ОПАСНЕ провокације!!!

Чак ни ти?
.

Како ја могу то да учиним?Имам ли ја неопходну силу да то урадим?
Или,има ли онај мали број људи,који би био спреман да помогне,могућности да значајније учини нешто?

Веруј да не би био толики проблем са ЕУ војницима и Шиптарима,него са војском и полицијом режима у Београду.Они би извели своје криминалце у полицијским униформама да пуцају на народ,јер кад не би,врло брзо би се и они који су се двоумили дали у акцију.Као добре и одане слуге окупатору,учинили би то без проблема.Имаш већ доказа на ту тему кад је одређена група Срба желела да поруши рампе које је ЕУ власт поставила на административној граници.
 
I ja mislim da je super. Albanci i Euleks se međutim ne slažu sa nama. U tom grmu leži zec :mrgreen:

Pa što onda Šiptari nemaju poverenje u Eulex? :think:

images
 
Hmm sudeci po nekim postovima reklo bi se da se jedva ceka da iskrsne nesto...

Popović, član Demokratske stranke, dodao je da je u vreme opšte krize i smanjenja administracije samo u opštini Priština za poslednjih nekoliko meseci zaposleno više od 100 članova SRS i članova njihovih porodica i to bez konkursa i javnog oglašavanja.

Privremeno veće imaće težak zadatak da ispravi sve greške koje su u prištinskoj opštini napravili pripadnici SRS i grupe građana Vidovdan koji su, prema rečima Popovića, sami zasedali i donosili odluke u svoju korist i uglavnom na štetu građana

http://www.kim.sr.gov.yu/cms/item/news/rs.html?view=story&id=11342&sectionId=8
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jasno je da se onoliki novac koji se slivao na Kosovo iz BG zloupotrbljen !
 
Poslednja izmena:
Како ја могу то да учиним?Имам ли ја неопходну силу да то урадим?
Или,има ли онај мали број људи,који би био спреман да помогне,могућности да значајније учини нешто?

Веруј да не би био толики проблем са ЕУ војницима и Шиптарима,него са војском и полицијом режима у Београду.Они би извели своје криминалце у полицијским униформама да пуцају на народ,јер кад не би,врло брзо би се и они који су се двоумили дали у акцију.Као добре и одане слуге окупатору,учинили би то без проблема.Имаш већ доказа на ту тему кад је одређена група Срба желела да поруши рампе које је ЕУ власт поставила на административној граници.

Grešiš ovde prilično. Ima razlike između sprečavanja izazivanja incidenata koji nemaju neku naročitu svrhu u tom trenutku i delovanja u slučaju velikih nemira protiv Srba. Drugo, ko kaže da se mora preći administrativna linija? :D
 
Pa što onda Šiptari nemaju poverenje u Eulex? :think:

images

Kao što sigurno znaš, Euleks je na Kosovu bio više od pola godine ilegalno, bez ikakvog mandata. Do usvajanja tzv. plana od šest tačaka, koji Tadićev režim prodaje kao još jednu diplomatsku pobedu :) Naravno taj plan se ne ostvaruje, nego Euleks umesto toga sprovodi drugi jedan plan, Ahtisarijev. Ovi grafiti su iz kratkog perioda pre nego što je Beograd rekao Moskvi da dozvoli da se Euleksu konačno da neki mandat. Albanci su demonstrirali jer su mislili da je to ozbiljno nešto, Tadićev plan od šest tačaka :D

A ima i ovaj ugao, vrlo zanimljiv, ne mogu sad naći link, ali hoću ako treba, Koha Ditore piše negde u novembru, "Albanci će se buniti protiv razmeštanja Euleksa da bi vlast u Beogradu lakše prodala tu priču svojoj javnosti", ali u UN saopštenju koje će biti usvojeno "neće biti pomenut ni Ahtisarijev ni plan od šest tačaka".

I bi tako :D

Mogu možda ovi naši prijatelji Albanci da ti objasne, ako hoće, o tim protestima, i kako oni gledaju na Euleks :)
 
Već sam odgovorio na isto takvo pitanje Sofii, na prvoj strani...

Prvo ti i ona, pa vaši tzv. patriote, pa ja tamo na kraju, među zadnjima...;)

Боље, НЕМОЈ ни на крају,
незгодно је имати такве иза леђа:D

Како ја могу то да учиним?Имам ли ја неопходну силу да то урадим?
Или,има ли онај мали број људи,који би био спреман да помогне,могућности да значајније учини нешто?

Веруј да не би био толики проблем са ЕУ војницима и Шиптарима,него са војском и полицијом режима у Београду.Они би извели своје криминалце у полицијским униформама да пуцају на народ,јер кад не би,врло брзо би се и они који су се двоумили дали у акцију.Као добре и одане слуге окупатору,учинили би то без проблема.Имаш већ доказа на ту тему кад је одређена група Срба желела да поруши рампе које је ЕУ власт поставила на административној граници.

Ма најбоље је ,
ЕВО и тебе и сличнима (колебљивцима) препоручујем,
лезите и покрите се са ушима и тресите се од страха за своје, САМО
за своје,.....
безбрижне животе!!

Hmm sudeci po nekim postovima reklo bi se da se jedva ceka da iskrsne nesto...

Popović, član Demokratske stranke, dodao je da je u vreme opšte krize i smanjenja administracije samo u opštini Priština za poslednjih nekoliko meseci zaposleno više od 100 članova SRS i članova njihovih porodica i to bez konkursa i javnog oglašavanja.

Privremeno veće imaće težak zadatak da ispravi sve greške koje su u prištinskoj opštini napravili pripadnici SRS i grupe građana Vidovdan koji su, prema rečima Popovića, sami zasedali i donosili odluke u svoju korist i uglavnom na štetu građana

http://www.kim.sr.gov.yu/cms/item/news/rs.html?view=story&id=11342&sectionId=8



Па, где си ти "зечићу" до сада? (нагуглиРа ли се? )

Не љутиш се да те од сада тако зовем....
па зец ...је баш "умиљата"...


.
 
Видим ја,
нема друге за Србију и српски народ,..ма где да он живи,
него ће жене морати узети ствар у своје руке,..пошто је од ових
мушких и Бог диг`о руке...

Колико знам у Србији већину
становништва чине жене,.....
па према томе,...не дао Бог шипцима да оне "полуде",..
Добро се зна какву снагу добије "мајка" кад јој неко дирне дете??!!
 
Видим ја,
нема друге за Србију и српски народ,..ма где да он живи,
него ће жене морати узети ствар у своје руке,..пошто је од ових
мушких и Бог диг`о руке...

Колико знам у Србији већину
становништва чине жене,.....
па према томе,...не дао Бог шипцима да оне "полуде",..
Добро се зна какву снагу добије "мајка" кад јој неко дирне дете??!!

које жене? председница скупштине,мира марковић или оне опајдаре из дс?:sad2:
 
Видим ја,
нема друге за Србију и српски народ,..ма где да он живи,
него ће жене морати узети ствар у своје руке,..пошто је од ових
мушких и Бог диг`о руке...

Nemoj tako. Ja ipak samo podržavam svoju mnogo jaču polovinu :) Ipak je za mene da razmišljam, a ne da se bijem :D

Ne znam šta je kontradiktorno Dače, ako kažeš šta, možda ti i pojasnim :)
 
Па, где си ти "зечићу" до сада? (нагуглиРа ли се? )

Не љутиш се да те од сада тако зовем....
па зец ...је баш "умиљата"...

Ne, zecice :per: ne ljutim se...Nego objasnimi kako to da se toliko strepi za srbe iz S.Mitrovice a za ove sa juga manje ?

Chovek zna ko ce biti meta napada.
 
Grešiš ovde prilično. Ima razlike između sprečavanja izazivanja incidenata koji nemaju neku naročitu svrhu u tom trenutku i delovanja u slučaju velikih nemira protiv Srba. Drugo, ko kaže da se mora preći administrativna linija? :D

Види,док је Србија под управом ЕУ режима,никаква озбиљнија(организована) помоћ Србима на Космету,у случају новог прогона,није могућа.
Свака иоле зрелија особа,ово зна,и зато немој да развлачимо пуно о тој теми.За мене је то неозбиљно...

Па не очекујеш ваљда,да може пар хиљада слабо организованих и ненаоружаних људи да самостално спречи српско страдање на Космету?
Ја не бих о томе уопште...смешно је...

ПС
Имајући ово у виду,Срби на Космету НЕ ТРЕБА да живе у илузији и да се уздају у било кога,него у се и у своје кљусе.На жалост тако је!Зато је потребно да буду одговорни према својој деци,породици и да се склањају док је време.Неће имати коме да се жале кад им нешто буде украдено,кућа запаљена или не дај Боже неко силован,претучен,киднапован или убијен.
Реалност је да већинска Србија није спремна да им помогне,и то показује већ 10 ГОДИНА својим политичким избором!То Срби на Косову треба да знају.
Зато сам за опцију да се покупе и спасу своје животе.
 
Poslednja izmena:
Види,док је Србија под управом ЕУ режима,никаква озбиљнија(организована) помоћ Србима на Космету,у случају новог прогона,није могућа.
Свака иоле зрелија особа,ово зна,и зато немој да развлачимо пуно о тој теми.За мене је то неозбиљно...

Па не очекујеш ваљда,да може пар хиљада слабо организованих и ненаоружаних људи да самостално спречи српско страдање на Космету?
Ја не бих о томе уопште...смешно је...

Ne bih ni ja o ovome više :) U pravu si prilično, ali negde i grešiš. Jedino u šta pouzdano verujem je da Srbi dole nisu prepušteni sami sebi.
 
које жене? председница скупштине,мира марковић или оне опајдаре из дс?:sad2:

Е, јадан си ти ако су само те жене, жене "твога" живота:hahaha:

Ne, zecice :per: ne ljutim se...Nego objasnimi kako to da se toliko strepi za srbe iz S.Mitrovice a za ove sa juga manje ?

Ко је то споменуо?

Nemoj tako. Ja ipak samo podržavam svoju mnogo jaču polovinu :) Ipak je za mene da razmišljam, a ne da se bijem :D

Ne znam šta je kontradiktorno Dače, ako kažeš šta, možda ti i pojasnim :)

Ниси ваљда помислила да сам ја замислила да жене
треба да се бију!
Ваљда мозак треба да се употреби онде где мушкарци немају
петље да употребе...

Chovek zna ko ce biti meta napada.

Кажем ти ја да је у питању неки "зец"...
трчи пред руду,...па кад добије по ....прстима,
ђаво му крив!;)
 
Poslednja izmena:
Е, јадан си ти ако су само те, жене "твога" живота:hahaha:



Ко је то споменуо?



Ниси ваљда помислила да сам ја замислила да жене
треба да се бију!
Ваљда мозак треба да се употреби онде где мушкарци немају
петље да употребе...



Кажем ти ја да је у питању неки "зец"...
трчи пред руду,...па кад добије по ....прстима,
ђаво му крив!;)

србија је у оваквом стању баш због тога што су и жене у истом кошу са мушкарцима,ништа нису боље:hvala:
 

Back
Top