Onkomafija - vreme izmedju skenera 2

Ovih dana se javljao bol ispod prednjeg rebarnog luka. Juče nešto duže, danas celi dan. Može li to imati veze sa ovom meta promenom na telu pankreasa @Софија, mada osećam i čudno kao zujanje kroz neku kao venu u tom predelu...ne znam sta je ali nije prijatno.
Neki savet, šta uraditi? 😞
Како мислиш испод предњег ребарног лука?
Можда си мислила десног/левог ребарног лука?
 
U stvari mene to boli sa prednje te leve strane najjednostavnije rečeno. Imam osećaj povremeno kao da me ispod grudi steže nešto kao da neko zateže kakav kaiš oko mene.
Панкреас боли напред, у зони желуца, некад и ниже и појасно, бол се одражава у леђа.
Бол је изузетно јак, буквално чупа.
Ако тако осећаш, онда може бити од панкреаса.
Ако боли кад притиснеш испод ребара, онда би могао бити грч црева. Од нервозе. Па кад притиснеш још више заболи.
Како год, бол панкреаса не може пуно да се трпи, увек пацијент дође код лекара.
Надам се да није. :)
 
Панкреас боли напред, у зони желуца, некад и ниже и појасно, бол се одражава у леђа.
Бол је изузетно јак, буквално чупа.
Ако тако осећаш, онда може бити од панкреаса.
Ако боли кад притиснеш испод ребара, онда би могао бити грч црева. Од нервозе. Па кад притиснеш још више заболи.
Како год, бол панкреаса не може пуно да се трпи, увек пацијент дође код лекара.
Надам се да није. :)
Čitala sam nesto o tom bolu pankreasa, gde piše da niko ne želi da doživi 2x isti taj bol.
Boli i kad udahnem i kad pipnem, nije neizdrživo ali je neprijatno. Popila sam 2x po jedan paracetamol u nadi da će pomoći ali i nije bas. Doduše ja se jesam sinoć jako nasikirala ali ovo je počelo tek jutros da boli, tako da mislim da nije od toga...evo ne znam, i da boli samo sa prednje strane gore levo, ne širi se ni iza, ni niže dole.
 
Čitala sam nesto o tom bolu pankreasa, gde piše da niko ne želi da doživi 2x isti taj bol.
Boli i kad udahnem i kad pipnem, nije neizdrživo ali je neprijatno. Popila sam 2x po jedan paracetamol u nadi da će pomoći ali i nije bas. Doduše ja se jesam sinoć jako nasikirala ali ovo je počelo tek jutros da boli, tako da mislim da nije od toga...evo ne znam, i da boli samo sa prednje strane gore levo, ne širi se ni iza, ni niže dole.
Ако боли при удаху, може имати везе са ребрима.
Како беше на ПЕТ-у, има ли неких промена по ребрима?
 

Back
Top