One Piece

Nece doci niko vise od Lufijevih.

***, bas smara, ne mogu docekati da zavrsi ovaj arc. D;

Da bas ubija u pojam e a pazi lufy se u ovoj epizodi pojavio cini mi se tek na 13 min i sta udario je par vojnika i doso je onaj setleci admiral kako se bese zove ? I onda onaj krele ubo whitebeard-a -.- znaci strasno ...E ali bugy klown je najaci XD XD
 
Ovaj Uan Pis stvarno pocinje da me nervira! :kletva:
Evo sad oko 230 ep su konstatovali da Merry go vise ne moze da plovi i da ce se raspasti a po Guide-u cu cekati jos oko 80 ep da brod izgori skroz na skroz.
Aaaaaargh! :dash:
Trebam da odgedam 2 arca pre nego sto dodje do tuznog momenta... :dash:
 
one-piece-598-spread.jpg


Jeee svi su na okupuu opet :super: i sad cekamo sledecu avanturu (:
 
Dal je moguce da vec 2-3 ep su takvo sra..e :dash::dash:
Jos je sada neki zombie pirat ubo whitebeard-a u grudi :eek::eek:
Vidim ja da nema nista od ovoga osim ako ne dodje ostatak lufy druzine :D
Pa pazi Squardo (zombi pirat :P) je kapetan iz Shin Sekai-a, oni su dosta jaki, ali je poenta toga (sto ga je uspeo ubosti) da je Whitebeard ostario i da ne moze biti najjaci zauvek. To cak i kaze on sam, ali ne znam kada. A Luffy je totalan fodder u ovom ratu i to ce se videti u valjda sledecoj epizodi.
 
Opasan anime(za mene najbolji).Gledao sam sve epizode i citao celu mangu.Svake srede cekam da izadje nova manga i svake nedelje gledam novu epizodu.Citam One Piece wiki da bi saznao vise o likovima(koje su godine,visina,neke stvari koje nisam uvideo).Omiljeni lik do sad mi je Mihawk(ali u zadnje vreme me luffy mami jer je bas badass,mozda ce i Zoro jos ga nisam video u akciji).Naruto nije nista u odnosu sa OP.Ali OP na pocetku nije toliko interesantan tek kasnije pocinje da vas mami.Ja sam prve epizode gleda na jednom nemackom kanalu RLT II.Pomocu OP i nekih ostalih Animea sam naucio Nemacki.OP me vezujem sa mojim detinjstvom.Trebamo da nateramo ove nase kanale da broadcastuju OP ako su mogli Death Note mogu i ovo.Nego nece da daju pare ti bizgovi.
 
Ponovo, POMOC!!! Svuda po netu trazim ali nema niceg! Treba mi odg. na pitanje koja je ovo epizoda sa slike!?
Ne secam se da sam je gledala a vec sam na 360. ep. Ali sigurno je bilo pre. Plz, pomozite mii~! :sad2:
sanji zoro.jpg
 

Back
Top