Опљачкана Весна Пешић

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Опљачкана Весна Пешић

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:




t_Vesna.jpg



Председница Политичког савета Либерално-демократске партије и посланику Скупштини Србије Весна Пешић опљачкана је у петак увече у близини Ташмајданског парка у Београду. Пешићевој је украдена ташна у којој су се налазила сва документа, платне картице и мобилни телефон.
– Око 20 часова из Београдске улице, у којој станујем, замакла сам ка Ташмајданском парку, када ми је са леђа пришао младић са капуљачом на глави, отео ташну и побегао ка парку. Није ме физички напао, нити сам задобила било какве повреде – рекла је Пешићева за „Политику”. Она је објаснила да је после пљачке почела да виче: „Лопов, лопов…”, али да није било грађана који би могли да се дају у потеру за њим.
– Вероватно је и чекао моменат да у околини не буде људи. После неколико тренутака наишли су младић и девојка који су ми понудили помоћ, али је за хватање пљачкаша већ било касно – казала је Пешићева.
М. А.


*******************************


Ауууууу..... што ми је кривоооооооо....... лопужу опљачкао лопов.......:rotf:

I tebi je to smešno, još ćeš i potvrditi reči Sandrine da ovde pišu neinteligentni ljudi
 
I tebi je to smešno, još ćeš i potvrditi reči Sandrine da ovde pišu neinteligentni ljudi

Mas daleko od toga da je smesno kad neko bude opeljesen. Ali praviti od toga dogadjaj, to je vec nesto drugo.

U policijskoj upravi u Novom Sadu postoji odeljenje za "džepne kradje". Kad ti marisu novcanik, torbu, ili sta god sitno ides tamo da prijavis. Oni popisu sta ti fali, pa ako prijave komunalci da su nasli stogod u kanti kad su praznili....

takvih kradja bude svaki dan gomila, 20-30 min, i niko se preterano ne uzbudjuje. Ni policija ni novinari, a i oštećeni brzo odustanu.

Ali kada je to baba Veca, onda mora da se digne prašina.

P:S:

Zamislite na kakvm je sad mukama taj lopov. Gore nego Raskoljnikov. Glasao za LDP, a opljackao uvaženog lidera... :klap:
 
Bravo moderacijo, treba dozvoliti smejanje tuđoj nesreći, bravooo!

Јес' стварно шта си се ускопистила па њиштиш... спашће ти црне штрафте - па шта ће онда да остане од тебе...:hahaha:

И није нека "несрећа"- жива је и здрава... ништа јој не фали, можда која кинта...
 
Хаха, баш супер требали су је пребити.

Него јел се сећа неко ко је причао да живи у згради са овим створењем и да га ужасно нервира. Чини ми се колега ''Yopa''. Имамо осумњиченог.
 
Jeste, Yopa se nesto mrstio i pricao za lift, neka spopadanja, neke bicikle... ne secam se sad bas svih detalja, ali znam da su u pitanju bili neki skaredni i uzasni incidenti od kojih se svakom normalnom coveku okrece stomak.

Moguce je da se odlucio da preuzme pravdu u svoje ruke.

Мислим да је рекао да ће наместити мелодију мобилног телефона на ''марширала, краља Петра гарда''. Изгледа да му је телефон зазвонио баш у лифту, а јадна жена је добила панични напад. Видела је четнике, гардисте, српске шовинисте свуда око себе.

Ценим да јој је у тој конфузији испала торба.
 
Мислим да је рекао да ће наместити мелодију мобилног телефона на ''марширала, краља Петра гарда''. Изгледа да му је телефон зазвонио баш у лифту, а јадна жена је добила панични напад. Видела је четнике, гардисте, српске шовинисте свуда око себе.

Ценим да јој је у тој конфузији испала торба.

Sad mi je nekako zao :(

Jadna zbunjena starica.
 
Jeste, Yopa se nesto mrstio i pricao za lift, neka spopadanja, neke bicikle... ne secam se sad bas svih detalja, ali znam da su u pitanju bili neki skaredni i uzasni incidenti od kojih se svakom normalnom coveku okrece stomak.

Moguce je da se odlucio da preuzme pravdu u svoje ruke.
kolega Yopa koliko znam samo eksprerimentise sa lakim studentskim opijatima , tako da ne verujem da je doslo do toga da otima babama tasne :think:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top