ORGAZAM NISAM DOZIVELA NIKADA

  • Začetnik teme romanticna riba
  • Datum pokretanja
da devojka zaboravi na samozadovoljavanje dok ne nauci....pfff...
pa valjda svaka zena treba da poznaje svoje telo..da zna sta voli sta ne...?? to je zaista najlakse da sazna sama. valjda je i tipovima bolje da ,kad ne znaju sta treba da rade, da dobiju malo instrukcija na obostrano zadovoljstvo.
 
romanticna riba:
Imam jedan veliki problem. Sa deckom sam vise od 3 godine,ali nikada nisam dozivela orgazam. Ne znam sta nije u redu sa mnom.Svaki put se pretvaram,ali ne mogu vise. inace on mi je prvi sa kojim sam spavala.Da li mi fali nesto?
Mozda da se malo opustis...Nemoj da se pretvaras,vec mu otvoreno kazi sta bi volela da ti radi,sta ti prija,sta te uzbudjuje...U krajnjem slucaju,ako i to ne uspe,TI zavladaj situacijom i obavi je kako se tebi svidja :D
 
Imala sam isti problem u jednoj vezi.Duga veza, on divan ovako, romantičan , pažljiv, zna uvek da kaže šta treba...sve u svemu , kao čovek SUPER. U životu nisam bila više zaljubljena. U sex-u isto kao tebi.Čak smo išli i kod stručnjaka,u savetovalište. I šta bude..posle duže psihoanalize 3 meseca, ispostavi se da ja u suštini ne želim da budem sa njim.Da postoje u njemu neke osobine koje nisam htela da vidim ,možeš misliti koliko sam to odbijala kad se manifestovalo kroz sex.Kaže ona teta psiholog da se često neki problemi tako manifestuju. A stvarno, ako sa njim ne možeš o tome da razgovaraš, kako misliš da ostvariš dobar intiman kontakt?
Toliko je divan da ne želiš da ga povrediš?Pa jel on beba ili odrastao čovek.Hoćeš li i dalje da mu ne govoriš koješta što radi pogrešno , da bi ga zaštitila?
 
Ana-Marija:
romanticna riba:
Imam jedan veliki problem. Sa deckom sam vise od 3 godine,ali nikada nisam dozivela orgazam. Ne znam sta nije u redu sa mnom.Svaki put se pretvaram,ali ne mogu vise. inace on mi je prvi sa kojim sam spavala.Da li mi fali nesto?
Mozda da se malo opustis...Nemoj da se pretvaras,vec mu otvoreno kazi sta bi volela da ti radi,sta ti prija,sta te uzbudjuje...U krajnjem slucaju,ako i to ne uspe,TI zavladaj situacijom i obavi je kako se tebi svidja :D
tri godine se j.... a nisi dozivila orgazam ha
jabi se ubio kada bi mi riba posle tri godine k.r... reka da nije dozivila or. luce moj savet ako mu kazes
neces ga onda tek doziveti, budi malo mastovita.
Ma ustvari tebi nema pomoci nadji nekog drugog i dobro se opusti
 
romanticna riba:
Imam jedan veliki problem. Sa deckom sam vise od 3 godine,ali nikada nisam dozivela orgazam. Ne znam sta nije u redu sa mnom.Svaki put se pretvaram,ali ne mogu vise. inace on mi je prvi sa kojim sam spavala.Da li mi fali nesto?

Verujem da si izmislila jos brdo glupih tema na forumu...
Budi bar malo realnija, 3 god ???

Ne zbunjuj ljude vise, bavi se necim korisnim.
 
hazard:
Imala sam isti problem u jednoj vezi.Duga veza, on divan ovako, romantičan , pažljiv, zna uvek da kaže šta treba...sve u svemu , kao čovek SUPER. U životu nisam bila više zaljubljena. U sex-u isto kao tebi.Čak smo išli i kod stručnjaka,u savetovalište. I šta bude..posle duže psihoanalize 3 meseca, ispostavi se da ja u suštini ne želim da budem sa njim.Da postoje u njemu neke osobine koje nisam htela da vidim ,možeš misliti koliko sam to odbijala kad se manifestovalo kroz sex.Kaže ona teta psiholog da se često neki problemi tako manifestuju. A stvarno, ako sa njim ne možeš o tome da razgovaraš, kako misliš da ostvariš dobar intiman kontakt?
Toliko je divan da ne želiš da ga povrediš?Pa jel on beba ili odrastao čovek.Hoćeš li i dalje da mu ne govoriš koješta što radi pogrešno , da bi ga zaštitila?

nmislim da u ovome ima mnogo istine :O
 
AnaMaria:
smeh:
slipknot:
Ciao,
da ti kazem, nemoj misliti da si ti kriva...verovatno nije u tebi problem...VEC U NJEMU JER NE MOZE DA TE ZADOVOLJI...
i moja je devojka prva koja je sa mnom spavala...pa je skoro svaki put dozivela orgazam :wink:

Jesi li bas siguran u to? :?:

Bas tako,jel si siguran? :?: :!:
Naravno da sam siguran... 8) to se oseti
 
slipknot:
AnaMaria:
smeh:
slipknot:
Ciao,
da ti kazem, nemoj misliti da si ti kriva...verovatno nije u tebi problem...VEC U NJEMU JER NE MOZE DA TE ZADOVOLJI...
i moja je devojka prva koja je sa mnom spavala...pa je skoro svaki put dozivela orgazam :wink:

Jesi li bas siguran u to? :?:

Bas tako,jel si siguran? :?: :!:
Naravno da sam siguran... 8) to se oseti

Jeli bre, vi zenski filozofi , da stvarno tragate za istinom prvo bi je nasli u sebi.
Ne ubacujte drugima sumnje koje mogu da pokvare vezu.
-Ako devojka oseca svaki put neka je
-Ako zeli da on tako misli neka je
-Ako "nezna za bolje" neka je , nije svako znanje za svakoga
-Ima devojaka (retko doduse) koje otvoreno pricaju o seksu sa mladicem , jer steknu poverenje da mogu i ruzne i lepe stvari da podele sa njim
-Za ostale zivi i pusti druge da zive
-Nema veze koja ne moze da se pokvari , ako se ulozi dovoljno truda u to

<<Sto sto dobrih za godinu naprave , to jedan zlurad za noc porusi>>
 
Hej...
Ovde niko nije bio zlurad. Tema se otegla, komentari su svakakvi i to je po najpre bila sala.
Osim sale, bila je i opaska na vrlo ruzno i proizvoljno poredjenje u vezi toga ko koga moze da "zadovolji". Ironija je da bi i momak ove devojke mogao napisati isto!
Utuviti u glavu devojci da ne dozivljava orgazam iskljucivo zbog toga sto joj je partner nesposoban da je zadovolji je i neozbiljno i neodgovorno. Sta treba, da ih menja sve dok sa nekim ne dozivi orgazam?!
Bilo bi vrlo jednostavno da je tako, ali - nije. Orgazam kod zene je malo kompleksnija stvar... i polazi iz glave!
 
Anonymous:
smeh:
slipknot:
Ciao,
da ti kazem, nemoj misliti da si ti kriva...verovatno nije u tebi problem...VEC U NJEMU JER NE MOZE DA TE ZADOVOLJI...
i moja je devojka prva koja je sa mnom spavala...pa je skoro svaki put dozivela orgazam :wink:

Jesi li bas siguran u to? :?:
Znači da ti glumiš tokom sexa? Naravno kad si promašila pravog.

Hvala na pitanju, ali ne vise! :)
A ko je i sta je za mene pravi i da li sam ga promasila (ili ga promasujem), to je vec za neku drugu temu... :wink:
 
U Srbiji su uvek najglasniji oni koji imaju osrednju predstavu o stvarima (tek toliko da mogu da izblefiraju laike) pa tako i ja ovde.
-znam samo da postoje tako cudne situacije u zivotu da ni parodije ni cela holivudska proizvodnja ne mogu da pokriju
-evo vam malo teme za napad:
Kad se u seksu nesto ocekuje onda su tu ozbiljne posledice vezane, kao preterivanja , sablonizovanje , frustracije....
Jednom je jedna devojka imala orgazam dok sam je samo mazio po dlanovima , rukama , u pozi kad "kao" gledate televizor. Nije bila previse mlada ni toliko neiskusna, u toj situaciji se uopste ne ocekuje orgazam tako da joj je malo bilo i neprijatno , ali je dosta kasnije sama to potvrdila .
>>Tek da potvrdim da orgazam dolazi iz glave<<

Mada neznam u koju ce kategoriju teoreticari da ubroje one mini orgazme koje imaju slatke sesnaestogodisnjakinje i koji vise lice na telesno izazvane nego na nesto sto stize iz glave.
 
Nemoj da mislis da je problem "u tebi". Jedino sto ja u celoj situaciji vidim kao problem je tvoje simuliranje orgazma. Nista ne postizes time. Naprotiv. Pricaj sa njim, pokusajte da nadjete novi nacin, eksperimentisite; konsultujte literaturu, probajte sa tantrom isl. Sigurna sam da cete naci ono sto vam odgovara oboma. Uradi to sto pre.. sex je ipak bitan deo svake veze.. zasto da ne bude kvalitetan?
 
Ako je vec dobra osoba, i voli te ( s obzirom da je sa tobom toliko dugo), mozda jednostavno ne vidi da postoji problem. Za razliku od muskog, zenski orgazam se ne manifestuje tako ocigledno. Mislim da je najbolje da razgovaras sa njim otvoreno, ali vrlo pazljivo. Ako ne zelis da ga izgubis, ili jako povredis. A iz tvoje price da se zakljuciti da je on razumna osoba, plus zelja da ostane sa tobom... i eto. Mogu da razumem da ti je bilo neprijatno da pricas o tome u pocetku... posle prolazi vreme i ne zelis da ga povredis a mozda ni ne znas kako da pocnes... Ma najbolje je da se opustis, i jednostavno mu kazes sta ti prija.Zar nije, izmedju ostalog, car duge veze i u tome da mozes OTVORENO da pricas o svemu! I ne zavaravaj se da ce se srediti samo od sebe, mozes samo da puknes i reskines sa njim bez ikakvog objasnjenja. SEX JE VRLO BITAN DEO VEZE!
 
Milow:
romanticna riba:
Imam jedan veliki problem. Sa deckom sam vise od 3 godine,ali nikada nisam dozivela orgazam. Ne znam sta nije u redu sa mnom.Svaki put se pretvaram,ali ne mogu vise. inace on mi je prvi sa kojim sam spavala.Da li mi fali nesto?
Nadji drugog i resices sebi sve probleme...

I nije problem u tebi vec u njemu!!!

PONAVLJAM NIJE PROBLEM U TEBI!!!

potpuno se slazem, jer je iskustvo to pokazalo!
 
prolaznica:
Milow:
romanticna riba:
Imam jedan veliki problem. Sa deckom sam vise od 3 godine,ali nikada nisam dozivela orgazam. Ne znam sta nije u redu sa mnom.Svaki put se pretvaram,ali ne mogu vise. inace on mi je prvi sa kojim sam spavala.Da li mi fali nesto?
Nadji drugog i resices sebi sve probleme...

I nije problem u tebi vec u njemu!!!

PONAVLJAM NIJE PROBLEM U TEBI!!!

potpuno se slazem, jer je iskustvo to pokazalo!
Ne vredi, ne slušaju...
 
'Ajd' ti PRVO sebi da priznas kako BLAGE VEZE sa sexom nemas( mozda ni on )i pored te 3 godine traljavog vijanja orgazma.

DRUGO se upitaj, kakva si u sexu. Aktivna,pasivna...
Ako sve cekas od njega na tacni,onda si promasila sport. Sex je kolektivni sport. Idi, pichi tenis.

TRECE-FOLIRAS SE ! Pa,on misli da je tebi FENOMENALNO ,za to si TI KRIVA svojim glumatanjem , promasena glumice...

I u pravu su svi koji kazu da ti treba PRAKSA a to podrazumeva PROMENE. Dzaba ti teorija,to se nabuba uz dve kafe sa babama, akcija je cudo!

Sto pre krenes imas manje sanse da kao baba lazes"eee,deco prcala se baka sve u sesnaes'".Pa, je l' ti to treba?
 

Back
Top