OPOZICIJA, ALBANCI I HRVATI ZAJEDNO PROTIV VUČIĆA!

mrka kapa za ds i cro ljubimce u godinama koje dolaze

ali, to ne znaci ozdravljenje, nego suprotno ds jed i ogorcenje. serendanje po forumu. to je sigurica za gubljenje izbora

ja imam recept da ds i mala grupa povrate polozaj i uticaj, ali nije lako

- - - - - - - - - -

IMG_1443080547.jpg


dragana milosevic, lepa i pametna, obrazovana
 
ds i cro ljubimci se talo lako pecaju. malogradjanska posla, misle da su od nekoga pametniji, ha, ha, ha

2 : 0

- - - - - - - - - -

Nice and easy

Мирјевац, почиње се са 5:0! Тако вас је ваљда учио ваш подгосподар Ђурић.
Значи, кад губиш и сви те понижавају јер си смотан и неинтелигентан, ти прогласиш победу од 5:0 и Бог да те види.
 
nije to neka novost

dos grupacija je i nastala da bi nam naudila i da nas oslabi u sukobima devedesetih, a da nas dokrajci iznutra dvehiljaditih

ne treba informer za to, cak je i ovaj forum dovoljan

srecom je ds popusio

a mi cemo se nekako snaci
:per::per:
:per::per::per:
ko sa strane gleda forum jasno vidi da su protiv av i cro i siptari i ds i ldo, i dveri

cak izigravaju brigu za narod i srbe sa kosova, a dobro znamo da ih bas briga za narod i srbe sa kosova, jer kad su bili na vlasti ds grupe narod su zvali `tranzicioni gubitnici` a precutkivali su da je sever kosmeta slobodan
:per::per::per::per:
budi ozbiljan

- - - - - - - - - -

osim toga isti su saradjivali i u WWII

isti gazda nemci isti satrapi cro, ds i siptari

gde je djindjic ucio sta da radi po srbiji - pa u nemackoj!

nisu svi

samo cro, siptari i ds ljubimci

to kod nas nije ni 5% djuture

narod je kul, hebe im se za ds i forumske klaunove

sa ovakvom opozicijom av moze da vlada dokle mu se hoce

ponekad se cudim sta ce mu to, da se zahebava sa tolikim budaletinama

ds i mala grupa gube sve izbore jos od 2007.

2008 bota je pobedio na foru. u prvom krugu ga je toma razguzio, a srs je imao najvise poslanika u skupstini

ne citam informer

to je za vas, da se palite

hebe vas av pa ...bez ruku

posten svet ide na spavanje. kunoc

opa mod koji je protiv predsednika srbije!

ako, ako. da se vidi

nesto se ne secam da je toni bler zadnih mesec dana pomenut u predsednistvu srbije. znaci mod laze. a ko zna i gde je on mod??? na heklanju i nudlama. nasao ovde da se iskenjava

vrucine uticu opasno

ha, ha, ha

navedi gde pise da je toni bler savetnik predsednika srbije

opet lazete

dal stvarno verujes sam sebi kada tako nesto napises?

t.bler je vas, a ne nas

moze da se kaze da je dosao na poklonjenje u srbiju osobi koji je teo da ubije a koja je sada na vlasti, a t.bler vise nije na vlasti

to sto je dolazio u srbiju i uzeo neke pare, valjda, govori o tome sta je ostalo iza ds rezima, da t.bler zapisava teritoriju

nije lepo da otkrivas svoje medicinske detlje na forumu

mada ja sam davno napisao da je to osobina dos zombija

jedno se pricalo dok se nije doslo na vlast a onda se radilo nesto sasvim drugo - pljacka i devastacije

proliv je cudna stvar

kad pisu `toni bler je savetnik predsednika vucica` nista od proliva

a kad se, dodouse iz informera, prenese da toni bler, tj ta agencija vise ne radi za vladu srbije od pre skoro godinu dana, eto proliva


setaj malo





hebiga kad lazete

kad lazete za to ko zna sta jos lazete

ali vi i ne znate bolje





1. ok tu se slazemo 110%

2. ne znamo mi sta je tacno bilo. mozda je moralo. svi ti bivsi zapadni predseednici posle mandata obilaze i kupe lovu. to im je kao neka penzija. ne zavisi od nase volje. a ne secam se da smo se odusevljavali time



:per::per::per::per::per::per::per::per::per::per::per::per::per::per::per::per::per:
ja sam negde 2011. pisao da forumasi sa krste osnujemo stranku, he, he, he - rekao sam vam ja

sad bi bili poslanici i jeli bi dovna- ne valja ovo, ne valja ono, kriv je toma, kriv je av, kriv je papa, kriv je kurta, kriv je murta i brojali evrice

ne lazi

za menjanje ustava postoji ofgovarajuca procedura, i ustav ne menja jedan covek

sto se izdajnika tice zakasnio si - ds i grupa odavno su za promenu ustava, da bi se umilili zapadu

ti zans kakvi ce biti srpski izbori i to unapred!?

ma jedi krempite

koji su moji to tvoj mali mozak ne moze da svati, ali sigurno je da nisu zuti, svetlo zuti a ni tamno zuti

pa sta?

bota je prodavao lutke po knezu, z.dj. prodavao saniranu robu, sutanovac radio na rampi...

dragana je slatka, i isasla je neuprljana iz rijalitija, znaci mmoze da bude uzor mladima


ds ljubimci, i na forumu, su popisditis

nema cime da se bave, nema sta narodu da poruce, pa se zanimaju bacanjem stolice-proliva

a tek kako ce biti za tri cetriri godine! ehej!

mrka kapa za ds i cro ljubimce u godinama koje dolaze

ali, to ne znaci ozdravljenje, nego suprotno ds jed i ogorcenje. serendanje po forumu. to je sigurica za gubljenje izbora

ja imam recept da ds i mala grupa povrate polozaj i uticaj, ali nije lako

- - - - - - - - - -

IMG_1443080547.jpg


dragana milosevic, lepa i pametna, obrazovana
:per::per::per::per::per::per::per::per::per::per::per::per::per::per::per::per::per::per::per::per::per::per:
bas se pitam sta bi sa kozama, kad ono....

idejni jad i beda ds opozicije,

mentolna pustinja

a ni srpski ime ne ide nesto, mutavi i musavi

eto ko se javlja! ha, ha, ha

stavis mamac na udici i ...

1:0

ds i cro ljubimci se talo lako pecaju. malogradjanska posla, misle da su od nekoga pametniji, ha, ha, ha

2 : 0

- - - - - - - - - -

Nice and easy

idemo! niš!

hebemo radoznale, sa i bez vazeljin




:rotf:

I posle Alevu kaže Srbi lenji.Gledaj kako ovaj otpada k'o malter
 
Пре неки дан Делије а све више и у оваквим приликама позвани одазваше се на "унутрашњи дијалог".
Узе млада микрофон, младожења и кум скочише, подигоше руке а онда и сви свати у глас поручише свој став и придржише се овима из наслова теме.
http://www.a1info.net/svadba-o-kojo...n-i-zagrmela-sini-jarko-sunce-s-kosova-video/

- - - - - - - - - -

Ajde da skupimo pare za marinca da ode na more.Nema smisla.Njegovi se brčkaju,a on non-stop na krsti.Botuje za neku siću.Da ga više plaćaju do sada bi i on pobegao.

Чекај, зар се није јавио код оне што дели ваучере за Грчку?
А, заслужио је без дилеме. Хајде да га предложимо. Бољи је чак и од цењеног колеге Мрачка. :D
 
Чекај, зар се није јавио код оне што дели ваучере за Грчку?
А, заслужио је без дилеме. Хајде да га предложимо. Бољи је чак и од цењеног колеге Мрачка. :D

Pa nekako su ga preskočili,pa se sad sirot satra ne bi li ga primetili.Ljudi,lik bez prestanka već par dana piše na forumu.Zatrpava svaku temu svojim imbecilnostima...Umreće za kompom,nosićemo ga na duši...
 
Sprskoj opoziciji, koja se do sada nije oglašavala kada je 'kosovski' problem u pitanju, ili je davala potpuno nebulozne predloge, prvo se pridružio Isa Mustafa koji se nedavno izlupetao optužujući predsednika Srbije da 'koristi moć' kako bi pokrenuo dijalog.
Nedugo nakon Mustafe, saveznici vajnih srpskih opozicionara postali su i Hrvati, tačnije zagrebački Jutarnji list koji je na svom sajtu objavio tekst pod naslovom 'Nova inicijativa oko Kosova mogla bi izazvati tektonske poremećaje: Ko će zadržati Republiku Srpsku i Hrvate u BiH, Albance u Makedoniji i Crnoj Gori', u kome je konstatovano da je 'Kosovo država' i da je Vučićev predlog 'zakasnio'.
- U Srbiji se može održati dijalog o tome kako vide odnose s Kosovom, ali ne više o tome kakva država Kosovo treba biti i treba li uopće biti država. Niti se u Srbiji više može razgovarati o granicama Kosova, osim ako se ne želi novi kaos, pa i sukobi u cijeloj regiji - piše između ostalog Jutarnji list.

Ako je do sada bilo i najmanje sumnje, nakon ovog napada iz Zagreba, jasno je da su sve maske pale, i da su liderčići iz opozicije u Srbije spremi da se udruže i sa crnim đavolom kako bi napali srpskog predsednika.

http://informer.rs/vesti/politika/1...VATI-ZAJEDNO-PROTIV-VUCICA-Jankovic-Tadic-dob

Ти си моронка.
 

Back
Top