Odnos SRB-CG?

A sto se tice smanjena broja Srba, to je neminovno, samo sto to nece biti zahvaljuci Titovim metodama, nego ce se smanjiti isto onako kako su porasli, sami dosli, sami otisli.
Је л` то оно....ваздух трепери као да небо гори!...
Ако, и треба, када Србија нема власт...

Pa Srbi su ti koji mrze sve redom, pola dana mrze sami sebe, a pola dana sve ostale
Не, то су Хрвати...писао олд-мне негде само ми је мрско да тражим...Галупово истраживање.
 
To se zove generalizacija, sokolice, nijesam ja mislio na tebe... "U svakome žitu ima kukolja" z:mrgreen:

Ih... zike moj... zar ti o generalizaciji, a pre toga napisa ono za Srbe i mržnju...c, c, c.
Nego, to tvoje da nisi završavao fakultet u Srbiji, šta ti to znači? da si ga započeo u Srbiji, a završavao negde drugo ili da ga uopšte nisi završio? Nije to sramota, ništa veća nego voziti Golfa II.
Nego, meni nikako nije jasno zašto njihovi državljani ne plaćaju kao i svaki drugi stranci usluge u našoj zemlji? Treba da budemo bliski, mnogo toga nas veže, ali se neki red ipak mora znati. Svi oni imaju neku familiju u Srbiji, uglavnom u Beogradu... eto meni trebala neka pomoć u mom gradu, a kako nisam imao nikoga da pomogne ovde, nazovem ti ja neke "moje" u Nikšić... i gle čuda, sve mi završili za pola sata.
Nego druže, nešto mi nisi lijep na tu šliku? Šta te boli, more li te neke muke? z:mrgreen:
 
Sta mislite kakvi ce odnosi biti izmedju nas i CG posle njihovog uspostavljanja diplomatskih odnosa sa Pristinom i povlacenja naseg ambasadora iz Podgorice.
Nasi bi trebalo da proteraju njihovog ambasadora.

Verovatno nikad vise nista nece biti isto.z:)

To je samo korak dalje posle priznanja Kosova .Crna Gora je nezavisna država kao i sve druge i nema nikakve posebne obaveze prema Srbiji.Ako se nekad ukaže prilika za vraćanje istom merom ne treba imati obzira.Za sad nema izgleda za tako nešto.
 
Ih... zike moj... zar ti o generalizaciji, a pre toga napisa ono za Srbe i mržnju...c, c, c.
Nego, to tvoje da nisi završavao fakultet u Srbiji, šta ti to znači? da si ga započeo u Srbiji, a završavao negde drugo ili da ga uopšte nisi završio? Nije to sramota, ništa veća nego voziti Golfa II.
Nego, meni nikako nije jasno zašto njihovi državljani ne plaćaju kao i svaki drugi stranci usluge u našoj zemlji? Treba da budemo bliski, mnogo toga nas veže, ali se neki red ipak mora znati. Svi oni imaju neku familiju u Srbiji, uglavnom u Beogradu... eto meni trebala neka pomoć u mom gradu, a kako nisam imao nikoga da pomogne ovde, nazovem ti ja neke "moje" u Nikšić... i gle čuda, sve mi završili za pola sata.
Nego druže, nešto mi nisi lijep na tu šliku? Šta te boli, more li te neke muke? z:mrgreen:

Pa ja sam za to moje i rekao da je generalizacija z:mrgreen:
Ne, fakultet nijesam ni počinjao ni završavao u Srbiji, već neđe drugo... Nije sramota voziti Golfa, samo ne vidim kakve to veze ima sa mnom... Svakako je veća sramota voziti Punta z:mrgreen:
 
Pa ja sam za to moje i rekao da je generalizacija z:mrgreen:
Ne, fakultet nijesam ni počinjao ni završavao u Srbiji, već neđe drugo... Nije sramota voziti Golfa, samo ne vidim kakve to veze ima sa mnom... Svakako je veća sramota voziti Punta z:mrgreen:

Ma nije sramota šta god vozio... kao da za šalu ne znaš z:p Ali ima nekih stvari u odnosu naših naroda koji jesu sramota. Ne verujem da to iko, iz oba naroda podržava, ali ko pita narod. Političari rade za svoj interes, koji često nije blizak sa narodnim.
 

Back
Top