Опрости нам Матушка

Зашто испред Руске амбасаде није постављено цвеће и свеће

  • Нисам имао времена али ћу

  • Уопште ме не интересује што су исламски фундаменталисти убили невини руски народ и децу


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
Россия-Матушка

И тако важније је изгледа шта се дешава у Египту и осталим вукоебинама а шта се дешава у Русији је најмање битно.

Где је цвеће и свеће ,где је солидарност да државом која нас никада није издала.


Да ли драги моји може један цвет и свећа за мртве ,да ли може један минут тишине
 
Zadusnice1.jpg
 
Zeno, dosadna si!

Juce si otvorila istu temu.

Јесте али сам данас отишла у Руску цркву и запалила свећу невином руском народу и деци а комунисткиња сам.

Питам да ли је то толико тешко да се уради ако сам ја као комунисткиња урадила можете и ви квази верници.

Мајка нам је нападнута
 
Осим тога деца су страдала а Србија ни свећу да запали,знам да сам написала али морам поново СРАМ ВАС БИЛО

Немој толико критиковати народ,сувише су размажени и још ће се увредити твојим речима.Покушај на лепши начин!
 
Немој толико критиковати народ,сувише су размажени и још ће се увредити твојим речима.Покушај на лепши начин!

Да ли треба да их молим да запале свећу и однесу цвеће пред Руску амбасаду.Јојјјјј како ме срамота народа!Бесна сам бре...
 
Напали Русију МАЈКУ која никоме зло није нанела а иза овог сигурно стоји УСА она их наоружава

Зар им није јазбина код оних погани у Лондону. Зна се ко им је пружао логистичку и финансијску помоћ током два чеченска рата и код кога се налази онај одбегли терориста Ахдмед Закаев. Кад тад лицемерни бритисери ће платити за сва своја недела. И то са каматом.:per:
 

Back
Top