OPOZICIJA, ALBANCI I HRVATI ZAJEDNO PROTIV VUČIĆA!

Ево како је председница Хрватске брутално напала Александра Вучића након његове победе на председничким изборима,

KOLINDA OTVORILA DUŠU "Napokon u Vučiću i u Srbiji imam PRAVOG sagovornika

А тек шиптари што га нападају...

Косовски председник Хашим Тачи навео је на Фејсбук и Твитер налогу да је разговарао телефоном са Александром Вучићем коме је честитао на избору за председника Србије.

"Управо сам обавио телефонски разговор са председником Србије, Александром Вучићем, којем сам честитао на новој дужности. Такође смо се сложили да наставимо дијалог о нормализацији односа," навео је Тачи.

Договорили су се, како је додао, и да заједно раде како би решавали сва питања од заједничког интереса.

***

Не зна се ко је више срећнији што је Вучић постао председник Србије.хрвати или шиптари...
 
moguce je da niste, ali siptari iz uck sigurno jesu

cudio bi se da znas sta nasi neprijatelji misle o nama

U memoarima naslovljenim „Putovanje“, u poglavlju „Kosovo“ koje zauzima oko 30 strana, Bler piše o svojoj ulozi u NATO bombardovanju SRJ

....Bivši britanski premijer Toni Bler objavio je da je odigrao ključnu ulogu u NATO bombardovanju Srbije 1999. godine i da je njegovo insistiranje na vojnom rešenju stavilo pod veliki pritisak odlične lične odnose koje je imao sa tadašnjim američkim predsednikom Bilom Klintonom....


Tanjug | 06. februar 2015.

Vlada Srbije angažovala je konsultanstku kuću bivšeg britanskog premijera Tonija Blera, koja treba da pomogne u formiranju stručnih timova

posto se moderacija buni na efektivno javno izrazavanje licnog misljenja, sto je by the way garantovano zakonom o slobodi govora Ustava Republike Srbije

u to ime

ziveo Aleksandar Vucic, i nek je sa srecom,

istina se ne moze sakriti
 
У целој овој причи је најжалосније да у нашем друштву постоје они који добровоно купују Информер и случно му смеће. Хвата ме језа при помисли да имамо такве међу нама..

Нажалост, има их доста. И то не само пензионери, како смо раније веровали.
То су углавном људи неосеђене косе; додуше мало слаби с интелигенцијом, али опет то и доказује колико је наша држава пропала.
 
mutavo i musavo

ds taliban

jadno i zbunjeno

projekcija licne tragedije na ostale forumase! zao mi je ovih osoba

pa,
za mene jeste tragicno sto smo doziveli rat, bombradovanje, vise od 6,000 sugradjana ubijeno, a ko zna koliko ranjeno, mnogi su ostali invalidi dozivotno. da ne pominjem unistene fabrike, mostove, a tek trovanje zemlje i vode uranijumom

i jasno mi je da vama, pojedinim simpatizerima SNS, to moze da bude smesno
 
pazi ds su jos veci lopovi od vas

lepo je sto pricate o odgovornosti DOS

a DOS vam sedi u glavnom odboru SNS

То им је тактика. Поистоветити читаву опозицију с ДС-ом, како би се народу огадила опозиција и даље не би излазили на изборе.
Неко му је у СНС штабу рекао да почне сву опозицију да назива ДС-ом. Видиш да је тек од недавно почео то да ради; то јест од тренутка кад су му рекли. Он то сам не би могао да смисли.
 
То им је тактика. Поистоветити читаву опозицију с ДС-ом, како би се народу огадила опозиција и даље не би излазили на изборе.
Неко му је у СНС штабу рекао да почне сву опозицију да назива ДС-ом. Видиш да је тек од недавно почео то да ради; то јест од тренутка кад су му рекли. Он то сам не би могао да смисли.

Ali je izostavio do skoro standardan LDP. Čim su ovi rekli da će učestvovati u Vučićevom "dijalogu"...
 

Back
Top