Odgovaram na vasa pitanja...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
devojcurak:
Ako moze nekoliko reci o staurnu u 7 kuci u raku, Venera u jarcu u prvoj, kao i merkur u prvoj u jarcu.....vodolija/jarac....odnosno nekoliko reci o buducem partneru/ljubavnom zivotu!

nekoliko reci hmmm..
pa brak u kasnijim godinama (klasika, to bi svi rekli astrolozi zbog saturna), potreban ti je snazan muskarac ali ce ti se cesto desiti da zavolis neznog tj. pasivnog.
Gde ti je mesec?
Strahujes od odbacivanja, i tesko ti je da pokazes neznost koju osecas. Potiskujes emocije i senzualnost, a dubini duse si senzualna. Spora si u razvijanju romanticnih odnosa.
A o partneru zasigurno velika razlika u godinama, neki tradicionalni tip, mozda cak i konzervativan itd.
Ovo je bilo ukratko do sledeceg puta zdravo!!!
 
light_blue:
Eh,ne brine samo mene pluton!Nalazi se u 6-toj kuci u strelcu,sta to ukazuje i dokle misli da me muci?Zdravlje je u pitanju.Podaci,ako si zaboravila-14.02.68.-13h-Bg.
Hvala-kiss:)


Pa taj polozaj komplikuje zdravlje u startu,
Ali po mom proracunu on nemoze da bude u strelcu ako je ovo tacan datum vec na 22 stepeni device.aaaaaaa ti mislis na tranzitni izvini.
Kao sto sam sumnjala a i jeste tako natalni i tranzitni plutoni su u medjusobnom kvadratu.
Pluton u VI kuci utice tako da mozes da se pojave osipi, da se pojavljuju mladezi, napada reproduktivne organe. Stvar nije za zezanje i ne bih da te plasim, ali pluton utice tako da sve moze da se vrlo brzo razvija...
Ako imas nekih problema sa zdravljem reci o cemu se radi pa posalji na private pa da ti odgovaram, sto pre, ....
 
mague:
nekoliko reci hmmm..
pa brak u kasnijim godinama (klasika, to bi svi rekli astrolozi zbog saturna), potreban ti je snazan muskarac ali ce ti se cesto desiti da zavolis neznog tj. pasivnog.
Gde ti je mesec?
Strahujes od odbacivanja, i tesko ti je da pokazes neznost koju osecas. Potiskujes emocije i senzualnost, a dubini duse si senzualna. Spora si u razvijanju romanticnih odnosa.
A o partneru zasigurno velika razlika u godinama, neki tradicionalni tip, mozda cak i konzervativan itd.
Ovo je bilo ukratko do sledeceg puta zdravo!!!


hvala.....mesec mi je u jarcu u prvoj kuci...!!!!!!!!!
a ta razlika u godinama.......to znaci da moze da bude i mladji i stariji........
 
Ajde neka mi neko objasni neki od ovih aspekata za koji smatra da je bitan

Major aspects
Sun Conjunction Mercury 2°00
Sun Trine Saturn 3°27
Sun Conjunction Ascendant 6°42
Moon Opposition Venus 0°36
Moon Conjunction Jupiter 1°51
Moon Sextile Neptune 7°09
Mercury Trine Saturn 5°27
Venus Quincunx Mars 0°31
Venus Opposition Jupiter 2°27
Venus Quincunx Uranus 1°35
Mars Sextile Uranus 1°03
Jupiter Sextile Neptune 5°18
Saturn Trine Ascendant 3°15
Neptune Sextile Pluto 1°40
Pluto Trine Ascendant 5°26
 
Uplati kod mene na racun, ja sam joj menadzer
money.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top