OPSADNO STANJE!!!

Oma trebas da kazem ljubaznoj gospodji da ne znas dal je popio jer si bila kod frizera na satiranju a posto se upravo spremas da izadjes najbolje bi bilo da ona skokne pa da mu da sledecu terapiju jer tesko da ces da se vratis do recimo 02am kad mu je vreme za sledcu...:evil::evil::evil::evil:


to smo odavno prerasli više nesme ni da me pita...:think:posle jednog mog
kometara...jel da ti ga pošaljem na negu ili ti da dođeš pa da ga neguješ dok
ne ozdravi.......:evil::evil:izgleda više joj se dopalo da se ne meša......:dontunderstand:zašto.....:mrgreen:
 
A sad vice is spavace sobe:Jel moze malo pite sa kecapom...
E ne moze crko da Bog da..sad ce da mi plati za Madonin koncert,prilika je...;)


To se vikne najslađim glasom: "Evo, dušo, letim! I polako se došeta sa traženim artiklom, ili nečim približnim... već prema situaciji. Nije njemu važno da to stvarno bude to i da bude brzo, već da izgleda tako, da on ima osećaj da "ima ko da brine o njemu". (pa jel' ja imam ženu?)
 
Meni je brate smesno...al i ex mi je bio takav...jos je bio dr.pa cim malo zasmrce on ode do neke sestre da mu udari jedan koktel vitamina muskularno;)

I meni je smešno, ali se smejem kad on ne vidi, inače sam mrtva ozbiljna i izgledam tako smireno i sigurno u sebe i svoje znanje, da ne poveruješ! Ni da sam načelnik hitne pomoći !:lol:

A što stavljam zavojeeee! Jednom su ga pitali u ambulanti, što je došao na previjanje kad je već bio, i od tada sam neprikosnoveni autoritet za medicinu! :rotf:


E, stvarno, što ja ne odo'u glumice?:???:
 
I meni je smešno, ali se smejem kad on ne vidi, inače sam mrtva ozbiljna i izgledam tako smireno i sigurno u sebe i svoje znanje, da ne poveruješ! Ni da sam načelnik hitne pomoći !:lol:

A što stavljam zavojeeee! Jednom su ga pitali u ambulanti, što je došao na previjanje kad je već bio, i od tada sam neprikosnoveni autoritet za medicinu! :rotf:


E, stvarno, što ja ne odo'u glumice?:???:


ahahahahahaa.....(al stvarno se smejem naglas).....definitivno si ne prevaziđena....i da što nisi otišla u glumice......:hahaha::hahaha::hahaha:
 
Мацо, из прича са мојим другарицама, скоро сви су такви!
Ја мом драгом мужу кажем : ,, Боли ме грло, имам осећај да ћу добити темпер...'' и не завршим реченицу - а он већ болестан!

И баш му је увек лошије него мени, не кука, али има тај фазон, као, јако је болестан, али, шта ће, мора да издржи...
Ух, бар да одлежи и да га негујем пар дана, па да се опорави, него је болестан док сам и ја. После оздрави, с тим што није ишао до др, као, нема потребе, неће боловање, мора да ради...

Синови ми још нису у тој фази, можда ће бити са својим супругама.
 
Stanje je sledece:skuvala sam mu caj,,pre toga je popio limunadu,i pojeo dva parceta pite,sve to ne menjajuci pozu ni facu... ..Ja obicno kad sam TOLIKO bolesna ne mogu usta da otvorim a kamoli...Popio je Coldrex,kapi u nos obavezno..
Temp nema,ja merila;),dala sam mu cistu pidzamu da obuce sa opaskom da ne spava u gacama ko Siptar jer ako ne daj Boze budemo morali da zovemo Hitnu sta ce ljudi o meni da pomisle:roll:,ugasila sam svetlo u sobi,i rekla mu:odmori se nesto si stvarno ubledeo:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
Stanje je sledece:skuvala sam mu caj,,pre toga je popio limunadu,i pojeo dva parceta pite,sve to ne menjajuci pozu ni facu... ..Ja obicno kad sam TOLIKO bolesna ne mogu usta da otvorim a kamoli...Popio je Coldrex,kapi u nos obavezno..
Temp nema,ja merila;),dala sam mu cistu pidzamu da obuce sa opaskom da ne spava u gacama ko Siptar jer ako ne daj Boze budemo morali da zovemo Hitnu sta ce ljudi o meni da pomisle:roll:,ugasila sam svetlo u sobi,i rekla mu:odmori se nesto si stvarno ubledeo:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

a ovo je...iskusno :lol::lol::lol:
 
Stanje je sledece:skuvala sam mu caj,,pre toga je popio limunadu,i pojeo dva parceta pite,sve to ne menjajuci pozu ni facu... ..Ja obicno kad sam TOLIKO bolesna ne mogu usta da otvorim a kamoli...Popio je Coldrex,kapi u nos obavezno..
Temp nema,ja merila;),dala sam mu cistu pidzamu da obuce sa opaskom da ne spava u gacama ko Siptar jer ako ne daj Boze budemo morali da zovemo Hitnu sta ce ljudi o meni da pomisle:roll:,ugasila sam svetlo u sobi,i rekla mu:odmori se nesto si stvarno ubledeo:mrgreen::mrgreen::mrgreen:


:hahaha::hahaha:tvoj kilavko je "bolestan" a ja se slatko ismejah večeras....:hahaha:zloćo jedna zloćkasta...............:klap::klap:
 
Stanje je sledece:skuvala sam mu caj,,pre toga je popio limunadu,i pojeo dva parceta pite,sve to ne menjajuci pozu ni facu... ..Ja obicno kad sam TOLIKO bolesna ne mogu usta da otvorim a kamoli...Popio je Coldrex,kapi u nos obavezno..
Temp nema,ja merila;),dala sam mu cistu pidzamu da obuce sa opaskom da ne spava u gacama ko Siptar jer ako ne daj Boze budemo morali da zovemo Hitnu sta ce ljudi o meni da pomisle:roll:,ugasila sam svetlo u sobi,i rekla mu:odmori se nesto si stvarno ubledeo:mrgreen::mrgreen::mrgreen:


:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:
 
Stanje je sledece:skuvala sam mu caj,,pre toga je popio limunadu,i pojeo dva parceta pite,sve to ne menjajuci pozu ni facu... ..Ja obicno kad sam TOLIKO bolesna ne mogu usta da otvorim a kamoli...Popio je Coldrex,kapi u nos obavezno..
Temp nema,ja merila;),dala sam mu cistu pidzamu da obuce sa opaskom da ne spava u gacama ko Siptar jer ako ne daj Boze budemo morali da zovemo Hitnu sta ce ljudi o meni da pomisle:roll:,ugasila sam svetlo u sobi,i rekla mu:odmori se nesto si stvarno ubledeo:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

:rotf: Ух, под тако тешким лековима је? Колдрекс и капи за нос?
Богами, густо, добро није отишао ,,на Мадону''...
 
Naime,covek sa kojim zivim je od sinoc nesto kilav,poceo je da cvili da mu je hladno i da je slomljen sav pa sam mu dala Coldrex i poslala ga u krevet.
Danas dolazi sa posla...izasla mu groznica o kojoj me je sms-om obavestio inace negde oko11h,pa mi jos i MSNom to ponovio u medjuvremenu...Sa vrata trazi toplomer,kuka kao da je ranjen,zagleda tu groznicu u nastajanju jedno 11 puta na ogledalu u kupatilu,pa u hodniku a onda mi trazi i ono uvelicavajuce 7x sa kojim cupam obrve:evil::evil::evil:
Jao..jao..daj mi Ono,znas(to misli na Coldrex),jao,imam temp sigurno...ma gorim bre pipni me..i caj mi skuvaj,koji ima,i vadi toplomer a ono 37 sa 3...:roll:Odma tumara da nadje kapi za nos,Neo angin i za svaki slucaj jos nesto da popije jer gotov je nece jutro docekati...
A jel ima neka corbica..jao...pojede dve cinijice sve tako bolestan...
A sad iz sobe dovikuje:a kako se zove onaj flaster za groznicu:roll:

Pitam se ponekad od kog su materijala mene mama i tata napravili kad padnem jedino sa 40t a sve ove prehlade prezivim na nogama i to niko i ne primeti.
Jel su i vasi muskarci takvi kad im nesto fali?

Ustreli ga ki psa. Tako to rade u civilizovanom svetu.
 
:rotf: Ух, под тако тешким лековима је? Колдрекс и капи за нос?
Богами, густо, добро није отишао ,,на Мадону''...

Pa sad je dobio svoj VIP tretman...:roll:
Samnom je nasao da se kaci...;)

A kad smo kod lekova vec...iskljucivo moram da ispred njega izvadim tabletu iz folije,a onda je zagleda malo,okrene i obrne,pa opet pita jel to taj i taj lek(kao on se razume!?)i tek onda sa teskom mukom proguta.Ni Lukrecija Bordzija mu ne bi nista mogla...:lol:
 
Pa sad je dobio svoj VIP tretman...:roll:
Samnom je nasao da se kaci...;)

A kad smo kod lekova vec...iskljucivo moram da ispred njega izvadim tabletu iz folije,a onda je zagleda malo,okrene i obrne,pa opet pita jel to taj i taj lek(kao on se razume!?)i tek onda sa teskom mukom proguta.Ni Lukrecija Bordzija mu ne bi nista mogla...:lol:

...ne znam da l sam već pisala o ovome: "propisala" mužu ciprocinal da pije...Drugog dana dobio bolove u stomaku, mučninu i prosrao se.I dan-danas me optužuje da sam to namerno uradila...:eek::lol:
 

Back
Top