Opravdana netrpeljivost ili ne?

E 'ebi ga. :eek: :lol: Meni je brate to toliko isprepletano da vise ne mogu da razdvojim. :)

Ali ne slazem se sa tvojim zakljuckom, mislim da si kul i da nije tvoja krivica sto te startuju cudaci.

nego cija je krivica? msm budimo realni, mene ocito privlace i drze mi paznju samo muskarci koji imaju neka ˝ludila˝, ovi po ps-u me ne zanimaju...znaci problem je u meni :D
 
pa ne ponasam se fin sam dok neko ne zasluzi

Druže, samo hoću da kažem kako tvoj stav "one su glupe kuje, ja iebem kevu" tebe u trenutku diskvalifikuje kao ozbiljnog džentlmena, gospodina. I to ne mislim na neka pravila, već je kratak put od samopouzdanja i ležernosti do potpune sirovosti, to su finese, treba i to znati.

- - - - - - - - - -

pa Araone zar nisu tvoje reci da ti ne postujes nikoga samo zbog postovanja?

Ne razumem? Zvuči mi kao da sam rekao, ali nisam rekao tim redosledom, fale tu neke reči, ja uvek pričam opširnije, slikovitije.
 
Druže, samo hoću da kažem kako tvoj stav "one su glupe kuje, ja iebem kevu" tebe u trenutku diskvalifikuje kao ozbiljnog džentlmena, gospodina. I to ne mislim na neka pravila, već je kratak put od samopouzdanja i ležernosti do potpune sirovosti, to su finese, treba i to znati.
druze ovo si izmislio ,a samo bi da se napravis malo na mojoj grbaci iskusniji i navodno pozeljniji zenama sto te posle ovakvog etiketiranja iskljucuje da ne kazem autogol
 
Druže, samo hoću da kažem kako tvoj stav "one su glupe kuje, ja iebem kevu" tebe u trenutku diskvalifikuje kao ozbiljnog džentlmena, gospodina. I to ne mislim na neka pravila, već je kratak put od samopouzdanja i ležernosti do potpune sirovosti, to su finese, treba i to znati.

- - - - - - - - - -

Ne razumem? Zvuči mi kao da sam rekao, ali nisam rekao tim redosledom, fale tu neke reči, ja uvek pričam opširnije, slikovitije.

nadam se da je poenta jasna
ja neam kapacitet da te citiram, naravno da si reko vise i da si elokventiji mozda cak i pametniji
al tako nesto si reko, cini mi se, ti polazis od toga da nikog ne treba od pocetka postovati dok ja suprotno, dok se ne dokaze suprotnost

- - - - - - - - - -

druze ovo si izmislio ,a samo bi da se napravis malo na mojoj grbaci iskusniji i navodno pozeljniji zenama sto te posle ovakvog etiketiranja iskljucuje da ne kazem autogol

dee, ti li si :rotf:
 
nadam se da je poenta jasna
ja neam kapacitet da te citiram, naravno da si reko vise i da si elokventiji mozda cak i pametniji
al tako nesto si reko, cini mi se, ti polazis od toga da nikog ne treba od pocetka postovati dok ja suprotno, dok se ne dokaze suprotnost

Posedujem osnovnu kulturu, kulturan jesam, ali niko kod mene nema poštovanje dok ne pokaže nešto za poštovanje. To da.
 
nego cija je krivica? msm budimo realni, mene ocito privlace i drze mi paznju samo muskarci koji imaju neka ˝ludila˝, ovi po ps-u me ne zanimaju...znaci problem je u meni :D

Mislim da bi trebala da prosiris uzorak na osnovu koga donosis zakljucke, pa da tek onda vidis da nisi u pravu, znaci pruziti sansu vecem broju muskaraca. I videces da problem nije u tebi.
 
http://www.telegraf.rs/vesti/beogra...an-zaljubljenih-evo-sta-mi-se-sve-desilo-foto

Slučajno jutros naleteh na ovaj članak, posle toga sam razmišljao malo o tome... Već mi postaje malo smešno i čudno koliko se danas polovi otvoreno pljuju, ponižavaju, omalovažavaju i kolika prikrivena ili otvorena netrpeljivost vlada, iako se to ne prikazuje baš uvek ali često, vrlo često možeš čuti ono "ma, mi smo kraljevi/ice, šta oni/e znaju"...

Sad, zanima me koliko je to opravdano? Eto, žene pričaju kako nema džentlmena, kavaljera, kako im muškarci ne prilaze... Ovde u ovom članku imamo demanti direktan... I to ni devojka nije neki top model, sasvim prosečna devojka...

Da li su ljudi danas zapravo nabijeni predrasudama, nekom netrpeljivošću i lošim mislima pre nego što se išta i desi? Pre nego što se i sretnu?

Ne bih da mešam politiku, to je uvek gulpav razlog da se ljudi kolju, ali to se može videti i u tim primerima, pogotovo na Balkanu, ljudi se mrze a nikad se nisu ni sreli, ni videli, ovi veruju da bi ovi njih prebijali, ovi drugi veruju isto to samo u kontra smeru... I onda cirkuliše neka netrpeljivost bez ikakvog realnog osnova...

Pa, ko je to zavadio polove i ko to vlada u toj situaciji? :) Za Balkan nam je poznato odavno... :)
Zene tripuju da je svaki tip seksoman koji bi kresao sve sto hoda na od 2 do 4 noge. Plus da je lud itd itd.
Muskarci ne vole ponizavanje...
 
Jeste, da nema tebe ne bih kresao verovatno ni živu ogradu. Hvala ti puno, zadužio si me da ti nikad ne mogu vratiti.
tu sam da pomognem,znaci netrpeljivost otud sto se neko sluzi lazima i ljigavo nepersonalno licno stane iza svojih postupaka i gresaka,nego ne prica o njima i sebi,uzme druge kao primer,izmisljeni,i na razne nacine ga spusta ispod sebe velicajuci se,sto ti je upravo demonstrirano kao nemoguca misija u tvom slucaju
 
Zene tripuju da je svaki tip seksoman koji bi kresao sve sto hoda na od 2 do 4 noge. Plus da je lud itd itd.
Muskarci ne vole ponizavanje...

O takvima kao ti i pričam...

Čim ti počneš sa tim "žene" i gruneš u globalu, kako misliš da one mogu odgovoriti? Ili kad one napišu "muškarci ovo i ono", kako misliš da će reakcije biti?

To su upravo te predrasude, ti o njima loše, one o tebi loše... Bez razloga... Nekad i sa, ali uglavnom bez.
 
tu sam da pomognem,znaci netrpeljivost otud sto se neko sluzi lazima i ljigavo nepersonalno licno stane iza svojih postupaka i gresaka,nego ne prica o njima i sebi,uzme druge kao primer,izmisljeni,i na razne nacine ga spusta ispod sebe velicajuci se,sto ti je upravo demonstrirano kao nemoguca misija u tvom slucaju

A neko treba da uzme neki lek, nemojte prerano otpisati medikamente. Šizofrenija i paranoja su zeznute stvari.

- - - - - - - - - -

mnoge stvari, od budale vise ucis nego od pametnog, pametan te zbuni, podcenjuje, razocara, budala to ne moze znas da je budala

ako budalu dovoljno dugo slusas cuces mnogo pametnih stvari i sitinu koju mi ne zelimo da vidimo

Ako od budale učiš više nego od pametnog i ako te pametan zbuni, onda trebaš razmisliti o sebi. Bez vređanja, ozbiljno.
 

Back
Top