Quantcast
  • Dragi prijatelji, forum "Hobi" smo prebacili u kategoriju "Zabava" i pripojili smo mu teme iz foruma "Аlbumi sa sličicama" i "Strip i Anime".

Оnkologija 1

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Vesna Ks

Domaćin
Poruka
3.133
I meni matura bese lepa-bas sam ponosna,generacija se lepo drzi,puna energije,igralo se zestoko,a i ja malo igrah-ponelo me sve to pa nisam primecivala da mi nesto fali(a jedva udjoh u cipele).Tu je bila moja drugarica-kuma,povlacila mi kocnicu,inace ko zna-ja bih mozda preterala.
Danas sam davala reultate-ne ocekujem bas dobre jer imam znake da su i jetra i bubrezi malo"riknuli"Bas nekako simptomi trovanja.Mozda mi je prevelika doza Eskozula.Pisacu i njima da vidim.A sedimentacija mi je 135???!!!bas preterano.Trebalo bi uskoro i da se snimam,nisam od januara-ali ne plasim se previse da su neke metastaze isl.-pa pre 20ak dana biohemija je bila solidna.Da vidimo sta ne valja pa da prepravljamo:think:

lilihip64

Elita
Poruka
15.331
I meni matura bese lepa-bas sam ponosna,generacija se lepo drzi,puna energije,igralo se zestoko,a i ja malo igrah-ponelo me sve to pa nisam primecivala da mi nesto fali(a jedva udjoh u cipele).Tu je bila moja drugarica-kuma,povlacila mi kocnicu,inace ko zna-ja bih mozda preterala.
Danas sam davala reultate-ne ocekujem bas dobre jer imam znake da su i jetra i bubrezi malo"riknuli"Bas nekako simptomi trovanja.Mozda mi je prevelika doza Eskozula.Pisacu i njima da vidim.A sedimentacija mi je 135???!!!bas preterano.Trebalo bi uskoro i da se snimam,nisam od januara-ali ne plasim se previse da su neke metastaze isl.-pa pre 20ak dana biohemija je bila solidna.Da vidimo sta ne valja pa da prepravljamo:think:
kako god guras dalje ali bas ve;lika sedimentacija , mozda i taj lek nesto pravi , pa se organizam buni , videces vec , ali vazno da si se lepo provela, pa nek ide zivot dalje ali sa lepim uspomenama

likita12

Poznat
Poruka
8.736
Ćao društvo!! Ja vikendom slabo dolazim do računara pa se zato i ne javljam.
Vesna čestitam na ćerinoj trudnoći!! Divna vest!!! Razlog više da se oslobodiš tog daveža!
Lili, prelepa ti je ćera... A i kakva joj je majka, ona i nije mogla drugačija da bude :)
Liki Lee, još ne vrcam med... Nadam se ovih dana.
Petre, mezimče naše :heart:
Peco , Peco...šta reći.. Nemoj mnogo da se zaigraš dok si sam kod kuće da te ne zaboli glava :zper:
Bikice, :heart:

lilihip64

Elita
Poruka
15.331
Ćao društvo!! Ja vikendom slabo dolazim do računara pa se zato i ne javljam.
Vesna čestitam na ćerinoj trudnoći!! Divna vest!!! Razlog više da se oslobodiš tog daveža!
Lili, prelepa ti je ćera... A i kakva joj je majka, ona i nije mogla drugačija da bude :)
Liki Lee, još ne vrcam med... Nadam se ovih dana.
Petre, mezimče naše :heart:
Peco , Peco...šta reći.. Nemoj mnogo da se zaigraš dok si sam kod kuće da te ne zaboli glava :zper:
Bikice, :heart:
e likita upravo jedem pecivo iz pekare brankovic iz nisa , bio moj bivsi i moj mali kod svekra pa doneli , kazu tamo emercka pita 60 a ovde 150

LikiLee

Poznat
Poruka
9.222
Vesna, baš bezveze za rezultate... Verovatno je jetra u pitanju čim su ti beonjače žute... Koliko uzimaš Escozul? Neće valjda on da pravi neke probleme :think:
Pa jel nisu beonjace zute od zuci? Svetla stolica :think:

Pa sta cekas Likita? Imam neku knjigu od 1954., zaprqvo kalendar pcelarski , pa ti donesem ,
ako sve bude kako je planirano...

Poslednja izmena:

likita12

Poznat
Poruka
8.736
Pa jel nisu beonjace zute od zuci? Svetla stolica :think:

Pa sta cekas Likita? Imam neku knjigu od 1954., zaprqvo kalendar pcelarski , pa ti donesem ,
ako sve bude kako je planirano...
Čekamo da zatvore med u saću. To znači da je zreo i da može da se vrca. Neke su zatvorile, neke još nisu i tako. Ali nadam se za najviše 10 dana da bude vrcanje. Hvala za kalendar :) I mi imamo neke knjige još od mog oca, i stalno na internetu čitamo i učimo

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.