ODJAVA

divlja-u-srcu:
Dobro Lilu ti se pravi da je kraj!
Ljubimo se kao da je kraj! :D

3.gif
3.gif
3.gif
3.gif
3.gif
 
E SAD nista ne razumem :shock:
Najpre je odyeban Krsta, pa se pojavio CAGE. Jos nije ni doyeban a Divljakusa startuje na Lilu i ostale.. :shock:
Ko ide, ko ostaje, ko je ostavljen - ko ce koga - "... ljudi, pa je li to moguce!..." :(
Prava si DIVLJAKUSA! Al' ipak - ne mrdaj odavde :)
 
Kale72:
codemaker:
peach:
divlja,dobra ti prvoaprilska sala! :wink:
sad sam pitala CAGE-a,rek'o mi da mozes da visis ovde i da te nije ucenjivao sa "ja il' krsta" :lol:
STA?
Stvar se zamrsila? Kakav sad CAGE? A Krsta? I CAGE i Krsta su nayebali? U jeee, pa ovo ko spanska serija.... Nisam znao da je jos neko u igri sem Krste...

Da nisi ljubomoran?
Do sada si znao samo za Krstu, i sa njim si mogao da izađeš na kraj, a sad se pojavio i CAGE! :roll:
he-he
Ma nisam ljubomoran, Divljakusa mi je drugarica.. Samo mi se sve zamrsilo u glavi. Jel' ide, sa kim, od koga, kuda, kako - nece,hoce, Krsta, CAGE... :shock:
Ne mogu da slozim redosled dogadjaja u glavi, a nisam sinoc bio u kafani.. :(
el moze to nekako da se analiticki poredja pa da me ne bole glava od razmisljanja :shock:
 
Ako tjerko napravi ti pauzu, odmori se malo, sutra tjes jos vise da volis Krstu, eeeeee...ne znas ti kako on udara ceznju.
Al'sto jes, jes, stvarno ga brate pretera, ochi ti ko sarme(sa zeljem,..mmmmmmm).
Krsta se mezeti lagaaaano, sa uzivanjem :wink:
 
:cry: Ako ti odes, nece vise imati ko da siri dobre vibracije po forumu. Vi's da bi se ovi samo svadjali :P

P.S. dolazim sa zenskog kutka pa sam pod utiskom
 

Back
Top