ODGOVORNOST

Daaaa u shkolu stalno kasnim.... Pokusham da ne zakasnim i krenem na vreme ali uvek se neshto isprechi...pokvari se trola ili pukne mreza pa ni ne idu trole...glupi GSP...:mad:
 
Izuzetno sam odgovoran uvek sve uradim sto obecam (ali pazim sta obecavam), nikad ne kasnim (osim ako je neka visa sila u pitanju npr neki udes, guzva u saobracaju itd...). Ne volim kada neko neopravdano kasni ili kad kasni a ne javi se... Cesto mi se desi da ja zovem nekog da resim njegov problem... :?:?:?
 
Ja obicno stizem na vreme, pa cak i pre vremena... Kasnim samo ako u tome udela ima neka visa sila... Mrzim ljude koji kasne, dodje mi da ih prebijem (narocito zimi- ja se smrzavam, a njih boli uvo!)... U skolu ne kasnim, ali bezim sa casova... Hmm... OBICNO ispunjavam obecanja- u 95% slucajeva... Dogovore postujem... Ako izgubim opkladu, ispunjavam svoj deo dogovora... I to bi bilo to...
 
odgovornost? hm, da li se mozhe biti odgovoran prema drugima, ali ne prema sebi? :/ svejedno.
recimo da sam odgovorna. isposhtujem dogovor, ako ga vecj napravim. kashnjenje... hm, volela sam uvek da dolazim ranije jer volim da chekam malo pre dogovorenog vremena. onda sam pochela dolaziti na vreme... i opet chekati. grozno je kada znash da cje neko strashno mnogo kasniti i vecj unapred planirash da zakasnish da ne bi chekao. :roll:
bash u skorije poslednje vreme, ne kasnim mnogo.
druga pricha je shto se shkole tiche. jedne nedelje sam uspela da zakasnim svaki chas. :roll: a nije stvar u spremanju (gotova za 5 minuta ;p), vecj sam uvek mrzovoljna kad izlazim iz kucje. [8
 
Najvise mrzim kad treba da idem na neku zurku, pa mi je sve rano da krenem da se spremam, a sprema mi se.I tako, rano, rano, sve mi je daleko pocetak, dosadjujem se.......I kad konacno krenem da se spremam onda nista ne mogu da stignem, uvek nesto zaboravim, nista mi ne ide kako treba, nesto mi fali, ono sto sam zamislila nije tu.....i tako zakasnim...... :-D
 
ja kasnim najvise 5 minuta. javim se kad zakasnim,ali uglavnom pokusavam stici na vrijeme.druzim se sa razlicitim osobama koje dolaze u najrazlicitija vremena.neki dolaze po 10 minuta ranije,a neki kasne isto toliko.ja sam zlatna sredina.
sto se tice organizacije bilo cega,ne uzimam vecu odgovornost od rezervacije karata za kino ili sakupljanja novca za markice crvenog krsta.ne volim obaveze.
 
Ufff...to mene jako nerbira... Stalno sam ja ta koja mora sve da organizuje,to bas ume da smori. Sto se tice kasnjena,kasnim obavezno i svuda 5 minuta. Te navike ne mogu da se oslobodim i to me strasno nervira...
 

Back
Top