Osvajanje

hahahha, nedavno ja u nekom kaficu (samo jednom) dje izlaze ovi mladji, tj. malo preko 18 godina i sad kako je u WC-u polomljen vodokotlic a svi su pijani, jedna mlada djevojka zahtjeva od mene da otvorim i popravim taj vodokotlic kako bi mogla da se pusti voda.

Jos kaze, kako ne znas, pa kako kuci otvaras ovo, ono…

Ja ocu da joj kazem da je noviji tip koji je sakriven keramikom, a u isto vrijeme mi smijesno, a ovamo ide muzika, ocu da se vratim sto prije…

Sta se desava, ona otvara vodokotlic i ’popravlja ga’ - kao vidis, nista strasno.

Imaju zenske razne metode kako bi usle u razgovor.
ja sam se sa mojom jednom bivsom , prilikom "upoznavanja" cak i potukao pred drustvom. Mislim, bacila casu sa vino na mene........... par dana kasnije smo se valjali po krevetu.
Nema pravila. I iz najgore situacije moze nesto da se izrodi.
 
Je li opasne opasnice , nedodirljive ostrokondzice,umete li vi bre smuvate muskarca a ne samo taj neki sto se rodio takav vas? Al ne ono vrcnem pa se odmah nacrta okolo 7 patuljaka: hajho hajho. Nego sarmom, energijom, uzbudljivom pricom, humorom, polunegativnim opaskama, ironijom? Jel prebacite vodu na svoju vodenicu? Tipa pridjes mu i kazes mu: I nisi neki. I onda on se nadje u cudu pa se trudi da dokaze da je neki?
Ili se mozda nadjes slucajno tu i uplasenim okama kaze: hehe pa eto mene, pa onda on cupa krvnu sliku?
Koja je taktika?
zavisi od zene
od njenog iskustva
od emocionalnog stanja
od stepena usamljenosti
i najvaznije da li trazi ili pusta da sve dodje samo na svoje
 

Back
Top