlete ne bi se cula gde su pala, koliko joj je muz tada bio mocan ... ocigledno da sam im ucinio uslugu niko me nije dirao... ipak ne volim otimanje i prevaru

Savetnica

Zainteresovan član
Poruka
438
sada_vec_ozbiljan_momak:
retko kada berem cvece iz tudje baste .. doduse razveo sam jednu zenu... nisam ni znao da je udata, bilo je toliko glupo da sam hteo da u zemlju propadnem. mogla su **da da mi dlete ne bi se cula gde su pala, koliko joj je muz tada bio mocan ... ocigledno da sam im ucinio uslugu niko me nije dirao... ipak ne volim otimanje i prevaru
Vidis, mene je jedan momak tako razveo kako kazes... Oteo me je i bas super sto je bilo tako. Mada, ruku na srce, nije on mene mogao oteti da ja nisam htela da budem oteta. Moj brak bi se svakako zavrsio i ne zalim ni malo. Svi smo sad mnogo srecniji.
Stvar je u tome (hocu reci) niko ne moze biti otet. Svi se mi sami dajemo, niko nas ne bije po usima da ucinimo nesto.
E sad, ako hoces nesto namerno zlobno i pokvareno da ucinis da bi nekog rastavio u tom slucaju ostavi se corava posla, ali ukoliko ta devojka zeli da bude sa tobom i da ostavi svog sadasnjeg decka, ti tu ni za sta nisi kriv, to je samo njena volja.

A

anakin

Gost
med&labello:
ja nisam za otimacinu
ma nisam ni ja ali....mi smo oboje bili u smarackim vezama pa kad smo se oteli, to je za smarace bio poprilican sok. koji im je i trebao!!!

ljudi se lako uljuljkaju u neku sigurnost i rutinu tako da ne mogu da krivim otimace.

ali ne volim kad neko smisljeno radi na tome da rasturi vezu koja je u sustini ok, ali prolazi kroz krizu. to je bas bezveze.

poruka za Keri-jadnicu-zagrepcanku: oteto-najsladje? whatta sick bastard :twisted: