onkomafija-vreme izmedju skenera

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ostao jedan minijaturni za uslov i jedan malo veci koji nije za uslov, tako da sam sada opusten i ne mislim previse na faks! ������



Domacice, lepotice, pa gde si ti, zeno?! :cmok:

Tu sam Petre. Svratim ponekad. Čekam da završiš, pa da mogu kao čovek da se razbolim, a ti da me vodaš od specijaliste do specijaliste, dok ne utvrde šta mi je. :malav:

Ljubim te tako pametnog i vrednog, reci roditeljima da budu ponosni na tebe. :heart2:
 
Gde ste?
Kako ste?

ево мене....
стигла у суботу малкице схебане десне руке.
на дан поласка стрмопиздила се са бицикла, искочио рамени зглоб,
и сутра идем да је сликам.
неки туриста, а др наместио ми је одмах тако да не боли,али држим
је повезану па сам сва шепртљаста са левом.
све скупа добро сам прошла :lol:

а 'де си ти?
 
ево мене....
стигла у суботу малкице схебане десне руке.
на дан поласка стрмопиздила се са бицикла, искочио рамени зглоб,
и сутра идем да је сликам.
неки туриста, а др наместио ми је одмах тако да не боли,али држим
је повезану па сам сва шепртљаста са левом.
све скупа добро сам прошла[emoji38]

а 'де си ти?
Ja jos u CG...malo se baskarim trenutno sama u stanu..dala deca da se malo odmorim..i odmaram bas posto je tolika vrucina da se vec od 8-9h ne moze nikud...dodju malo da me vide pa donesu neku klopu ili zovu da sidjem pa me povedu sa sobom..da im majka slucajno "ne propadne" od nejela[emoji38]posle cu opet kod neke od njih..jos ne znam tacno kod koje..kako god nadam se da pre kraja avgusta necu nazad...mada nikad se to ne zna, zivot je nepredvidiv totalno...
...u kog si dasu gledala kad si se smandrljala sa bicukla, m ;)[emoji14]
 
Ja jos u CG...malo se baskarim trenutno sama u stanu..dala deca da se malo odmorim..i odmaram bas posto je tolika vrucina da se vec od 8-9h ne moze nikud...dodju malo da me vide pa donesu neku klopu ili zovu da sidjem pa me povedu sa sobom..da im majka slucajno "ne propadne" od nejela[emoji38]posle cu opet kod neke od njih..jos ne znam tacno kod koje..kako god nadam se da pre kraja avgusta necu nazad...mada nikad se to ne zna, zivot je nepredvidiv totalno...
...u kog si dasu gledala kad si se smandrljala sa bicukla, m ;)[emoji14]

е нека си још тамо.није то иста врућинчина к'о овде.
или је сто степени па ни да мрднеш напоље,или натрчи нека салаука па опет исто.
да ови моји нису ограничени временом остала би и овако ишчашена :lol:

ех, да сам макар гледала нешто па да не жалим ;)
н'умем са женским бициклом, а још су напичили неку корпу где јој место није,и убга...
 
е нека си још тамо.није то иста врућинчина к'о овде.
или је сто степени па ни да мрднеш напоље,или натрчи нека салаука па опет исто.
да ови моји нису ограничени временом остала би и овако ишчашена[emoji38]
ех, да сам макар гледала нешто па да не жалим ;)
н'умем са женским бициклом, а још су напичили неку корпу где јој место није,и убга...
Ista je vrucina, ako nije i gora..ja po tom suncu bas nigde ne mogu..ne sto mi tesko pada vrucina, vec sto je doca rekao jos ove godine sto manje na sunce...a i da nije, tacno me pece ono mesto gdw je zraceni, cak i kroz neki tanji materijal :(

...pi, bzvz...ja se taman ponadala...ajd proci ce :zag:
 
Ista je vrucina, ako nije i gora..ja po tom suncu bas nigde ne mogu..ne sto mi tesko pada vrucina, vec sto je doca rekao jos ove godine sto manje na sunce...a i da nije, tacno me pece ono mesto gdw je zraceni, cak i kroz neki tanji materijal :(

...pi, bzvz...ja se taman ponadala...ajd proci ce :zag:

džaba si se ponadala, ništa od mene. jedino da gledam, al da ne padam :zcepanje:

ovo što su napisali neće da prođe.
ojbmti, imam osteoporozu :eek:

radiografija desnog ramena;

Na prikazanom se ne uočavaju radiološki znaci frakture.
Prisutna je osteoporoza sa artrotičnim promenama desnog
akromioklavikularnog i humedroskapularnog zgloba.

i sad nešto mislim kakva je to osteoporoza kad sam se strmopizdila da gore nisam mogla, a koske nisu pukle:think:

de ove doce da to rastabire :ceka:
 
sveću da zapališ i zahvališ što si se strmeknula inače ne bi ni znala dok se negde ozbiljno ne bi strmopizdila,

ovako sad da doooobro pripaziš i počneš da piješ neke vitamine da to usporiš koliko se može, za naše godine je skroz

normalno da se to ima pa se treba čuvati padova i raznoraznih udaraca da ne moraš u gips il štogod teže :rtfm::heart: :heart:

p.s. postoji bitna razlika između strmeknula i strmopizdila :zcepanje:
 
zdravlje ćuti i trpi, vrućine mi smetaju, ne podnosim vrelinu uopšte,ali trpim, na poslu je zanimljivo, nije dosadno, uglavnom sam na netu a to i kod kuće radim pa je dupla korist,

kako si ti, šta se dešava u tvom ataru? nisam ni ja tebe dugo viđala da pišeš, znam da je sezona argatovanja kod vas pa mi je jasno zašto se ne srećemo, forum uglavnom čitam

na preskok samo....kad se doguram do kuće gledam neki film i zaspim kao kokoš oko 8-9, mnogo budem umorna...
 
Retko pišem, retko uopšte svraćam na Forum. I kada dođem, uglavnom pročitam šta me zanima, i odem dalje.

Bila sam pre neki dan na kontroli, rezultati su savršeni. Za svaki slučaj da idem za 3 meseca, jer se plaši da ne odem u pravu hipertireozu, zbog veoma niskog TSH. Koji opet mora da bude nizak, zbog malignog nalaza posle operacije. :roll: Inače se ja odlično osećam, radim kao konj, ništa mi ne smeta. Mlađe dete mi je reklo da će ići sa mnom kod dr da pita da li je to normalno da ja vučem džakove, idem po suncu na +40C, radim pet poslova iistovremeno, kao da nisam imala maligni tumor. On se jadan samo boji da ću ja umreti. :( Jedva sam ga ubedila da ne ide sa mnom, jer ko zna kako bi nas dočekala namćorasta doktorka, vrhunski endokrinolog.

Zeza nas ova suša, mislimo da će se kukuruzi baš rano brati ove godine, pa ne znamo šta ćemo sa godišnjim odmorom. Ne bismo u avgustu, zbog gužve i dece na plaži, a početkom septembra možda nećemo moći zbog berbe kukuruza. A jedva sam čekala odmor.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top