Ono kao ljubav

LjubicaS

Domaćin
Poruka
3.494
Zaljubljenost je miks hormona. Izmastamo mi svasta o nekom, radi zaljubljenost u ljubav. Leptirici, klecanje kolena, izmaglica..

Onda prodje vreme. Shvatis da i ta osoba ima lose dane, kofer briga, gadne ukorenjene navike, lose vodi rasprave, sklona je da vredja, vraca, vice..
Onda se sve slegne. Podvuces crtu i odlucis da je sve to, suma sumarum, OK i prihvatljivo.

Ljubav je odluka da nekog volis i ostanes kraj njega, svestan svih mana i vrlina.

Znam, nisam romanticna.

acosrbine

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
302
Zaljubljenost je miks hormona. Izmastamo mi svasta o nekom, radi zaljubljenost u ljubav. Leptirici, klecanje kolena, izmaglica..

Onda prodje vreme. Shvatis da i ta osoba ima lose dane, kofer briga, gadne ukorenjene navike, lose vodi rasprave, sklona je da vredja, vraca, vice..
Onda se sve slegne. Podvuces crtu i odlucis da je sve to, suma sumarum, OK i prihvatljivo.

Ljubav je odluka da nekog volis i ostanes kraj njega, svestan svih mana i vrlina.

Znam, nisam romanticna.
Skip.

Ovo je ko policijski zapisnik.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.