OPSADNO STANJE!!!

Dame...čitam vaše postove i dođoh do zaklučka...SUTRA SAM BOLESTAN...
...znam...da će nevoljno da obleće oko mene, da me nevoljno služi...nevoljno da mi sprema, ugađa...a u pauzama će da skokne do Foruma...napiše po koju anti-mušku na ovoj temi...pa opet da obleće...nevoljno...
...a ja ležim...:)...i ležim...i...
 
:evil: Imala sam jednog takvog decka.
Ne mogu to da podnesem!!! Ali uzas kako ne mogu!! Pogotovo to sa varenjem. :lol: Ko hoce da slusa o tudjim crevima, molim te??
I hlaaaaadno mu je a i boli ga glaaaaaava.

Grrrrrr. :evil:

Ja sam mog jednom zamolila da ode kod nekog psihologa ili psihijatra jer meni počinje tu nešto da smrdi na neki psihosomatski poremećaj da uvek kad treba negde da idemo njemu proradi stomak pa mu se kaki... znači bez problema sam se spremila za dete što se toga tiče! :D
Možda sam malo i preterala jer on nije oduvek hipohondar nego je 2x zaglavio u bolnici po mesec dana, zato što je pre toga sve preležavao na nogama... Al brate - bilo pa prošlo, idemo dalje i čuvamo se a ne kenjkamo... :roll:
 
Pa sad je dobio svoj VIP tretman...:roll:
Samnom je nasao da se kaci...;)

A kad smo kod lekova vec...iskljucivo moram da ispred njega izvadim tabletu iz folije,a onda je zagleda malo,okrene i obrne,pa opet pita jel to taj i taj lek(kao on se razume!?)i tek onda sa teskom mukom proguta.Ni Lukrecija Bordzija mu ne bi nista mogla...:lol:

...ne znam da l sam već pisala o ovome: "propisala" mužu ciprocinal da pije...Drugog dana dobio bolove u stomaku, mučninu i prosrao se.I dan-danas me optužuje da sam to namerno uradila...:eek::lol:

Ako nekad sa vama budem pila kafu, sama ću da je skuvam :hahaha: :hahaha: :hahaha: :rotf: :rotf:
Jao čovek bolestan a ja se odvalih od smeha.. izvini mačkice
 
Naime,covek sa kojim zivim je od sinoc nesto kilav,poceo je da cvili da mu je hladno i da je slomljen sav pa sam mu dala Coldrex i poslala ga u krevet.
Danas dolazi sa posla...izasla mu groznica o kojoj me je sms-om obavestio inace negde oko11h,pa mi jos i MSNom to ponovio u medjuvremenu...Sa vrata trazi toplomer,kuka kao da je ranjen,zagleda tu groznicu u nastajanju jedno 11 puta na ogledalu u kupatilu,pa u hodniku a onda mi trazi i ono uvelicavajuce 7x sa kojim cupam obrve:evil::evil::evil:
Jao..jao..daj mi Ono,znas(to misli na Coldrex),jao,imam temp sigurno...ma gorim bre pipni me..i caj mi skuvaj,koji ima,i vadi toplomer a ono 37 sa 3...:roll:Odma tumara da nadje kapi za nos,Neo angin i za svaki slucaj jos nesto da popije jer gotov je nece jutro docekati...
A jel ima neka corbica..jao...pojede dve cinijice sve tako bolestan...
A sad iz sobe dovikuje:a kako se zove onaj flaster za groznicu:roll:

Pitam se ponekad od kog su materijala mene mama i tata napravili kad padnem jedino sa 40t a sve ove prehlade prezivim na nogama i to niko i ne primeti.
Jel su i vasi muskarci takvi kad im nesto fali?
ДАААААААААААААААААААААА! :hahaha:

Још је гори, чини ми се.
Не смем да му причам о смрти, одмах се сав уозбиљи и добије чудан израз лица.:rotf:
Јуче га је мучио стомак...пресамитио се до земље, а објективно му није било ништа....протрчао му неки вирусчић кроз црева и то је било све.:lol:

А кад му предложим да га прегледам, одмах седа на столицу или леже не кревет, у зависности од тога јел' хоће и јетра да му се препипа.:lol:

Наравно, мене то супер забавља.

Знаш из цртаног филма ''Анастазија'' ( прича о Романовима) коју реченицу она стално понавља?:)

All men are babys! :)
 
Poslednja izmena:
Ja sam mog jednom zamolila da ode kod nekog psihologa ili psihijatra jer meni počinje tu nešto da smrdi na neki psihosomatski poremećaj da uvek kad treba negde da idemo njemu proradi stomak pa mu se kaki... znači bez problema sam se spremila za dete što se toga tiče! :D
Možda sam malo i preterala jer on nije oduvek hipohondar nego je 2x zaglavio u bolnici po mesec dana, zato što je pre toga sve preležavao na nogama... Al brate - bilo pa prošlo, idemo dalje i čuvamo se a ne kenjkamo... :roll:

Ja sam ubedjena da je to bio psihosomatski poremecaj (u mom slucaju)! A i mozda neka varijanta pasivne agresivnosti - e bas necu tamo gde se tebi ide ali ce da me boli stomak jer necu da ispadnem kreten. :lol:
 
macko ....sama si kriva sto si ga razmazila. a kao nisi znala da je "kilav ponekad"....nemoj sad te feministicke price da valjas i da kinjis svog gospodina. da ti ne valja koliko kukas bila bi tema "ostavila sam kilavog dajte mi utehu forumasice moje drage"

ispade sad skoro svi muskarci ko poslednje p.i.cc.k.i.c.e kad smo bolesni....

opet naglasavam da sam siguran 100% da si ga lepo razmazila ti licno ne njegova mama i da sad trpis posledice..


p.s. u ovom periodu pa negde do martra ubijam se od belog luka (fora je sto ga popijem kao kapsulu sa jogurtom pa mi ne smrdi iz usta) i ne razmisljam o bolestima...i pijem puno cajeva i vode....neki put se obradujem i sa limunadom....
 

Back
Top