Quantcast

Оnkologija 1

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

lilihip64

Elita
Poruka
15.331
cao ljudi,ne znam odakle da pocnem...
Od najlepseg-cerka mi jutros u 6 salje poruku(na terenu je pa rano ustaje)da je radila test na trudnocu i da je pozitivan!Ako Bog da da sve bude u redu-u februaru cu postati babuska(hocu babuska pa da posle idem na evroviziju
koja bi se mogla odrzati u Turskoj)Koja zbrka osecanja-u trenutku presrecna i ponosna i ujedno spisak briga oko trudnoce,porodjaja,zivota...al te brige sam odmah oterala iz glave!
Sinoc sam sa drustvom iz odeljenja bila na jednom malom splavu u blizini grada-mnogo nam je bilo lepo,pricali,secali se i dooobro ismejali-kao da smo jos ona deca...
Tamo sam se lepo osecala,ali kod kuce vidim-leva ruka i obe noge otecene kao krofne!A sto sad noge ovoliko???Ja nikad nisam imala sklonost da tako oticem bez obzira na vrucinu,aktivnost,jedino pred kraj prve trudnoce.A jutros-ova saka je tako otecena da ne mogu da je zatvorim,mislim-puci ce koza.Otkud sve ovo:think:
U 11.30 idem na prozivku,a veceras u kafani-zurka.
o super , nema lepse vesti od bebca , cestitam , a vidim i zabava dobro prosla , i meni noge puno oticu , uvek su bile na vrucinu ali otkad sam se razbolela stalno , i onda nocu sva ta voda oce van pa sto puta u wc ,

lilihip64

Elita
Poruka
15.331
kad sam bila na konzilijumu , bilo nas desetak operisanih , cekamo dva sata svi nesto pricaju jedna cuti i cita novine , nju prvu prozvase ode i posle par minuta izadje da ceka odluku na postoperativnom , ja bila druga pa i ja odoh gore , vidim nju place , kazem sto god ti dali proci ce , bice bolje , nije tako strasno , ona kaze nisu mi nista dali sve je u redu , ja stadoh i shvatih imam reci utehe za svo lose a nijednu rec kad je dobro .:eek:

Vesna Ks

Domaćin
Poruka
3.133
Hvala na cestitkama,babuski se samo smeska brk...Idoh na prozivku,generacija se bas fino drzi.A ja-dobro da sam uspela da se obujem,uplasih se da cu u klompama ici kolike su mi noge.Otoci su po celom telu.Veceras-drz'te mi palceve da ne idem bosa(mada..toplo je)
Moram da proverim proteine-garant ih mnogo gubim preko ovoga sto curi-znam da trudnice nama tako oteknu kad izgube proteine.

peca66

Primećen član
Poruka
548
imao sam ivecih bisera ovih dana,
juce u majici po onom suncu,zaboravim se,jutros ruka kao panj,naduvena,res pecena,beli se samo rana i rupe od konaca gde je bilo ono zlo
ziv nisam,hebace mi majku iduce nedelje na pipkanju

lilihip64

Elita
Poruka
15.331
Hvala na cestitkama,babuski se samo smeska brk...Idoh na prozivku,generacija se bas fino drzi.A ja-dobro da sam uspela da se obujem,uplasih se da cu u klompama ici kolike su mi noge.Otoci su po celom telu.Veceras-drz'te mi palceve da ne idem bosa(mada..toplo je)
Moram da proverim proteine-garant ih mnogo gubim preko ovoga sto curi-znam da trudnice nama tako oteknu kad izgube proteine.
meni su u bolnici falili proteini , ali sto sada oticem , ne znam , :mrgreen:
u svakom slucaju i da ides bosa lepo se provedi zasluzila si , a za cigare , pa ***** zivot ako se svega odreknes

BRITNEY 3

Buduća legenda
Poruka
30.098
Gde ste pusaci a i oni fini,ne pusaci?!
Al se raspisaste.... samo ja drndam cvece ko majmun po ovom
suncu..
Vidim dobro ste,zurke,bebe,buduce bake,kuliranje u samoci,
neko i u drustvu....bravo,pozz svima))))

BRITNEY 3

Buduća legenda
Poruka
30.098
cao ljudi,ne znam odakle da pocnem...
Od najlepseg-cerka mi jutros u 6 salje poruku(na terenu je pa rano ustaje)da je radila test na trudnocu i da je pozitivan!Ako Bog da da sve bude u redu-u februaru cu postati babuska(hocu babuska pa da posle idem na evroviziju
koja bi se mogla odrzati u Turskoj)Koja zbrka osecanja-u trenutku presrecna i ponosna i ujedno spisak briga oko trudnoce,porodjaja,zivota...al te brige sam odmah oterala iz glave!
Sinoc sam sa drustvom iz odeljenja bila na jednom malom splavu u blizini grada-mnogo nam je bilo lepo,pricali,secali se i dooobro ismejali-kao da smo jos ona deca...
Tamo sam se lepo osecala,ali kod kuce vidim-leva ruka i obe noge otecene kao krofne!A sto sad noge ovoliko???Ja nikad nisam imala sklonost da tako oticem bez obzira na vrucinu,aktivnost,jedino pred kraj prve trudnoce.A jutros-ova saka je tako otecena da ne mogu da je zatvorim,mislim-puci ce koza.Otkud sve ovo:think:
U 11.30 idem na prozivku,a veceras u kafani-zurka.
:klap: :super: :klap:

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.