Ognjen Amidžić dobio nagradu za razvoj demokratskih vrednosti

S1MCRO

Elita
Poruka
18.040
Nadrealno: Ognjen Amidžić dobio nagradu za razvoj demokratskih vrednosti


1000603_ognjen-amidzic_ls.jpg

Svečanom Akademijom u Šabačkom pozorištu obeležen je Dan grada Šapca, a tom prilikom su uručene i Aprilske nagrade. Jednu takvu, iako nije ni znao da je bio kandidat, dobio je voditelj Ognjen Amidžić.

Amidžiću je ove godine pripala čast da dobije nagradu za razvoj demokratskih vrednosti i poštovanje ljudskih prava i sloboda, a pored toga dobio je i povelju.


Ognjen Amidžić je izjavio da je iznenađen priznanjem i da nije ni znao da je među kandidatima, piše Glas Podrinja.


„Naravno da sam prihvatio nagradu, radi se o jako lepoj stvari. Uvek ponosno ističem da sam iz Šapca, a ovo priznanje znači da je i gradu drago zbog toga“, rekao je Amidžić.

https://nova.rs/vesti/drustvo/nadre...bio-nagradu-za-razvoj-demokratskih-vrednosti/


:hahaha1: :hahaha1: :hahaha1: :hahaha1:

Cenim da se u prostoriji pored održavala ceremonija dodele nagrada za razvoj i promociju vašarskih vrednosti (čuveni šabački vašar). Ne vidim kako bi drugačije ovaj zgubidan mogao da dobije bilo kakvu nagradu sem greškom. Najbolje što ga šabački naprednjaci nisu ni obavestili da je među kandidatima. A možda ni sami nisu znali.

Sledeće godine će laureat biti Seka Aleksić ili Đani ili neko treći od njegovih gostiju.
 
Шта роми знају шта је демократија, када њихова традиција још није прошла кроз ту друштвену фазу. Из њиховог угла то је потпуно сувишна и неупотребљива ствар.

Данас када нема никакве демократије у Србији, занимљиво је видети ко прима награде демократије која не постоји.
 
„Naravno da sam prihvatio nagradu, radi se o jako lepoj stvari. Uvek ponosno ističem da sam iz Šapca, a ovo priznanje znači da je i gradu drago zbog toga“, rekao je Amidžić.
Нико није тако брутално, вулгарно, простачки и сотонски загадио медијски простор у Србији као што је то успело Пинку и лично Огњену Амиџићу. Сетимо се као је почео у пиџами да "води" програм излуђивања, аморалности и сваколике гадости. Све што је дотични до сада учинио, а учинио је много, је зло. Не могу да верујем да дипломирани новинари, на жалост такавих је све мање, јер многе медије у Србију воде и са њима управљају геј лобији, антисрпски усмерене џукеле, као што Огњен Амиџић јесте, и полуписмене индивидуе које вређају интелект сваког, иоле образованог, грађанина Србије. Том наградом и сам СНС показује своје умазано лице, сулудост и, наравно, зле намере. Човек није опасан када престане да се бојим, тада побенави, али опасан је када престане да се стиди, тада се поживотињи. Огњен Амиџић, као и готово сви "новинари" на Пинку су се одавно поживотињили, а они који подржавају такве идиоте и сами су у поганој души такви ...
 
Nadrealno: Ognjen Amidžić dobio nagradu za razvoj demokratskih vrednosti


1000603_ognjen-amidzic_ls.jpg

Svečanom Akademijom u Šabačkom pozorištu obeležen je Dan grada Šapca, a tom prilikom su uručene i Aprilske nagrade. Jednu takvu, iako nije ni znao da je bio kandidat, dobio je voditelj Ognjen Amidžić.

Amidžiću je ove godine pripala čast da dobije nagradu za razvoj demokratskih vrednosti i poštovanje ljudskih prava i sloboda, a pored toga dobio je i povelju.


Ognjen Amidžić je izjavio da je iznenađen priznanjem i da nije ni znao da je među kandidatima, piše Glas Podrinja.


„Naravno da sam prihvatio nagradu, radi se o jako lepoj stvari. Uvek ponosno ističem da sam iz Šapca, a ovo priznanje znači da je i gradu drago zbog toga“, rekao je Amidžić.

https://nova.rs/vesti/drustvo/nadre...bio-nagradu-za-razvoj-demokratskih-vrednosti/


:hahaha1: :hahaha1: :hahaha1: :hahaha1:

Cenim da se u prostoriji pored održavala ceremonija dodele nagrada za razvoj i promociju vašarskih vrednosti (čuveni šabački vašar). Ne vidim kako bi drugačije ovaj zgubidan mogao da dobije bilo kakvu nagradu sem greškom. Najbolje što ga šabački naprednjaci nisu ni obavestili da je među kandidatima. A možda ni sami nisu znali.

Sledeće godine će laureat biti Seka Aleksić ili Đani ili neko treći od njegovih gostiju.
:bljak:
 

Back
Top