K
Kris
Gost
On ima devojku, a ja bih dala zivot za njega.
Odlucila sam da im se ne mesam u vezu. S obzirom da ga je moja najbolja drugarica pitala sta misli o meni i da sam dobila veoma lepe komplimente /jako mi je slatka, zgodna, bas je baja i slicno/.
. Sa njom vec mesec i po dana, a ja sam ga upoznala dva dana pre nego sto se smuvao sa njom.Sta mislite, da li da mu kazem sta osecam ili da cekam da raskinu pa sta mi Bog da?
A ja napravicu lom on odlazi sa njom
neka me po losem pamti,
napravicu lom ko on u srcu mom,
za njega nervni slom!![b [/b]
Odlucila sam da im se ne mesam u vezu. S obzirom da ga je moja najbolja drugarica pitala sta misli o meni i da sam dobila veoma lepe komplimente /jako mi je slatka, zgodna, bas je baja i slicno/.
. Sa njom vec mesec i po dana, a ja sam ga upoznala dva dana pre nego sto se smuvao sa njom.Sta mislite, da li da mu kazem sta osecam ili da cekam da raskinu pa sta mi Bog da?A ja napravicu lom on odlazi sa njom
neka me po losem pamti,
napravicu lom ko on u srcu mom,
za njega nervni slom!![b [/b]
