Osvajanje

Pa mi letos opravljali auto.
Na poslu mi se smeju kako dobijem sve sto hocu, ali ja to nesvesno radim dok pricam.
Dobro, ima i ovih sto me se boje 😅
ne bi verovala koliko ima muskaraca koji imaju strah cak i od po njih najbezopasnijih zena :lol:
muskarci se boje najvise samo jedne stvari
kad je zena samosvesna

ne boje se kad je kao dzin ili ima misice kao tajson
kad je starija od njega
kad je oformljena i ima status neki i cenjena je
jok
samo kada ga pogleda ostro u oci pogledom: seri seri, znam da lupetas da bi mi usao dole a ti sad nastavi, nastavi dalje... to poslednje onako bezazleno detinje naglasi :lol:
 
ne bi verovala koliko ima muskaraca koji imaju strah cak i od po njih najbezopasnijih zena :lol:
muskarci se boje najvise samo jedne stvari
kad je zena samosvesna

ne boje se kad je kao dzin ili ima misice kao tajson
kad je starija od njega
kad je oformljena i ima status neki i cenjena je
jok
samo kada ga pogleda ostro u oci pogledom: seri seri, znam da lupetas da bi mi usao dole a ti sad nastavi, nastavi dalje... to poslednje onako bezazleno detinje naglasi :lol:
iskusna analiza
 
ne
zene ne muvaju, zene procenjuju da li u nekome ima ono sto ona ceni
ako proceni da ima nastavice oprezno ili skroz otvoreno komunikaciju
a to zavisi samo od tipa zene
Slazem se skroz.
Hredoh slicno napisati.
Muskarci su genetski lovci, ali primitivni, malo zatupasti hehe.
Ostalo im je to, ali daleko od toga da koriste taj potencijal pametno.
Zene kad love, love sasvim drugacije, bace udicu i cekaju strpljivo 😊
 
svako vrema nosi jednu vrstu prilaza i osvajanja

secam se kao jako mlad sam starovao devojke koje su lizale sladoled sa onim jel moze jedan liz...i svaka mi je dala...mis liz :lol:
ili na pesackom prelazu pocnes zvaku sam sa sobom o nekom filozofskom problemu ili teoriji a ona tik do tebe, pa kad te pogleda zacudjeno sa pogledom sta meni zapadne uvek neke budala da se tu mota, ti je zapitas sjajnim ocima sa malko suze u njima, da li vi mislite da je misima uradio sepuku tek tako a ne zbog neke zene koja izgleda kao vi.

tu ce da zastane i da se informise ko je misima i da nauci svasta o japanskoj poeziji, a ako je znatizeljna pitace a ko je to i barijere su prevazidjene i razgovor taman fino tece do prvog kafea. ako za to kratko vreme ne uspete da je zaintrigirate svojom pojavom i elokvencijom ili duhom... jbg pisi propalo.
 
osvajanje u vl svetu je mnogo prostije nego direktan prilaz anonimnoj dami
zato sto jedno o drugom imate vec neke predstave pre nego odete na kafu i znate deo price bez kojih ne bi ni izasli a da nema neke pritajene seme u ceznji i zainteresovanosti.
sto ne znaci da ce nesto biti od toga...jer kao sto rekoh, marfijev zakon vazi i za vezu... cim ocekujes mnogo, dobijes nista.
 
Da isto i marfijev zakon kaze da bi se nesto ocistilo nesto drugo mora da se zaprlja.
S tim u vezi, sve je to cool haiku startovanje na uici, ali je tema ipak kako zene startuju, muvaju, sheme, upoznaju, otvaraju prostor za leptirice u stomaku, zovi kako hoces samo ga nemoj razbiti.
E sad, ok, ima sigurno onih damica koje to ne rade, vec puste da se on iskljucivo i uvek pobrine. Ovdenje o ovima koje su odvaznije prirode. Dakle znaju da se potrude kada, naravno, osete da je to vredno toga.
 
Da isto i marfijev zakon kaze da bi se nesto ocistilo nesto drugo mora da se zaprlja.
S tim u vezi, sve je to cool haiku startovanje na uici, ali je tema ipak kako zene startuju, muvaju, sheme, upoznaju, otvaraju prostor za leptirice u stomaku, zovi kako hoces samo ga nemoj razbiti.
E sad, ok, ima sigurno onih damica koje to ne rade, vec puste da se on iskljucivo i uvek pobrine. Ovdenje o ovima koje su odvaznije prirode. Dakle znaju da se potrude kada, naravno, osete da je to vredno toga.
zene nema potreba da startuju
mi smo na pijaci
kao robovi na traci
hologrami njinih zelja
one sede, ceskaju cuperke, prekrstaju konformisticki svoje dugacke krake i biraju robu kao sto biraju i ikei ili lidlu

pa kad se razocara nekoliko puta sa pijacnim robom, e onda pocne da trazi nesto zanimljivije
tu je sansa
 
zene nema potreba da startuju
mi smo na pijaci
kao robovi na traci
hologrami njinih zelja
one sede, ceskaju cuperke, prekrstaju konformisticki svoje dugacke krake i biraju robu kao sto biraju i ikei ili lidlu

pa kad se razocara nekoliko puta sa pijacnim robom, e onda pocne da trazi nesto zanimljivije
tu je sansa
Da ali znas sta je tu problem i vecina je zena toga svesna samo izgleda dosta muskaraca ne. Zeni je lako da odvuce muskarca u krevet. Ali da ga zadrzi... To je vec druga prica.
E sad ako se na to na startu jos postavis kao precenjena dinja koja ne mora da se potrudi jer je on sam pecen po rodjenju. Hehe e pa jbga.
 

Back
Top