ona dijeta

Gde ste zene? Nije valjda da ste se sve osusile ko grancice pa vas nema ;-)

nego, pajamaco vidim ne jedes U.H? Il se varam? Ja sam se sa tom tako s je bala...a klela si se bre u "onu dijetu" izdajico :lol:
a sta jedes u toku dana? Jel da da je najgroznija na svetu. Nista bre snjom ne mozes....a svi kao fina ti dijeta samo krkas meso :???: a di mi je jogurt, nes s mlekom, neki sokic, lebac...nema....ali zato sa njom mozes da skines 15 kg za 2 meseca. Ja doduse 4-5 za mesec (mene ne voli ta dijeta)., a za 15 kg znam, jer je moja kuma (posle 2 trudnoce) skinula bas toliko!
ja resila nista da ne dijetetiram dok je zima da mi bude toplije :wink: , a ondak cu UH pa sta mi bude? nego reko da nemas ti neki novi meni da se ne pretvorim u jaja i meso :roll:
 
hahahaha
da jaja sa mesom, i meso sa jajima:p
pa... mislim da sam apsolvirala jaja na 100 načina.
pogotovu što ne jedem zeleniše!!!
a srećom ima neka pečenjara tu kod mene u komšiluku pa jedem rolovane dzige i belo meso...
a omakne mi se i neki ćevap...valjda neće ništa da mi bude?
ma kunem se ja i dalje u dijetu UN ali ne mogu izgubih strpljenje,
a eto skinuh 6 kila za nedelju dana...mada mi sada baš stagnira već 5 ali ok, valjda tako mora...
jes da mi se premetili i poludeli hormoni....ali preživeću (valjda)
jedeš li bećarac?
iliiii ribanac...
hebi ga i nije neki izbor:roll:
može musaka od patlidzana i šargarepe?
(sa mesom naravski)
ufh...šta nam bog da.roll:
 
xpajamacax:
a omakne mi se i neki ćevap...valjda neće ništa da mi bude?


jes da mi se premetili i poludeli hormoni....ali preživeću (valjda)
jedeš li bećarac?
iliiii ribanac...

može musaka od patlidzana i šargarepe?
(sa mesom naravski)
ufh...šta nam bog da.roll:

kada sam prvi put drzala nisam htela ni vegetu da stavljam u klopu jer sam videla na pakovanju da ima 0.0002% U.H pa reko da se ne zeznem. Kad god odem u prodavnicu ja se nacitam slatko sadrzaja na svim proizvodima (i na cokoladama :roll: nada poslednje umire). I nisam krsila ama bas nimalo, cevap da ne vidim -mozda ima soja, ko zna sta stavljaju itd...a jeo mi se cevap bas.
Kad je kuma oslabila (jela sve: cajne, kulene, skuva supu deci sa sve krompirom, izvadi krompir - ako je ostala neka mrvica bas je briga, senf, cevape naravno) ja onda'k resim drugi put isto tako da jedem - i skinem potpuno isto.Tako da ti od cevapa nista nece biti jedi slobodno.
moze musaka al da je ne zalijes po navici mlekom i pavlakom pa zapeces onako fino, becarac naravski moze, moze podvarak, sladak kupus,ajvar.... a za desert puslice od belanaca sa vestackim zasladjivacem 8-)
pij vitamine obavezno, mozda krenu da te hvataju grcevi u nogama (posle 20-tak dana), bole noge uz stepenice....i ako ne budes imala mecu mesec dana posle toga ne iznenadjuj se.
Ova dijeta je ustvari namenjena muskarcima.Jaja za jajare!
 
pa shta je sad to je nekad ruga dijeta

sta smete da jedete..?

ne smara vas?

pazi kod one dzudi kaze da su veshtacki zasladjivaci loshi jer je to hemija kao cak je i secer bolji kao los je ali ipak...
 
pa dozivotno, shta bi ti ..
ma sad sam ok kao ali to se promeni brzo, a sad sam usla u rezim dijete pa valjda ne treba da prekidam na pola ne znam kako cu i sta cu. za cas se ugojim. sad nisam bas mrsava ali kao mozhe imam stomak
ali letos sam bila tanja imam neki brus od tada ne mogu sad da ga obucem el te pali ovo
:evil:
 
naravno, pečurke su super;-)

pajamaco, znači atkins fercera? ja nisam mogla, počele ruke da mi se tresu na kraju prvog dana. uspela sam samo jedno na dve nedelje i skinula 5kg. ali teškooooo....
sa ovom našom dijetom su rezultati sporiji, al nekako se ničeg ne odričeš
 
joj i ja sam jednom drzala atkonsonovu, za 10 dana skinula 6 kila, jedanaestog za malo da padnem u nesvest a sve se vratilo vrlo brzo.
a od ove nase jos imam rezultate sto sam drzala malo u septembru. izdrzala sam dva puta po dva kruga i jos malo znaci oko 3 nedelje ali sa pauzom od par dana i smrsala sam 4 kg. sto mi se jos nije vratilo...
elem danas mi je drugi dan, evo stavila sam podvarak sa sampinjonima i prazilukom da se pece pa cu uskoro da rucam.

poz
 
hm.
i dalje je držim i skinula za sada 7 kila (dve nedelje).
jedino (mislim jedino:roll: )
što sam imala poremećaj hormona, pa sam malo imala odliv koji je trajao 3 dana.
gin.mi prepisao kapi pa se malo smirilo.
tačnije sada je ok.
inače nije isto atkins i proteinska.
ipak se malo razlikuju.
pogledaću tačno u čemi je razlika.
 
Ha ha na pocetku ste stvarno zvucali kao sekta, ali brzo sam ukapirala o kojoj dijeti je rec, i sama sam je drzala, smrsala malo, ali i promenila nacin zivota, jer bez prave promene u navikama, nema trajnog resenja.
 
Sunce Ta:
Ha ha na pocetku ste stvarno zvucali kao sekta, ali brzo sam ukapirala o kojoj dijeti je rec, i sama sam je drzala, smrsala malo, ali i promenila nacin zivota, jer bez prave promene u navikama, nema trajnog resenja.

ne možeš u našu sektu. još reci da vežbaš, i ne pojavljuj se više na ovoj temi:mrgreen:
 
još 7.
i jeste u sektu aerobičarke ne možu!!!
:mrgreen:
ma jedem jednom dnevno i to mi je mnogo.
uopšte nisam gladna.
jedem jer mora.
pijem centrum vitamine...
i dosta limunade, kisele vode.
ma može se.
ali me sekira što neko reče da se vraćaju brzo kg.
poslednji put kada sam držala
lepo sam smršala,ali ostala trudna, i nisam se tada ništa ugojila...
te nisam merodavna.
ugojila am se posle dojenja:roll:
i od tada nisam imala volje.
ovo je prvi put da sam se stavrno rešila za tri godine!
 
sliku u profil obavezno sa tom guzom kad završiš kuru mršavljenja:razz:

jel to na kraju atkins ili proteinska i jesi li našla razliku? baš me zanima
 

Back
Top