onkomafija-vreme izmedju skenera

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Posle toga pripreme za slavu i moja majka koja svake god panici kako nista nece stici. U svoj toj jurnjavi Dijana se razboli. Malo je kasljala i neka sitna T. Pustim je ja dan dva pa posto nije prolazilo ukljucim inhalaciju i ab. Sve krene na bolje. Cak sam planirala i u skolu da je posaljem. U nedelju dobije opet T. Sta cu u ponedeljak je odvedem kod mene i izvadim joj opet krv i kad se nisam srusila. Se 52 CRP 11 ma haos. Pravac Misovic kod pulmologa kad imam sta da vidim na snimku. Upala pluca, ali opet dete mi u opste ne deluje bolesno sem te subfebrilne T. I sad kontam ja pojacace joj ab i to je to. Kad dr ona mora da ostane par dana u bolnici. Sta cu ako mora mora. Par dana se produzi tako da je jos uvek tamo. Danas osmi dan. Infuzije longacef inhalacije drenaza. Ma strasno.

Mima cmokić draga,
Taman sam htela da te pitam kako ti je dete.
Sinoć smo Bikica i ja pričale o tebi.
Meni je kontrola u februaru, i to mi je rekao da donesem samo nalaz krvne slike i TM
kaže da UZ abdomena i rtg pluća ne treba, razmišljam da to uradim na svoju ruku.
 
Videla sam na fejsu za dete Mima, nisam znala da je jos u bolnici covece...bas je snaslo :eek:
Da, spominjale smo te sinoc... ;)
A sto se tih kontrola tice meni onkolog za svaku sestomesecnu kontrolu trazi i eho abdomena i kolor dopler ginekoloski, rentgen pluca svaku drugu kontrolu i naravno tumor marker i krvnu sliku...svaki put.
Sad mi je uveo i mamografiju za svaku drugu kontrolu,jednom godisnje zapravo.
Ja sam mirna do aprila i ne mislim o tome.
Pozzzz... :)
 
dete je dobro. izasla je iz bolnice i sad zeza krizu
sta cu moze joj se
jos koji dan cu da joj tolerisem pa dak podviknem ima da radi Nedina oklagija
hahahahahaaaaa
salim se
jos je na antibioticima inhalira se radim joj drenazu
ne moze da iskaslje sav taj sekret sto ima u plucina
jadna bas se namucila
 
Pozdrav dragi moji ... evo i mene konačno da stignem kući i dočepam se interneta.
Rekonstrukcija je super prošla, nisam imala nikakvih komplikacija i baš sam se brzo oporavila. Juče su me pustili kući (11 dan posle operacije) s tim da će mi u ponedeljak vaditi konce.
Još se navikavam na svoj novi deo i sve mi se više i više sviđa :)
 
Pozdrav dragi moji ... evo i mene konačno da stignem kući i dočepam se interneta.
Rekonstrukcija je super prošla, nisam imala nikakvih komplikacija i baš sam se brzo oporavila. Juče su me pustili kući (11 dan posle operacije) s tim da će mi u ponedeljak vaditi konce.
Još se navikavam na svoj novi deo i sve mi se više i više sviđa :)

Divnoooo, bravo Helena
što bi Bikica rekla "U zdravlju nek te služi"

e baš lepe vesti :klap:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top