Onkomafija - vreme izmedju skenera 2

Dobro je da je dobro, za sada :zag:
Ako sam dobro shvatila, sada si u Bgd?

Da, dobro si shvatila. Ipak je iz dosta razloga bolje ovde, tamo imam jednu vrstu uslova, ali nemam drugu, a to su uglavnom lekari, ono sto imam je bolesno skupo, i samo vozanje
tamo ovamo je previse para....a one kao sto znamo ne rastu na grani.
Sad znam sta mogu da ocekujem, nekako imam utisak da cu se sad bolje snaci jer sam upucenija, videcemo, kazu i da se ovde druge ture bolje podnose, pa ajde da probam...
 
...nigde nikog, mozda je tako i bolje....
Tosltoj u Ani Karenjini kaze:

"Sve srećne porodice liče jedna na drugu, svaka nesrećna porodica, nesrećna je na svoj način"

Ovo moze i da se okrene pa da bude:
Svi zdravi ljudi lice jedni na druge, a bolesni su bolesni i nesrecni na svoj nacin.
Mislimo na tebe ( barem ja), nadamo se da ce biti sve kako-tako bolje, lepse.
 
Неда завршила на хирургији. Упала ''слепог црева'' и ако га је једном већ оперисала. :lol:
Опоравља се.
Није баш имала среће, расцветало се и изазвало локалну упалу трбушне марамице. А то болииии!
 
Неда завршила на хирургији. Упала ''слепог црева'' и ако га је једном већ оперисала. :lol:
Опоравља се.
Није баш имала среће, расцветало се и изазвало локалну упалу трбушне марамице. А то болииии!

Jaoo pa bas je moglo i da je zaobidje to.
Bas sam juce mislila na nju. Prenesi pozdrave :heart:
 
izbaciše me danas iz bolnice bogu hvala, pokušala ja sa tableta da se javim al nije išlo,

živa sam i za to hvala hirurgu koji me operisao, gadno je u tri lepe al hodam još uvek na ovoj planeti zinat :srecna:

toplo se nadam da u sledećoj dekadi neću steći novo slepo crevo da me zeza :rotf:

hvala za pozdrave cure, sjajne ste, a Petar ostaje moj doktor izbora i biću mu prvi pacijent šta god specijalizuje...samo da se zna :zcepanje:
 
izbaciše me danas iz bolnice bogu hvala, pokušala ja sa tableta da se javim al nije išlo,

živa sam i za to hvala hirurgu koji me operisao, gadno je u tri lepe al hodam još uvek na ovoj planeti zinat :srecna:

toplo se nadam da u sledećoj dekadi neću steći novo slepo crevo da me zeza :rotf:

hvala za pozdrave cure, sjajne ste, a Petar ostaje moj doktor izbora i biću mu prvi pacijent šta god specijalizuje...samo da se zna :zcepanje:
Dobrodosla Nedo, a Petra ce saljemo na neku hirurgiju, nikako na patologiju:D
 

Back
Top