Omiljeni engleski, nemacki i finski bend

grig:
Finska: HIM,Rasmus, Nightwish......... Cuo sam da ce 18.02.2006 g. u Becu biti koncert HIM i Rasmus.

Nemacka: Kraftwerk je dosta uticajan ali nisam neki obozavaoc. David Bowie je rekao : "Without Kraftwerk the whole music of the 80`s and 90`s wouldn`t exist in the way we know it."
Rammstein
Nena
Scorpions
Da li se secate Kelly family? Oni plavusani sa dugim kosama.........cak su imali jednu super stvar ali se ne secam kako se zove.....

engleski: da pise britanski pa da kazem Franz Ferdinand ali oni su skoti ............ ma nema veze....
Ja ih se secam i koliko se secam cesto su isli na tv Palma :lol:
 
Pa evo ovako :)

Nemacka: Tesko je odluciti se, ali Axel Rudi Pell iznad svega, pa Scorpions pa Bonfire
Engleska: Judas Priest
Finska: hmm...Hanoi rocks bi bio moj prvi odgovor iako su oni svoju karijeru izgradili u Americi i tamo se proslavili za ono sto su bili...a pravi finski bendovi koje bih izdvojio ce biti Nightwish, Sonata Arctica i Stratovarius. Fantasticni bendovi.

Enjoy ;)
 
UK: naravno MOTORHEAD!!!
Deutschland: rammstein, Blind Guardian.
Finland: apocalyptica, nightwish ( njen glas mi pogodi neku frekvenciju kad je slusam... uff sav se najezim... he he). Finska mi se svidja... tamo cu da odem sa sestrom da zivim... Barem se nadam..

Ljudi, slusajte sve sto vam prija, sto vas oraspolozi, sto vam pogodi emocije. sve sto vam se svidja. Nemajte granica. Nije sramota, ne ogranicavajte se na nekoliko pravaca. I najvaznije: NE SLUSAJTE KAKO VAM DRUGI PUNE GLAVU GLUPOSTIMA!!!!
 
e bre finci APOCALYPTICA!!! Jedno pravo osvezenje u proteklih desetak godina... Njih mogu da pustim ako hocu da mi budu u pozadini, kad hocu da se izivim, kad hocu pazljivo da slusam... Autorske kompozicije su im melem za usi, a za obrade su skroz originalni... U svakom slucaju najbolji finski bend!!! Po meni, naravno...
 
behemoth:
e bre finci APOCALYPTICA!!! Jedno pravo osvezenje u proteklih desetak godina... Njih mogu da pustim ako hocu da mi budu u pozadini, kad hocu da se izivim, kad hocu pazljivo da slusam... Autorske kompozicije su im melem za usi, a za obrade su skroz originalni... U svakom slucaju najbolji finski bend!!! Po meni, naravno...

Svi stariji albumi Apocalyptica-e su stvarno odlicni!Nesto mi se bas nedopada ovaj zadnji album..Pesme su ok,samo mi se cini da je onaj krestavac iz The Rasmus-a suvisan...
 

Back
Top