onkomafija-vreme izmedju skenera

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma ko kaze da nismo, ja sam onaj preletac bila dok nisam dobila resenje za stalno,sad vise nemam gde da prelecem ... a i ne stoji mi nesto visoka funkcija, ne ide mi uz karakter :lol:
i otvara me u struku :zcepanje: To ova pahulja, kakva je kad bi se malo ,,potrudila,, do predsednika drzave bi dogurala :mrgreen:

- - - - - - - - - -

Odoh da pusim, pozzzzz....... :brus:
 
Ma ko kaze da nismo, ja sam onaj preletac bila dok nisam dobila resenje za stalno,sad vise nemam gde da prelecem ... a i ne stoji mi nesto visoka funkcija, ne ide mi uz karakter :lol:
i otvara me u struku :zcepanje: To ova pahulja, kakva je kad bi se malo ,,potrudila,, do predsednika drzave bi dogurala :mrgreen:

- - - - - - - - - -

Odoh da pusim, pozzzzz....... :brus:

Morala bi da naučim balet i da znam uz onu šipku da igram, a trebutno mi kilaža te veDŽbe ne dozvoljava
jel ti oćeš da se ja ušinem ili nedaj bože sva polomim, :ljutka:

- - - - - - - - - -

Zna šta pošto ti veDŽbaš svaki dan....ti bi mogla da prođeš iz prvog, na CV-ju samo metni onu sličicu sa fb profila i prolaziš oMa :zcepanje:
savetnica generalnog direktora
 
Bre Pahuljče, pa nabavićemo ti jaču šipku šta se sekiraš :zper: Samo ti lepo utegni duupe, izbaci grudiće, popni se na štikle, pa da te za sledeći mandat biramo za predsednika :zcepanje:

- - - - - - - - - -

A Bikica onako izveDŽbana može da ti bude savetnik i telohranitelj, pa dve plate da prima :zper:

- - - - - - - - - -

A mi ćemo da budemo vaša svita :whistling:
 
10801862_10152453166787944_2803145826383974843_n.jpg


10398661_10152453176622944_1510143706414128648_n.jpg
 
Pozdrav dragi moji ... evo i mene konačno da stignem kući i dočepam se interneta.
Rekonstrukcija je super prošla, nisam imala nikakvih komplikacija i baš sam se brzo oporavila. Juče su me pustili kući (11 dan posle operacije) s tim da će mi u ponedeljak vaditi konce.
Još se navikavam na svoj novi deo i sve mi se više i više sviđa :)

:heart::heart::heart::heart:
:brus::brus::brus::brus:
:vatromet::vatromet::vatromet::vatromet:

- - - - - - - - - -

Gdje ste ekipicooooooo :heart: :brus: :gace: :heart:
jesam vam falioooo :whistling::manikir:

- - - - - - - - - -

Nešto ne stižem da pišem,ali čitam redovno ako se i to pika......
Radila sam tumor markere za jajnike i donri suuuuuuu :vatromet: i nemam više to nešto na njemu,dr čak i nije bila sigurna na kom je bio taj nepuknuti folikul.a i kad me vidjela da sam došla na kontrolu,kaže pa nije bilo ništa hitno,niste trebali dolaziti.....rekoh samo vi radite svoj posao (misleći na vaginalni uz :zper: :rumenko:)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top