Quantcast

Опрости нам Матушка

Зашто испред Руске амбасаде није постављено цвеће и свеће

• Нисам имао времена али ћу

• Уопште ме не интересује што су исламски фундаменталисти убили невини руски народ и децу

Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.392
Россия-Матушка

И тако важније је изгледа шта се дешава у Египту и осталим вукоебинама а шта се дешава у Русији је најмање битно.

Где је цвеће и свеће ,где је солидарност да државом која нас никада није издала.

Да ли драги моји може један цвет и свећа за мртве ,да ли може један минут тишине

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.392
Zadusnice1.jpg

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.392
Zeno, dosadna si!

Juce si otvorila istu temu.

Јесте али сам данас отишла у Руску цркву и запалила свећу невином руском народу и деци а комунисткиња сам.

Питам да ли је то толико тешко да се уради ако сам ја као комунисткиња урадила можете и ви квази верници.

Мајка нам је нападнута

Kurtalici

Primećen član
Poruka
818
Осим тога деца су страдала а Србија ни свећу да запали,знам да сам написала али морам поново СРАМ ВАС БИЛО

Немој толико критиковати народ,сувише су размажени и још ће се увредити твојим речима.Покушај на лепши начин!

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.392
Немој толико критиковати народ,сувише су размажени и још ће се увредити твојим речима.Покушај на лепши начин!

Да ли треба да их молим да запале свећу и однесу цвеће пред Руску амбасаду.Јојјјјј како ме срамота народа!Бесна сам бре...

Poruka
15.303
Напали Русију МАЈКУ која никоме зло није нанела а иза овог сигурно стоји УСА она их наоружава

Зар им није јазбина код оних погани у Лондону. Зна се ко им је пружао логистичку и финансијску помоћ током два чеченска рата и код кога се налази онај одбегли терориста Ахдмед Закаев. Кад тад лицемерни бритисери ће платити за сва своја недела. И то са каматом.:per:

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.