Ori se Alahu Akbar sa Kalemegdana

vazi za sve religije..gde si bio kad su vernici hteli da me samzu, ovi nasi domaci. jeste cin agresije da dodjes u vecinski pravoslavnu zemlju, rasiris sator u sred centra i pocnes sa arlaukanjem. to je zabadanje prsta u oko. pri svemu tome dzamija postoji, pa su slobodni otici tamo. ako nista drugo njihova molitva je glasna i podrazumeva arlaukanje, sto uopste nije prijatno za cuti i videti.

dal bi pravoslavni vernik opstao u saudijskoj arabiji? dal bih ja koja nisma vernik mogla slobodno u otj vukoebini da izrazavam svoje misli? ne bih...pa ako mi ne mozemo, ne mogu ni oni ovde.

ja sam bio ovde kad su pripadnici jedne religije, a mnogo ranije su upali sa šatorom u Srbiju, skakali na maloletnu mušku decu...
nije bilo arlaukanja...
ali je bilo pet advokata kao pet čvorišta na pentagramu
 
A kad prolazi litija i sklanja sve objekte iz Knez Mihailove sem žardinjera koje će kao zaobići
i zaustavlja saobraćaj na Terazijama to nikom ništa?


Šta da radimo... Srbe su ubijali i u današnjoj zgradi matematičkog fakulteta, pa se opet kupuje Mercedes, BMW, Audi...

Litija je naša, pripada ovom narodu, a ti potencijalno opasani su nešto drugo. Neka idu gde im je mesto i neka tamo zapevaju i pokazuju zadnjice. :rtfm:
A vi drugovi i drugraice idite u... tamo u onu cvećaru, pa pevajte od Vardara do Triglava.
 
baš ste zajebani vi vernici... Bog vas sve stvorio pa ajd sad malo da se pomlatite...

nego, i da vam čovek progleda kroz prste, neg što ostale koji ne bi te zajebancije ne ostavljate na miru
proveravate kako je moguće da postoji neko ko nije eban u zdrav mozak?

Сем непристојног и увредљивог обраћања саговорницима ти нам Пророче демонстрираш и врло чудан и селективан став у односу на верску толеранцију за коју смтраш да је израз добре воље неверујућих да верницима " прогледа кроз прсте".
При том једну дмонстрацију политичког карактера у којој се верски карактер злоупотрељава овде оправдаваш и браниш.
Муслимански верски постоје у Београду и могли су оду тамо., али су изабрали ( и ако су пролазу) да граде себи Џамију и да се колективно моле на Калемегдану.
 
Сем непристојног и увредљивог обраћања саговорницима ти нам Пророче демонстрираш и врло чудан и селективан став у односу на верску толеранцију за коју смтраш да је израз добре воље неверујућих да верницима " прогледа кроз прсте".
При том једну дмонстрацију политичког карактера у којој се верски карактер злоупотрељава овде оправдаваш и браниш.
Муслимански верски постоје у Београду и могли су оду тамо., али су изабрали ( и ако су пролазу) да граде себи Џамију и да се колективно моле на Калемегдану.

U istoriji se može naći fakat da su prekodrinski olako prihvatili najezdu Turaka, danas glume kako nisu.
Hadži ovaj, hadži onaj... bejahu titule zahvalnosti šokiranih Turaka...

Dalje, Bog će odlučiti koja je religija bolja, pa kao što su nekad stavljali šatore jedni tako danas stavljaju šatore drugi.
To vam je kao Novogodišnji Vašar, pa malo udješ u jedan šator malo u drugi, i na kraju ostaneš bez para al si zato ubedjen da si uradio nešto bitno.

Inače, ti i ja nemamo puno dodirnih tačaka jer si maliciozan a ovo što moraš da simuliraš civilizovano pisanje je samo zato što si urednik dok u ranijim izjavama kao korisnik nemamo ovakav pristup diskusiji
 
to moze da se na efikasan nacin obuzda ...tamo da se istera par pastira sa ovakvim stadom i problem resen

rs%20(2).jpg


ako je muslimanima dozvoljeno tamo da klanjaju treba da bude dozvoljene i stocna ispasa na istoj lokaciji
 
al ja ipak vise volim da zivim medju hriscanima, nego medju muslimanima.

Ista priča samo što si rođena i odgajana u određenom delu planete pa ti se čini da je ono što su španci i portugeze radili po južnoj americi manje strašno od isil kozojeba u Siriji. A nije, isto je.
Ako možeš, zamisli kako bi se razvijala civilizacija bez monoteizma i pokrštavanja koje je samo izgovor za genocid i pljačku.
 
Ista priča samo što si rođena i odgajana u određenom delu planete pa ti se čini da je ono što su španci i portugeze radili po južnoj americi manje strašno od isil kozojeba u Siriji. A nije, isto je.
Ako možeš, zamisli kako bi se razvijala civilizacija bez monoteizma i pokrštavanja koje je samo izgovor za genocid i pljačku.

Ama možemo Nane do sutra o religijama i plemenskim pripadnostima.

STVAR JE JAKO JEDNOSTAVNA: ili si čovek ili nisi, relgija i nacionalnost sa tim nemaju veze.

A ***** JE ***** U SVAKOM REŽIMU I OKRUŽENJU
 
Ista priča samo što si rođena i odgajana u određenom delu planete pa ti se čini da je ono što su španci i portugeze radili po južnoj americi manje strašno od isil kozojeba u Siriji. A nije, isto je.
Ako možeš, zamisli kako bi se razvijala civilizacija bez monoteizma i pokrštavanja koje je samo izgovor za genocid i pljačku.

nije isto i nema veze sa spancima i portugalcima, a ima samo delimicno veze sa time gde sam rodjena, jer sma ovde naucila da se zena ne umotava pod krpe tako da joj se ni oci ne vide. ovde imam koliko toliko svoju slobodu da radim, idem ulicom bez pratnje, obucem sta ja zelim, putujem, sednem i popijem kafu kad mi se kafa pije. neuporedivo je...pogledja njihove zene.
 
nije isto i nema veze sa spancima i portugalcima, a ima samo delimicno veze sa time gde sam rodjena, jer sma ovde naucila da se zena ne umotava pod krpe tako da joj se ni oci ne vide. ovde imam koliko toliko svoju slobodu da radim, idem ulicom bez pratnje, obucem sta ja zelim, putujem, sednem i popijem kafu kad mi se kafa pije. neuporedivo je...pogledja njihove zene.

ali je zato seks duži :heart:
 
U istoriji se može naći fakat da su prekodrinski olako prihvatili najezdu Turaka, danas glume kako nisu.
Hadži ovaj, hadži onaj... bejahu titule zahvalnosti šokiranih Turaka...

Dalje, Bog će odlučiti koja je religija bolja, pa kao što su nekad stavljali šatore jedni tako danas stavljaju šatore drugi.
To vam je kao Novogodišnji Vašar, pa malo udješ u jedan šator malo u drugi, i na kraju ostaneš bez para al si zato ubedjen da si uradio nešto bitno.

Inače, ti i ja nemamo puno dodirnih tačaka jer si maliciozan a ovo što moraš da simuliraš civilizovano pisanje je samo zato što si urednik dok u ranijim izjavama kao korisnik nemamo ovakav pristup diskusiji

Као прво Пророче овио није историјска , него политичка тема.
Друго научи шта значи " Хаџи" пре него што ту реч косристиш.
Треће шта ти мислиш о мени или ја о теби, није свакао предмет разговора на овој теми.
 
Ama možemo Nane do sutra o religijama i plemenskim pripadnostima.

STVAR JE JAKO JEDNOSTAVNA: ili si čovek ili nisi, relgija i nacionalnost sa tim nemaju veze.

A ***** JE ***** U SVAKOM REŽIMU I OKRUŽENJU

Али тај ЧОВЕК се не постаје самим рођењем и лепим васпитањем.
Потребни су неки људи,особе на чије животописе можемо да се угледамо
а управо Црква нуди велики Избор мученика,Великомученика,Светаца..
људи који су кроз пример Нама дали могућност да постанемо ти..Човеци :D
 
nije isto i nema veze sa spancima i portugalcima, a ima samo delimicno veze sa time gde sam rodjena, jer sma ovde naucila da se zena ne umotava pod krpe tako da joj se ni oci ne vide. ovde imam koliko toliko svoju slobodu da radim, idem ulicom bez pratnje, obucem sta ja zelim, putujem, sednem i popijem kafu kad mi se kafa pije. neuporedivo je...pogledja njihove zene.

Ovde je do skora žena prala noge mužu, stavljan joj je hleb na glavu i udarana je čekićem a još uvek se slabo šta pita ( ne pričam o izuzecima kad je muško normalno pa tako i ženu tretira). Muslimani su malo zaostaliji po tom pitanju.
Pre toga je žena izgledala ovako.

Lagertha1.jpg
 

Back
Top