ОПАСНЕ провокације!!!

ОН се узда у ЕУЛЕКС...он,..Оливер Ивановић,
.....кад будем у прилици пљунућу му у лице, толико га ценим и
верујем у оно што прича!!!

Naravno, to je tvoj stav i to je sasvim je legitimno, ali si na osnovu njegove izjave postavila temu, pa bi bilo lepo da je postaviš celu... Ništa drugo...

Jer ja njegovu izjavu shvatam kao "Biće opasno, ali sreća da je tu bar Eulex, koji treba da nas brani..."

A ti si se ograničila samo na "Biće opasno..."
 
Poslednja izmena:
знам већ неколико мојих познаника који су поред стана у београду купили и стан у митровици.северна митровица је тврд орах,нема ту зезања,ако мисле да ће отерати србе као овце,грдно су се преварили
 
Mislim da je svima jasno, i separatistima i okupatorima, posle onih prošlogodišnjih nereda oko suda, da te Srbe dole neće moći poterati kao marvu, kao što je bio slučaj sa Olujom.
Moraće da ih ubijaju, a ne verujem da je neko spreman da zaigra na tu kartu, i da na taj način čisti sever od Srba.

Srbi sa sevrera Kosova imaju jednu srećnu okolnost, a to je da se graniče sa Srbijom. Ni Oluja nije išla u Slavoniji, ni u Vukovaru...
 
До новог прогона остатка Срба ће сигурно доћи у режији окупационих власти Европске Уније на Космету,само је питање сценарија и момента.Сада им је најбољи моменат.Никада држава није била у беспомоћнијем положају.

Срби на Космету треба да знају да ће бити нових прогона,и да ЕУ хушкајући Шиптаре неће стати.Зато на време треба да се повуку и сачувају животе од притисака ЕУ и Албанаца.
 
знам већ неколико мојих познаника који су поред стана у београду купили и стан у митровици.северна митровица је тврд орах,нема ту зезања,ако мисле да ће отерати србе као овце,грдно су се преварили

Ovo je tačno, ali samo zato što je Srbija na severu utvrdila svoje strukture. To je razlog što prethodnoj vladi opraštam mnoge grehe, taj posao su besprekorno obavili, a to je posao od vitalnog značaja za Srbiju, to jest da li ćemo kroz 10 godina biti ljudi sa državom ili Kurdi.

Dakle Albanci znaju da ne mogu frontalno da napadnu Srbe preko Ibra (2004 su ih Srbi skidali sa mosta dok su se zaletali :mrgreen:), i zato pritiskaju enklave, i otvoreno i uvijeno prete enklavama.

Oni, mislim Amerika, EU, NATO, pokušavaju da Tadićev režim nateraju na još više kooperativnosti ucenjujući sa enklavama.
 
До новог прогона остатка Срба ће сигурно доћи у режији окупационих власти Европске Уније на Космету,само је питање сценарија и момента.Сада им је најбољи моменат.Никада држава није била у беспомоћнијем положају.

Срби на Космету треба да знају да ће бити нових прогона,и да ЕУ хушкајући Шиптаре неће стати.Зато на време треба да се повуку и сачувају животе од притисака ЕУ и Албанаца.


СРБИ са КиМ су сигурно спремни на сваки вид провокације,..
имали су толико догађаја, надам се да су се очеличили!

Зашто би се повлачили,?
Овај пут ће им остали Срби (из свих крајева света)
да притекну у помоћ!

.
 
СРБИ са КиМ су сигурно спремни на сваки вид провокације,..
имали су толико догађаја, надам се да су се очеличили!

Зашто би се повлачили,?
Овај пут ће им остали Срби (из свих крајева света)
да притекну у помоћ!

.

Бомбонице,нико им неће помоћи,јер нема ко.
 
Бомбонице,нико им неће помоћи,јер нема ко.


Чак ни ти?

Ko ga terao da baš zeca od svih životinja pomene :)

Зец је ПЛАШЉИВА животињка,..па
има неке везе;)

Pa mislim, slušaj se samo....

Strašno.... Evo potrčali su naši gasterbajteri da proteruju šiptare preko Prokletija...:roll:


Ма, важно је да ви који сте им ближи нећете ни прстом мрднути:dash:
.
 
Evo potrčali su naši gasterbajteri da proteruju šiptare preko Prokletija.

Nemoj se praviti mnogo pametniji nego što jesi :) Malo je ok :)

Ovde pričamo o sprečavanju proterivanja Srba. Albanci su bezbedni, ne brini ništa.

Što se tiče to ga ko će da zaštiti Srbe, naši jesu, gastarbajteri nisu. Kao što rekoh, država Srbija je na severu lepo organizovana.
 

Back
Top