OKULTNA DRUSTVA I SVETSKA POLITIKA

etotako:
marlon:
etotako:
A šta ta društva čini okultnim?

PDV.
porez na dodatu vrednost?
ja te ozbiljno pitam
nije mi jasno

Posto si dama odgovoricu ti jos jednom. Kada se topik postavi clanovi treba da komuniciraju medju sobom i menjaju iskustva o tom problemu. Posle tvog prvog posta video sam, molim te bez uvrede, da ne poznajes doticnu materiju. Ne kazem da sam ja posisao svu mudrost ovog sveta, moguce je da sam ja u zabludi i fantaziram, a da si ti u pravu. Zato, ako te to zanima dao sam ti i savet sta da radis. Hvala Bogu ovde kod nas jos funkcionisu gradske biblioteke pa idi u registar i trazi pojam okultnoga. Lepo rece Vangelis za ovaj fenomen moze da se otvori i podforum.
Izvini za zezanje, ali mi je muka vise da objasnjavam neke stvari. Covek ako to zeli, sam ce svojim radom doci do saznanja, i nece cekati da mu neko drugi soli pamet i popuje.
 
etotako:
A šta ta društva čini okultnim?
Pitala sam šta ta društva čini okultnim, a ne šta je okultno!
A sve povodom toga što si ti rekao da nisu tajna društva, nego okultna i nisi me uverio.

Meni se čini da ti mnogo vrdaš sada, ne umeš da odgovoriš i sada se pozivaš na sve i svašta, a pokušavaš i da me degradiraš kao ja sam neuka i te gluposti...

Nemaš pojma šta sam ja sve pomislila za vas kada gledam šta ovde pišete... A ta tvoja tehnika obmanjivanja... kao, to postoji, mi znamo, mi smo odabrani... potraži pa ćeš naći... šta ću naći?
Ne znam ni šta tražim. Kao neka deca... ne umete ništa obrazloženo da izložite... obične navlake!
 
etotako:
etotako:
A šta ta društva čini okultnim?
Pitala sam šta ta društva čini okultnim, a ne šta je okultno!
A sve povodom toga što si ti rekao da nisu tajna društva, nego okultna i nisi me uverio.

Meni se čini da ti mnogo vrdaš sada, ne umeš da odgovoriš i sada se pozivaš na sve i svašta, a pokušavaš i da me degradiraš kao ja sam neuka i te gluposti...

Nemaš pojma šta sam ja sve pomislila za vas kada gledam šta ovde pišete... A ta tvoja tehnika obmanjivanja... kao, to postoji, mi znamo, mi smo odabrani... potraži pa ćeš naći... šta ću naći?
Ne znam ni šta tražim. Kao neka deca... ne umete ništa obrazloženo da izložite... obične navlake!

Vangelis je rekao sve u jednoj reci. Do pocetka XX veka bilo je mnogo tajnih drustava koja su pored ostalih stvari imali zakon cutanja. Znaci takva drustva neces nigde naci da se reklamiraju ili izvestaje sa njihovog skupa jer tu sa strane niko nema pristupa. Zadnji masonski skup u Beogradu u hotelu "Metropol" kojim je predsedavao gospodin Zagorac nije okultno drustvo bas zbog toga sto se znalo vreme i mesto odrzavanja skupa, pa je cak bio i TV izvestaj u Dnevniku. Sa*anisticke sekte neces naci nigde da se reklamiraju kao takve i ako nisi u njihovom bratstvu nema sanse da prisustvujes njihovim seansama. Znaci drustva koja se skupljaju i deluju u strogoj tajnosti i pri tome u ritualima koriste razna okultna znanja i magijske moci sticane vekovima, nazivaju se okultnim drustvima.
Za pocetak ti preporucujem Karl Gustav Junga kao prigodnu literaturu za razumevanje samospoznaje. A kasnije kreni sa Alistair Crowley-em i njegovom sa*anistickom literaturom pa ci ti se otvoriti vidici. Zadovoljna?
 
Oh,... pa ja sam to dobila referencu K.G.Junga
sada sam se malo nasmejala, ali dobro...

Očigledno si ti veliki poznavalac Junga, pa se ne usuđujem sa tobom raspravljati na tu temu :D

Kroulija nemam nameru da čitam, ne znam zašto me stalno navlačiš na to da ja čitam, te guglam... o Krouliju... on je čitavu svoju pojavu bazirao na senzacionalizmu, on je jedan plagijator, koristio se tuđim radom, napravio je neku pagansku mešavinu

Ja sam ozbiljna osoba, čitam ozbiljne knjige, ne bavaim se satanizmom, niti drugim sektama...

Ne verujem u okultne moći, obrede i tako te stvari... naglašavam, bavim se NAUKOM.

Sada, pošto si toliko zagrizao u čitavu priču o okultnom, možeš li nam objasniti šta oni mogu uz te tajne okultne moći da urade... a da nije reč o metodama psiho manipulacije ljudskim slabostima.
 
etotako:
Oh,... pa ja sam to dobila referencu K.G.Junga
sada sam se malo nasmejala, ali dobro...

Očigledno si ti veliki poznavalac Junga, pa se ne usuđujem sa tobom raspravljati na tu temu :D

Kroulija nemam nameru da čitam, ne znam zašto me stalno navlačiš na to da ja čitam, te guglam... o Krouliju... on je čitavu svoju pojavu bazirao na senzacionalizmu, on je jedan plagijator, koristio se tuđim radom, napravio je neku pagansku mešavinu

Ja sam ozbiljna osoba, čitam ozbiljne knjige, ne bavaim se satanizmom, niti drugim sektama...

Ne verujem u okultne moći, obrede i tako te stvari... naglašavam, bavim se NAUKOM.

Sada, pošto si toliko zagrizao u čitavu priču o okultnom, možeš li nam objasniti šta oni mogu uz te tajne okultne moći da urade... a da nije reč o metodama psiho manipulacije ljudskim slabostima.

Odlicno, znaci zanima te. Onda lepo skokni do Novog Sada ili Vrsca, uvece se diskretno raspitaj gde se skupljaju sat*anisti, pa udji u sestrinstvo i onda nam pricaj sta si naucila. Za tvoju informaciju 16. jula o.g. ubijena je devojcica na praznik jedne od tih sekti. Bilo je u svim dnevnim novinama, cak su skotovi 2 meseca ranije to i najavili. Ovo je moj zadnji post. Ako te zanima kakve stvari rade, imas na forumu dosta njih koji to jako dobro znaju i objasnice ti.

P.S. Uzgred i ja se bavim naukom i kada sam bio mladji nisam verovao kao ti.
 
marlon:
Odlicno, znaci zanima te. Onda lepo skokni do Novog Sada ili Vrsca, uvece se diskretno raspitaj gde se skupljaju sat*anisti, pa udji u sestrinstvo i onda nam pricaj sta si naucila. Za tvoju informaciju 16. jula o.g. ubijena je devojcica na praznik jedne od tih sekti. Bilo je u svim dnevnim novinama, cak su skotovi 2 meseca ranije to i najavili. Ovo je moj zadnji post. Ako te zanima kakve stvari rade, imas na forumu dosta njih koji to jako dobro znaju i objasnice ti.

P.S. Uzgred i ja se bavim naukom i kada sam bio mladji nisam verovao kao ti.
ali to nisu onda okultna društva, nego kriminilističke grupe bolesnih pojedinaca... kao što sam na početku ove teme lepo rekla... što nas dovodi do toga da jako dobro razumem o čemu se ovde radi.
 
etotako:
<snip>
Ne verujem u okultne moći, obrede i tako te stvari... naglašavam, bavim se NAUKOM.
<snip>

Jedna od, najverovatnije retkih, knjiga u kojoj se na naucnim osnovama tretiraju okultne pojave (bolje reci, samo pominju) je knjiga Dr. Kojica (ako se dobro secam bio je profesor Medicinskog fakulteta u Beogradu), pa mozes da je potrazis ako te interesuje. Naslova se tacno ne secam, ali mislim da je "Hipnoza - teorija i praksa".
 
Jedan od svezijih primera okultnih drustava-sekti manjeg obima (ili kriminalnih grupa kao sto neko rece), je i japanska sekta Aum Sinrikjo koja je u Tokiju 1995 u metrou izvrsila napad raznim hemijskim agensima. Zna se da je njen lider Soko Asari bio davno vrbovan od CIE i da je Dzon Tenet na kraju milenijuma pokusao da opovrgne sve veze ali neuspesno.
Takodje zanimljiv detalj je da su njeni clanovi u vreme diverzije u Tokiju bili u Beogradu i danima visili u Muzeju Nikole Tesle i trazili materijale o njegovom cuvenom akceleratoru. (Slican projekat akceleratora se sprovodi u institutu CERN na granici izmedju Francuske i Svajcarske, sto je lepo pretocio u beletristiku Dan Brown u "Andjelima i demonima").
Elem, kada su saznali sta se desilo u Tokiju, njihovi clanovi koji su bili u Beogradu pobegli su glavom bez obzira zaboravljajuci svojih nekoliko laptop racunara sa gomilom podataka. Ko ih je uzeo i gde su danas ostaje misterija...
Pouka: akcija u metrou nije destabilizovala japansku drzavu u onoj meri u kojoj je to bio cilj.
 
Zarathustra:
Nek mi neko objasni, sta u njegovim delima ima sto jasno govori o Zidarstvu ?

Za mene je covek bio lik, koji je smanjio Freudovu maniju da se sve zasniva na seksualnosti sto danas ima epilog seksualne manije u postomoderono doba....

Utoliko mu u potpunosti odajem priznanje !

Nema nista, bila je samo preporuka dami sa foruma da se malo preispita. Off topic.
 
marlon:
Zarathustra:
Nek mi neko objasni, sta u njegovim delima ima sto jasno govori o Zidarstvu ?

Za mene je covek bio lik, koji je smanjio Freudovu maniju da se sve zasniva na seksualnosti sto danas ima epilog seksualne manije u postomoderono doba....

Utoliko mu u potpunosti odajem priznanje !

Nema nista, bila je samo preporuka dami sa foruma da se malo preispita. Off topic.

Браво, марлон, тачно то... ДА БИ СЕ РАСПРАВЉАЛО
О "ТИМ МРАЧНИМ ХОДНИЦИМА ЉУДСКОГ УМА" ИПАК СЕ МОРА
ИМАТИ НЕКО УСВОЈЕНО ПРЕДЗНАЊЕ, ТИПА ЈУНГА... ПРОСТО
ДА НЕ БИ НЕКОМЕ БЕЗ НАМЕРЕ НАНЕЛИ МЕНТАЛНУ ШТЕТУ...
(што је грех).
 
eremita:
marlon:
Zarathustra:
Nek mi neko objasni, sta u njegovim delima ima sto jasno govori o Zidarstvu ?

Za mene je covek bio lik, koji je smanjio Freudovu maniju da se sve zasniva na seksualnosti sto danas ima epilog seksualne manije u postomoderono doba....

Utoliko mu u potpunosti odajem priznanje !

Nema nista, bila je samo preporuka dami sa foruma da se malo preispita. Off topic.

Браво, марлон, тачно то... ДА БИ СЕ РАСПРАВЉАЛОО "ТИМ МРАЧНИМ ХОДНИЦИМА ЉУДСКОГ УМА" ИПАК СЕ МОРА
ИМАТИ НЕКО УСВОЈЕНО ПРЕДЗНАЊЕ, ТИПА ЈУНГА... ПРОСТО
ДА НЕ БИ НЕКОМЕ БЕЗ НАМЕРЕ НАНЕЛИ МЕТАЛНУ ШТЕТУ...(што је грех).
oh... koliko mistifikacije...
a nisam ni znala ovde toliko brinete o meni :D

mislim... ko vam je taj KGJung?
8)
 
Zarathustra:
Nek mi neko objasni, sta u njegovim delima ima sto jasno govori o Zidarstvu ?

Za mene je covek bio lik, koji je smanjio Freudovu maniju da se sve zasniva na seksualnosti sto danas ima epilog seksualne manije u postomoderono doba....

Utoliko mu u potpunosti odajem priznanje !
Mnogi kvazi poznavaoci Junga ne shvataju prave motive njegovog istraživanja.
Osim toga, oni naglašavaju da ne misle na Masone, nego na neka samozvana okultna društva i mnogo su mi sumnjivi...
1. ta društva nemaju veze sa okultizmom, nego su prosto i jednostavno grupe narkomana i zabludele, zapuštene dečurlije, pojedinaca koji su granične grupe... ne radi se ni o kakvim moćima, možda u njihovim poremećenim glavicama... nego o kriminalu, zločinu
2. radi se o sektama koje nemaju nikakvu moć, osim preko ovakvih mistifikacija ... i jedino preko mraka mogu nešto da postignu jer čim izađu na svetlost dana svi ljudi obdareni čulima će videti njihove prave boje

dakle, čim su upotrebljavali pogrešan termin oni nemaju dobre namere ovde na forumu

što se jasno vidi i u načinu na koji mene napadaju i način na koji koriste Junga, očigledno ga poznaju samo preko Kroulija sa kojim se fiksaju svakog jutra
 
marlon:
Jedan od svezijih primera okultnih drustava-sekti manjeg obima (ili kriminalnih grupa kao sto neko rece), je i japanska sekta Aum Sinrikjo koja je u Tokiju 1995 u metrou izvrsila napad raznim hemijskim agensima. Zna se da je njen lider Soko Asari bio davno vrbovan od CIE i da je Dzon Tenet na kraju milenijuma pokusao da opovrgne sve veze ali neuspesno.
Shoko Asahara, Aum Supreme Truth

je jedan od mnogih koji su okušali svoju sreću sa kultom ličnosti. Zanimljivo da su ovu religioznu sektu organizovali kao pravu malu državu, imali su i Ministre. Bavili su se istraživanjima, biohemijskim oružjem, razvojem nuklearne bombe, švercovali su oružje iz bivšeg Sovjetskog saveza, putovali u Zair da izučavaju Ebola virus, čak su kupili i farmu ovaca u Australiji za testiranje oružja.

Ova sekta je imala čak 10000 članova. Kako ih je privukla?
Pa... u Japanu postoji više od 183000 registrovanih novih religija, zašto i kako su Japanci podložni ovim stvarima možda ću napisati drugi put.

Prvo biste otišli na čas yoge, da se oslobodite stresa modernog života. Na početku bi vam samo pričali o metodama opuštanja, a potom biste bili pozvani na časove meditacije, onda bi vam davali knjige i snimke Asahare koji su navodno podizali nivo svesti... i na kraju bi vas uvukli sa obećanjem da ćete kod njih razviti natprirodne moći kao što su telepatija i letenje!

Zaboravila sam da spomenem droge. Njih su posebno koristili za kontrolu članova, razbijanje incijative i stvaranja prosvetljujućih vizija u obredima... živeo LSD :twisted:

Takođe su koristili mlade devojke koje su obavljale mističan ples uz neku isto mističnu muziku i tako mamile mlade i seksualno frustrirane studente na japanskim univerzitetima.

Ako ubacite u google prvi red koji sam napisala izaći će vam puno toga, sigurna sam... pa pročitajte

ali moj omiljeni detalj koji jasno govori o okultnim moćima i okultnom karakteru ove sekte je sledeće
pili su vodu u kojoj se kupao Shoko Asahara, u toj istoj vodi je pripremana i hrana... on je prodavao tu vodu, kao i odsečke svoje brade (mislim na ono što dobijete kada odsečete dlake na bradi tj. bradu). Mnogi članovi su ubijeni nakon što su im ispražnjeni bankovni računi i potrošena životna ušteđevina, a potom spaljeni u specijalnooj pećnici, svi su morali da se razvedu kada uđđu u sektu, učili su ih da je Hitler neki superheroj, dozvoljeno im je bilo da spavaju samo 3h dnevno, jeli su samo dva obroka pirinča i trulog povrća dnevno, a kada se razbole rečeno im je da je to zato što nisu primenjivali učenja dovoljno revnosno...

ima tu još puno toga... koga zanima, neka pronađe na netu još podataka
 
etotako:
marlon:
Jedan od svezijih primera okultnih drustava-sekti manjeg obima (ili kriminalnih grupa kao sto neko rece), je i japanska sekta Aum Sinrikjo koja je u Tokiju 1995 u metrou izvrsila napad raznim hemijskim agensima. Zna se da je njen lider Soko Asari bio davno vrbovan od CIE i da je Dzon Tenet na kraju milenijuma pokusao da opovrgne sve veze ali neuspesno.
Shoko Asahara, Aum Supreme Truth

je jedan od mnogih koji su okušali svoju sreću sa kultom ličnosti. Zanimljivo da su ovu religioznu sektu organizovali kao pravu malu državu, imali su i Ministre. Bavili su se istraživanjima, biohemijskim oružjem, razvojem nuklearne bombe, švercovali su oružje iz bivšeg Sovjetskog saveza, putovali u Zair da izučavaju Ebola virus, čak su kupili i farmu ovaca u Australiji za testiranje oružja.

Ova sekta je imala čak 10000 članova. Kako ih je privukla?
Pa... u Japanu postoji više od 183000 registrovanih novih religija, zašto i kako su Japanci podložni ovim stvarima možda ću napisati drugi put.

Prvo biste otišli na čas yoge, da se oslobodite stresa modernog života. Na početku bi vam samo pričali o metodama opuštanja, a potom biste bili pozvani na časove meditacije, onda bi vam davali knjige i snimke Asahare koji su navodno podizali nivo svesti... i na kraju bi vas uvukli sa obećanjem da ćete kod njih razviti natprirodne moći kao što su telepatija i letenje!

Zaboravila sam da spomenem droge. Njih su posebno koristili za kontrolu članova, razbijanje incijative i stvaranja prosvetljujućih vizija u obredima... živeo LSD :twisted:

Takođe su koristili mlade devojke koje su obavljale mističan ples uz neku isto mističnu muziku i tako mamile mlade i seksualno frustrirane studente na japanskim univerzitetima.

Ako ubacite u google prvi red koji sam napisala izaći će vam puno toga, sigurna sam... pa pročitajte

ali moj omiljeni detalj koji jasno govori o okultnim moćima i okultnom karakteru ove sekte je sledeće
pili su vodu u kojoj se kupao Shoko Asahara, u toj istoj vodi je pripremana i hrana... on je prodavao tu vodu, kao i odsečke svoje brade (mislim na ono što dobijete kada odsečete dlake na bradi tj. bradu). Mnogi članovi su ubijeni nakon što su im ispražnjeni bankovni računi i potrošena životna ušteđevina, a potom spaljeni u specijalnooj pećnici, svi su morali da se razvedu kada uđđu u sektu, učili su ih da je Hitler neki superheroj, dozvoljeno im je bilo da spavaju samo 3h dnevno, jeli su samo dva obroka pirinča i trulog povrća dnevno, a kada se razbole rečeno im je da je to zato što nisu primenjivali učenja dovoljno revnosno...

ima tu još puno toga... koga zanima, neka pronađe na netu još podataka

Etotako, eto vidis to je konstruktivno. Sve si tacno rekla, osim da je CIA imala kontrolu nad onim sto je radio. Ja sam rekao sekta manjeg formata od ostalih, a sto se tice odsecenih dlaka, ako mislis da je samo time drzao u strahu i poniznosti svoje clanove onda ne znam ko je od nas naivan. Doticni gospodin je imao sposobnost levitacije satima i to je najvise fasciniralo njegove sledbenike. A ako to nije okultna moc onda ne znam sta je. Ko zna mozda je to naucio od Davida Copperfielda pa prodavao sledbenicima kao neku vrstu samanizma. Inace sekta potice sa Himalaja i sam Asahara je tvrdio da komunicira sa samim hindu bogom Shivom. Etotako.
 
ma jeste... sve ću da verujem nekom drogiranom izmanipulisanom... šta on zna vidi
ne spava godinama, ne jede... truju ga sistematski, mozak ispiraju i onda vidi ono što mu kažu da vidi

ako je on takav vrsni letač, mogao je sve da nas preleti i saleti... ne bi valjda bio uhapšen...

razumeš... sve je to sumnjivo
 
etotako:
ma jeste... sve ću da verujem nekom drogiranom izmanipulisanom... šta on zna vidi
ne spava godinama, ne jede... truju ga sistematski, mozak ispiraju i onda vidi ono što mu kažu da vidi

ako je on takav vrsni letač, mogao je sve da nas preleti i saleti... ne bi valjda bio uhapšen...

razumeš... sve je to sumnjivo

Verujem da sumnjas, ako imas vremena idi malo dublje na net pa nadji. Nemam razloga da te foliram. Ako nadjem link poslacu ti na p.m.
 
Tex707:
Ceo zivot slusam da je bio sloser, a sada ispade zidar...:(...i to jos iz Vatikana...
"Tex707"Ni jedno ni drugo, bio je Zionisata,treniran da nasledi Kraljevinu Jugoslavije.
Inace majka mu je Jevrejka iz Ukrajinu,pod imenom Titovic, od oca Winston Churchil,gde za vreme 2 sv.rata Churchil shalje svog sina da garantira Hrvatima da je to Josip Broz,a ne zver Titovic.
Josip Broz je bio bravar unesrecem na desnu ruku,a ovaj mirtvi magarac je imao sve prste,a pored toga nije znao da prica Hrvatski.
I ako sam iz Vatokan pod (ZAKLETVU) trazio njegovo poreklo ,Vatikansi popa, nije hteo ni ga odgovori na moj zahtev, nit se taj magarac(Kletve radi) ,bojao Boga istinog.
 
Evo jos malo sirih tema za razmisljanje...

U poznatom filmu "2001 A Space Odyssey" autora Arthura Clarka i Stanley Cubricka, letilica Discovery (zanimljivo kao zadnji Space Shuttle) putuje za Saturn , a onda se glavni junak spusta malim brodom na Saturnov satelit Iapetus tj. simbolicno u njegovo oko. E sad zasto spominjem ovo...
Pre nekoliko godina bila je misija Cassini na Saturn gde su snimljeni svi sateliti a narocito Iapetus (za one koji ne znaju, Iapetus nema blage veze sa prirodnim satelitom, ni po sastavu ni po starosti ni po izgledu-link- http://www.enterprisemission.com/moon6.htm ). Kada su poznati astrofizicari, astronomi i brojni naucnici iz celog sveta trazili da se Cassini spusti dosta nize da bi slikao delove Iapetusa udovoljeno im je ali te snimke niko na ovom svetu nije mogao da vidi. Bili su cenzurisani. Do dana danasnjeg ni jedan snimak nije ugledao svetlost dana.
Kakve to sad veze ima sa ovim topikom. E pa Saturn kao sto mozda mnogi znaju, je planeta okultno vezana za pojam Luci*era. Mnogi ne znaju da je Rim jedno vreme bio poznat pod nazivom Grad Saturna. Rimska katolicka crkva ima jako puno rituala vezanih za obozavanje Saturna. Slobodni masoni kao i njihov heksagram sa svevidecim okom su posveceni obozavanju Saturna. Poznata porodica Rotschilds koji su deklarisani sata*isti u hexagramu imaju slican simbol Saturna. Svuda postoje tri povezanosti: Sata*izam, zlo i novac.
U ameruckoj administraciji postoji izvestaj povodom 9/11 pod naslovom: "Occult Symbolism Indicates Enemies Within Our Own Government"...

Zasto sam sve ovo spomenuo. Postoje stvari koje su vezane za zemaljske i ljudske probleme kao i nesto drugo dijametralno suprotno od toga. Ako se kriju stvari koje su udaljene destinama svetlosnih godina sto obican covek ne bi smeo da sazna, sta se tek radi sa ovime sto se dogadja na ovoj jadnoj zemaljskoj kugli. Ko zeli da veruje nek veruje, ko nece ne mora....pogledajte dobro Iapetus i recite da li to ima veze sa prirodom ili ne.
 
marlon:
Evo jos malo sirih tema za razmisljanje...

U poznatom filmu "2001 A Space Odyssey" autora Arthura Clarka i Stanley Cubricka, letilica Discovery (zanimljivo kao zadnji Space Shuttle) putuje za Saturn , a onda se glavni junak spusta malim brodom na Saturnov satelit Iapetus tj. simbolicno u njegovo oko. E sad zasto spominjem ovo...
Pre nekoliko godina bila je misija Cassini na Saturn gde su snimljeni svi sateliti a narocito Iapetus (za one koji ne znaju, Iapetus nema blage veze sa prirodnim satelitom, ni po sastavu ni po starosti ni po izgledu-link- http://www.enterprisemission.com/moon6.htm ). Kada su poznati astrofizicari, astronomi i brojni naucnici iz celog sveta trazili da se Cassini spusti dosta nize da bi slikao delove Iapetusa udovoljeno im je ali te snimke niko na ovom svetu nije mogao da vidi. Bili su cenzurisani. Do dana danasnjeg ni jedan snimak nije ugledao svetlost dana.
Kakve to sad veze ima sa ovim topikom. E pa Saturn kao sto mozda mnogi znaju, je planeta okultno vezana za pojam Luci*era. Mnogi ne znaju da je Rim jedno vreme bio poznat pod nazivom Grad Saturna. Rimska katolicka crkva ima jako puno rituala vezanih za obozavanje Saturna. Slobodni masoni kao i njihov heksagram sa svevidecim okom su posveceni obozavanju Saturna. Poznata porodica Rotschilds koji su deklarisani sata*isti u hexagramu imaju slican simbol Saturna. Svuda postoje tri povezanosti: Sata*izam, zlo i novac.
U ameruckoj administraciji postoji izvestaj povodom 9/11 pod naslovom: "Occult Symbolism Indicates Enemies Within Our Own Government"...


Zasto sam sve ovo spomenuo. Postoje stvari koje su vezane za zemaljske i ljudske probleme kao i nesto drugo dijametralno suprotno od toga. Ako se kriju stvari koje su udaljene destinama svetlosnih godina sto obican covek ne bi smeo da sazna, sta se tek radi sa ovime sto se dogadja na ovoj jadnoj zemaljskoj kugli. Ko zeli da veruje nek veruje, ko nece ne mora....pogledajte dobro Iapetus i recite da li to ima veze sa prirodom ili ne.

А знаш ли нешто више о том Извештају упућеном САД
администрацији о 9.11.? Немој само да ме упућујеш
на енглеске сајтове јер је мој енглески Тарзанова
верзија.
 

Back
Top