Odgovaram na vasa pitanja...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
naturaly:
IMAM I JA JEDNO PITANJE:

koji je podznak osobe rodjene 3.4.1980. u 3.45h
i od cega zavisi taj podznak? Od sata rodjenja ili i meseca,godine itd?
Ovo je prosto pitanje i nadam se da ce mi bar neko odgovoriti!!!
Ako je rodjena u 3.45 posle ponoci i na teritoriji YU, onda je u podznaku Vodolija .............................. zavisi od vremena, geo. sirine i geo. duzine.........
 
naturaly:
IMAM I JA JEDNO PITANJE:

koji je podznak osobe rodjene 3.4.1980. u 3.45h
i od cega zavisi taj podznak? Od sata rodjenja ili i meseca,godine itd?
Ovo je prosto pitanje i nadam se da ce mi bar neko odgovoriti!!!

Da li je osoba musko ili zensko je vazno za natalnu kartu,ne za podznak...konkretno
A za podznak :
mesto rodjenja
datum rodjenja: dan,mesec godina
tacno vreme rodjenja: sat i minut {minuti su veoma vazni,nekad nekoliko minuta moze da promeni apsolutno ceo natal, cak i jedan, sve zavisi}
pol !
 
Cao, ova tema je bas super stvar na forumu, a ja sam je tek sad otkrila! Koji je podznak osoba (moj decko) rodjena 9.novembra 1977.godine u Beogradu u 6:10? I ako nije previse, kako se slaze sa mnom,a ja sam jarac-blizanac (3.januar 1981., Beograd, 14:35)?
Thanks!
 
Ono sto me zanima jeste sta znaci Uran egzaktan na Desc na Kiffi Borealis na 18 stepenu u sekstilu sa Saturnom u Devici iz 5.polja?
To je muz,jel' da?
Moguce astrolog i to znam,ali pojavio se lik koji je nesto drugo ali u simbolici svega toga.
Saturn-dosta stariji,dvaput razveden-Uran,gomila dece i sportista-Ur je vlad.11polja.
Preko Venere u Skorpiji mi je presao Jupi koji ce se vratiti.Ok,i to znam sta je.
Hoce li biti neki skot zbog Kiffe i 18.step.jer mi se sve to do sada desavalo.
Hvala unapred kolega.

Inace,moji podaci:
02.12.1978
14:45,Bg

Pozdrav
 
Strelica78:
Ono sto me zanima jeste sta znaci Uran egzaktan na Desc na Kiffi Borealis na 18 stepenu u sekstilu sa Saturnom u Devici iz 5.polja?
To je muz,jel' da?
Moguce astrolog i to znam,ali pojavio se lik koji je nesto drugo ali u simbolici svega toga.
Saturn-dosta stariji,dvaput razveden-Uran,gomila dece i sportista-Ur je vlad.11polja.
Preko Venere u Skorpiji mi je presao Jupi koji ce se vratiti.Ok,i to znam sta je.
Hoce li biti neki skot zbog Kiffe i 18.step.jer mi se sve to do sada desavalo.
Hvala unapred kolega.

Inace,moji podaci:
02.12.1978
14:45,Bg

Pozdrav



ma to ti je taj :p
 
Imam jedno pitanje za sve koji znaju odgovor a to je meni su skoro sve planete u 7 i 8 kuci(merkur na 24 device r,pluton na 11.18 vage,sunce 4.37 vage u 7 i mars na 22.27 vage, venera na 1.46 skorpije, uran na 5.28 skorpije u 8, tu mi je blizu i mesec u 9 u skorpiji 27.21)pa mi je neko jednom rekao da ce mi se svi dogadjaji desavati u drugoj polovini zivota,i jos nesto receno mi je da cu rano ostati bez muza koliko je to tacno?Unapred vam se zahvaljujem!
 
Plavojka-Devojka:
Imam jedno pitanje za sve koji znaju odgovor a to je meni su skoro sve planete u 7 i 8 kuci(merkur na 24 device r,pluton na 11.18 vage,sunce 4.37 vage u 7 i mars na 22.27 vage, venera na 1.46 skorpije, uran na 5.28 skorpije u 8, tu mi je blizu i mesec u 9 u skorpiji 27.21)pa mi je neko jednom rekao da ce mi se svi dogadjaji desavati u drugoj polovini zivota,i jos nesto receno mi je da cu rano ostati bez muza koliko je to tacno?Unapred vam se zahvaljujem!
Ne mora da znaci,sve ovo se odnosi na vrlo buran ljubavni zivot,posebno zbog blizine Venere i Urana koja sama pravi uzbudjenja kada ih nema, a Venera je vladar Marsa i Plutona iz 7.polja.Zavisi i od drugih aspekata,ne mora da znaci da ce stradati,mozda ce jednostavno brak biti slobodniji i neobicniji zbog Urana,ili cete biti razdvojeni ili ziveti razvedeni posle bracne svadje,zavisi i od drugih faktora.Moguce je da ce ti muz biti policajac ili nesto u simbolici te Venere.Ima mnogo faktora. ;)
 
A koliko je "loshe" ovo : venera na 14*skorpije u V kuci, u kvadratu sa marsom koji je na 15* lava u III kuci,i venera u konjukciji sa uranom koji je takodje u skorpiji na 19* skorpije u VI kuci? ( a u V su i sunce( vaga), mesec( skorpija) i pluton(vaga) ) ???
 
poz.svimaaaa! mene jako interesuje astrologija,nesto sam citala i proucavala ali ne kontam...inace dat. rodj. 03.03 1974 21 30 h sarajevo.ako moze nesto strucno, posto se patim mjesecima da prouchim svoju natalnu kartu i evo me chitam pa vidjeh da vas ima nachitanih.

Pozdrav ljubiteljima astologije...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top