Оnkologija 1

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
cao ljudi,ne znam odakle da pocnem...
Od najlepseg-cerka mi jutros u 6 salje poruku(na terenu je pa rano ustaje)da je radila test na trudnocu i da je pozitivan!Ako Bog da da sve bude u redu-u februaru cu postati babuska(hocu babuska pa da posle idem na evroviziju
h020.gif
koja bi se mogla odrzati u Turskoj)Koja zbrka osecanja-u trenutku presrecna i ponosna i ujedno spisak briga oko trudnoce,porodjaja,zivota...al te brige sam odmah oterala iz glave!
Sinoc sam sa drustvom iz odeljenja bila na jednom malom splavu u blizini grada-mnogo nam je bilo lepo,pricali,secali se i dooobro ismejali-kao da smo jos ona deca...
Tamo sam se lepo osecala,ali kod kuce vidim-leva ruka i obe noge otecene kao krofne!A sto sad noge ovoliko???Ja nikad nisam imala sklonost da tako oticem bez obzira na vrucinu,aktivnost,jedino pred kraj prve trudnoce.A jutros-ova saka je tako otecena da ne mogu da je zatvorim,mislim-puci ce koza.Otkud sve ovo:think:
U 11.30 idem na prozivku,a veceras u kafani-zurka.
o super , nema lepse vesti od bebca , cestitam , a vidim i zabava dobro prosla , i meni noge puno oticu , uvek su bile na vrucinu ali otkad sam se razbolela stalno , i onda nocu sva ta voda oce van pa sto puta u wc ,
 
kad sam bila na konzilijumu , bilo nas desetak operisanih , cekamo dva sata svi nesto pricaju jedna cuti i cita novine , nju prvu prozvase ode i posle par minuta izadje da ceka odluku na postoperativnom , ja bila druga pa i ja odoh gore , vidim nju place , kazem sto god ti dali proci ce , bice bolje , nije tako strasno , ona kaze nisu mi nista dali sve je u redu , ja stadoh i shvatih imam reci utehe za svo lose a nijednu rec kad je dobro .:eek:
 
Hvala na cestitkama,babuski se samo smeska brk...Idoh na prozivku,generacija se bas fino drzi.A ja-dobro da sam uspela da se obujem,uplasih se da cu u klompama ici kolike su mi noge.Otoci su po celom telu.Veceras-drz'te mi palceve da ne idem bosa(mada..toplo je)
Moram da proverim proteine-garant ih mnogo gubim preko ovoga sto curi-znam da trudnice nama tako oteknu kad izgube proteine.
 
imao sam ivecih bisera ovih dana,
juce u majici po onom suncu,zaboravim se,jutros ruka kao panj,naduvena,res pecena,beli se samo rana i rupe od konaca gde je bilo ono zlo
ziv nisam,hebace mi majku iduce nedelje na pipkanju
 
Hvala na cestitkama,babuski se samo smeska brk...Idoh na prozivku,generacija se bas fino drzi.A ja-dobro da sam uspela da se obujem,uplasih se da cu u klompama ici kolike su mi noge.Otoci su po celom telu.Veceras-drz'te mi palceve da ne idem bosa(mada..toplo je)
Moram da proverim proteine-garant ih mnogo gubim preko ovoga sto curi-znam da trudnice nama tako oteknu kad izgube proteine.
meni su u bolnici falili proteini , ali sto sada oticem , ne znam , :mrgreen:
u svakom slucaju i da ides bosa lepo se provedi zasluzila si , a za cigare , pa ***** zivot ako se svega odreknes
 
Gde ste pusaci a i oni fini,ne pusaci?!
Al se raspisaste.... samo ja drndam cvece ko majmun po ovom
suncu..
Vidim dobro ste,zurke,bebe,buduce bake,kuliranje u samoci,
neko i u drustvu....bravo,pozz svima))))
 
cao ljudi,ne znam odakle da pocnem...
Od najlepseg-cerka mi jutros u 6 salje poruku(na terenu je pa rano ustaje)da je radila test na trudnocu i da je pozitivan!Ako Bog da da sve bude u redu-u februaru cu postati babuska(hocu babuska pa da posle idem na evroviziju
h020.gif
koja bi se mogla odrzati u Turskoj)Koja zbrka osecanja-u trenutku presrecna i ponosna i ujedno spisak briga oko trudnoce,porodjaja,zivota...al te brige sam odmah oterala iz glave!
Sinoc sam sa drustvom iz odeljenja bila na jednom malom splavu u blizini grada-mnogo nam je bilo lepo,pricali,secali se i dooobro ismejali-kao da smo jos ona deca...
Tamo sam se lepo osecala,ali kod kuce vidim-leva ruka i obe noge otecene kao krofne!A sto sad noge ovoliko???Ja nikad nisam imala sklonost da tako oticem bez obzira na vrucinu,aktivnost,jedino pred kraj prve trudnoce.A jutros-ova saka je tako otecena da ne mogu da je zatvorim,mislim-puci ce koza.Otkud sve ovo:think:
U 11.30 idem na prozivku,a veceras u kafani-zurka.
:klap: :super: :klap:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top