Quantcast

One Piece

The Justi

Početnik
Poruka
6
Kad vidim na ovo Forumu koliko ljudi lude za Naruto i Bleach je smesno :rotf: . Ipak One Piece je najpopularniji anime trenutno u Japanu i mozda postane LEEGENDARNI ANIME KAO: Saint Seiya,Sailor Moon i Dragon Ball :P

Anna Hiwatari

Domaćin
Poruka
4.426
To je sve zato sto nema mnogo OP fanova ovde (and that makes me both sad and angry)
Ali anime kao anime nije no.1 u Japanu, vec One Piece manga koja je napopularnija i najprodavanija od svih shounen mangi.
Ipak, Oda je master! :worth:

SSJ4

Ističe se
Poruka
2.155
Ja samo cekam scenu sa Franky Shogunom. Punk Hazard je bio dosta slab deo price (pogotovo deo sa decom) i za mene je Franky-jev fajt bio najbolji deo price.

The Justi

Početnik
Poruka
6
Ja samo hocu da vidim Aliance sto su formirali Luffy i Law .... A takodje bi volio da se ovaj arc brzo zavrsi pa da ide da se bore sa Doflamingom *_* ........ I volio bi da se bore Mugiwaras/Heart Pirates protiv onog Kid-a i njegove Aliance :respekt: for Oda ..........

The Justi

Početnik
Poruka
6
Znam..... Nisam citao mangu u zadnje vreme samo kraj Punk Hazard Arc i nekoliko Dressrosa Arc( ili kako vec xD ) video sam kako neki zovu Doflaminga ''Young Master'' i da li to znaci da Doflamingo ima oca koji je ziv? I po nekim Forum-om se pricalo kako onaj Sabo ima neke veze sa Doflamingom i da li su to otkrili da je ziv i sve?

Ekriven

Primećen član
Poruka
795
Obožavam OP, Oda je napravio tako savršen univerzum i kontinuitet, da se prosto divim, nema nijedan loophole ili falinka. Sečem ruku ako ga upoznam, lik je mozak ipo.

NikolaDexter97

Početnik
Poruka
45
-----*One Piece*-----
TORRENT DOWNLOAD HD

Pozdrav,

-Pre svega da se izvinim ako sam pogresio sekciju,ali radi se i o Downloadu i o Animama. Znam,znam trebalo je ovo da napisem u temi Anime Download,ali kako su opste u ovoj sekciji (anime) korisnici ne aktivni,a ja bih ovu animu zeleo da skinem sto pre,mislim da je ovako uocljivija !

-E ovako,znaci radi se o animi za koju ste vi manje-vise culi,a to je One Piece (kao sto ste i mogli da procitate u naslovu). Pretrazio sam internet da bih nasao neki torrent za skidanje ove anime,sezonu po sezonu sam nalazio samo u rezolucijama 360p ponegde 480p,retko gde 720p i to su bili samo nove epizode.
Pokusaji 1:
Trazio sam po internetu,i trazio (kao zedan po pustinji vodu lol) i nasao sajt koji je izgledao sasvim uredu,preuzeo sam torrent,ali ne samo sto je bio Fake,nego sam poceo da skidam svakojake gluposti,ukljucujuci i to da sam nakupio neki virus na kompu sa njim. Onda sam odlucio da pogledam na sajtovima poput The Pirate Bay,ali bezuspesno,onda sam se posluzio sajtom Torrentz.com.
Pokusaj 2:
Posto mi je na ovom sajtu (torrentz.com) ''Search'' toliko jeb**o komplikovan,namucio sam se (<-- isto lol). Sto se sezona po sezona tice,nisam bas zasijao,ali sam zbog toga nasao ovaj torrent. Ali veliki (najveci) problem je taj sto je sami torrent imao bas,bas,bas malo seedersa,sto je posao mnogo otezavao,posto torrent sadrzi:
Epizode 1-600 u 720p,1-11 filmova u 720p i 1080p,sve OVA i Specijale,sadrzavao je 138GB. Svi sajtovi koji su bili na Torrentz-ovoj URL adresi ovog torrenta,kada se aktiviraju ili im je brzina 0,8kb/s,ili ne mogu da skinu Metadata (Downloading Metadata),ili ne mogu da se konekruju sa takozvanim ''Peers'' (Finding Peers i Connecting to Peers). Tako da nista od ovog torrenta.
Pokusaj 3:
Nastavio sam da ''istrazujem'' sajt torrentz,i nasao jedan,po izgledu, odlican torrent,i bilo je sve u redu dok nisam video deskripciju (opis) i komentare,koji su izgledali ovako nekako :
Korisnik 1-can anyone tell me what language is subbed !? [Da li iko moze da mi kaze koji jezik je titlovan ?]
Korisnik 2-i don't know,but i think its english [Ne znam,ali mislim da je engleski]
Vlasnik torrenta -Subbed language is Arabic. [Titlovani jezik je arapski]
Korisnik 1-and dubbed is english ? [I sinhronizovani jezik je engleski ?]
Vlasnik torrenta-No,Arabic is subbed,and Japanese is dubbed. [Ne,arapski je titlovan i engleski je sinhronizovan]
-To bi bilo super kada bih ja znao Arapski,ali posto ne znam nije, Tako da sam odustao i od ovog torrenta.
Polusaj 4:
Cisto pretrazivanje interneta za ostacima HD One Piece sezona. Takodje bez uspjeha !

POTREBNO:
-Anima One Piece,sa prevodom na engleski (moze i srpski,mada mislim da to niko nece naci) i Japanskim glasom govora. Moze link da bude za kompletnu animu (sa epizodama naprimer: 1-300_301-600,1-600 ili kao sezone: 1-10,1-15 itd),a moze i vise linkova za svaku sezonu (na primer, Season 1,Season 2... i tako svaka posebno). Link bi trebalo da bude torrent,i rezolucija (ako iko nadje) 720p i 1080p,ove prve epizode mogu biti i 480p,mada u takvim slucajevima izgleda ocajno.
-Takodje mozete postaviti i neki vas sajt gde obicno skidate anime u HDu !

Izvinjenje:
-Anna Hiwatari: Recimo da vec znam da ces napisati kako si mi rekla da ne postavljam ovo vise puta,ti si mi vec rekla,ali kao sto sam na pocetku vec rekao,cini mi se da ce mi ovako ''zahtev'' izgledati vidljivije,i da cu dobiti vise pomoci !

Maximy

Domaćin
Poruka
3.252
Ti si se bas,bas potrudio oko teme, ali moracu da te razocaram. Tesko da ces negde naci OP u HD-u. To je prva stvar, druga stvar cak i kada bi nasao, jel znas da bi ti trebalo preko 400GB slobodnog mesta za ceo anime? Ja sam imao u kompu skoro sve epizode, ali razlicitog kvaliteta, i verovao ili ne mislim da mi je oduzimao oko 150-200GB (otprilike). Sad ti zamisli da ti je svaka epizoda u 720p ili 1080p formatu, kao sto rekoh preko 400GB ide sigurno. Zato ti je moj savet da prvih 200-300 epizode skines bilo kakvog kvaliteta, tamo od "Eniest Lobby" (Mislim da sam ga lepo napisao, lol) pocnes sa HD formatom. Srecno! ;)

NikolaDexter97

Početnik
Poruka
45
Ti si se bas,bas potrudio oko teme, ali moracu da te razocaram. Tesko da ces negde naci OP u HD-u. To je prva stvar, druga stvar cak i kada bi nasao, jel znas da bi ti trebalo preko 400GB slobodnog mesta za ceo anime? Ja sam imao u kompu skoro sve epizode, ali razlicitog kvaliteta, i verovao ili ne mislim da mi je oduzimao oko 150-200GB (otprilike). Sad ti zamisli da ti je svaka epizoda u 720p ili 1080p formatu, kao sto rekoh preko 400GB ide sigurno. Zato ti je moj savet da prvih 200-300 epizode skines bilo kakvog kvaliteta, tamo od "Eniest Lobby" (Mislim da sam ga lepo napisao, lol) pocnes sa HD formatom. Srecno! ;)
Hvala,nego sto se momorije tice,imam ja toga koliko hoces xD Imam 4TB (terabajta) na kompu (na dva hard diska),ali nemam linkove za download :) !

colke95

Početnik
Poruka
47
132 epizode odgledao proslog leta i nastavicu ovog sigurno do 400. eipzode. Eh sta bih dao da se vratim u stara srecna vremena i da svaki dan gledam OP na RTL 2. Nekako mi german dub ostavio najbolji utisak i jedva sam uspeo da iskopam prvih 400 epizoda, nadam se da cu i ostatak.

Anna Hiwatari

Domaćin
Poruka
4.426
132 epizode odgledao proslog leta i nastavicu ovog sigurno do 400. eipzode. Eh sta bih dao da se vratim u stara srecna vremena i da svaki dan gledam OP na RTL 2. Nekako mi german dub ostavio najbolji utisak i jedva sam uspeo da iskopam prvih 400 epizoda, nadam se da cu i ostatak.
Ja sam prvo OP otkrila upravo preko RTL II. Kad sam čula

zaljubila sam se!

I sad kad ponovo čujem, dođe mi da plačem ;A;