Одећа

..logicno da bi trajalo, slabiji materijal bi se cepao samo tako....

- - - - - - - - - -

...ali je lep kroj...ja volim te takve pantalone, i one mogu fino u svake cizme da se uvuku bez velike muke...
 
Само фазон који носим...
Ја сам класик.

cigaret2.jpg

cigaret.jpg

cigaret-pantalone.jpg


košulja.jpg
 
Ovo liči na mene, za ovo vreme...
Pogledajte prilog 461046

Pogledajte prilog 461047

Pogledajte prilog 461048

Inače, nemam stil koji pratim, ali imam svoj fazon. Ono, kada neko ko me zna vidi nešto u izlogu i prepozna "E, ovo si skroz ti!".

Mislim da žene do 25. uglavnom nose ono što je moderno a posle pronađu sebe.

Volim kožu i krzno.
Volim dzins.
Volim kratke suknje i haljine.
Volim narukvice, sto neobičnije. Ne volim ogrlice, to mi je za pse.
Volim čupave frizure, grive. Ne volim zalizanu kosu.
Volim štikle. Ali ne volim neudobnu obuću.
Volim zanimljive dezene ali nikako mašnice, srca,...
Omiljena mi je smaragdno zelena boja. I želim raskošnu bundu sa kapuljačom te boje.
Ne volim žuto zlato ali volim staro zlato.
Obožavam šešire i kožne rukavice.
Volim i kada sam apa-drapa, čupava i bez trunke šminke i tada se možda osećam i najženstvenije. Ono, dzins, bela majica i sandale sa najtanjim kaišićem.
Jaaako volim golo rame i otvorena leđa. Dok mi je izražen dekolte na rasošne grudi vulgaran.
Sakoe volim ležernije nošene, sa podvrnutim rukavima.
Dobro se osećam i volim kako izgleda kada se duža košulja, uz kaiš, nosi kao haljina.
Joj, mogla bih još :D
images
 
P.S. има лепе линије. Ја носим њихове панталоне.

Фармерке само са високим струком. Оне са спуштеним не волим да носим. Нису ми удобне.
 
Meni ni farmerke sa visokim ni farmerke sa niskim strukom ne odgovaraju, ove sa visokim bih rado nosila ali imam viseći mladež na pupku koji bi valjalo ukloniti, a u one s niskim ne mogu da smestim svoju bačku guzičetinu :))))

Po načinu oblačenja sam nešto izmedju metle i žabe, a nemam ni fotku da dokumentujem.
Najviše od svega volim marame i ešarpe, one su mi najdraži dodatak pošto nakit ne nosim izuzev minđuša, prstena i sata.
Izuzetno mi se dopada kako se Bogi oblači ali ja to ne bih umela da iznesem pa se ni ne trudim.

- - - - - - - - - -

I jako volim torbe ali se trudim da ih više ne kupujem, zarad mira u braku :))))
 
ja nosim crno
svijetlo, tamno i metalik, al mat
znaci, crno
dobro, imam ponesto ina strafte i jedan jedini odjevni predmet na cvjetice
i malo ljubicastog, indigo plavog, smedjeg i maslinastog
al uglavnom crno
suknje do ispod koljena, asimetricne i haljine na preklop
zimi dzempere
i zvoncare
ove virsla farmerke mi idu na zivac
i ove ko od mladje sestre; do clanka, za kratkonoge
al izgleda je kraj
cim sam ja u zari iskopala zvoncare normalne duzine
 
primeri hipi boho ludorija
pantalone








necu da slikam farmerke i majice, te obicne svakodnevne stvari, to nije zanimljivo...

- - - - - - - - - -

...oo i toga imam punu fioku...i skoro sve nosim....a fali mi jedna onako sarena, bas sarena, da mogu da je nosam uz jednobojne kombinacije...

o nakitu procas?
aj slikaj :D
poredjaj na gomilu pa opali jednom, tako je najlakse
aj da vidimo :hej:

- - - - - - - - - -

ima fantasticna radnja u kineskoj cetvrti, sa ovim nakitom kakav okacih, boho hipi stil...da padnes na dupe...al su im cene od 500 pa na vise
smekam da odem jednom lom da naravim, al nikako da se usudim, skupa zanimacija, sve sto se meni svidja je preko 1000 din...
a na zelenjaku ima ciga prodaje na divljaka za 200 din, kod njega sam kupila par modela sa slike,tamo nabalja bas u toj radnji, samo sto nabavlja neke prostije modele i sta mu kinezi daju tako jeftino na veliko da mu se isplati da preproda...
nisu ni oni ludi da mu daju neke bogatije modele :lol:...
 
primeri hipi boho ludorija
pantalone








necu da slikam farmerke i majice, te obicne svakodnevne stvari, to nije zanimljivo...

- - - - - - - - - -



o nakitu procas?
aj slikaj :D
poredjaj na gomilu pa opali jednom, tako je najlakse
aj da vidimo :hej:

- - - - - - - - - -

ima fantasticna radnja u kineskoj cetvrti, sa ovim nakitom kakav okacih, boho hipi stil...da padnes na dupe...al su im cene od 500 pa na vise
smekam da odem jednom lom da naravim, al nikako da se usudim, skupa zanimacija, sve sto se meni svidja je preko 1000 din...
a na zelenjaku ima ciga prodaje na divljaka za 200 din, kod njega sam kupila par modela sa slike,tamo nabalja bas u toj radnji, samo sto nabavlja neke prostije modele i sta mu kinezi daju tako jeftino na veliko da mu se isplati da preproda...
nisu ni oni ludi da mu daju neke bogatije modele :lol:...

...da o nakitu :)

...jos ja od skoro to nosim, nisam ni znala da volim...nosila sam iskljucivo zlato...nekad :)

...cek da probam da stavim na nesto, da rasporedim ima tu jos maminog nekog nakita, svaceg neceg...
..znam da ima kod Kineza, i po gradu, ali meni je preskupo da dam tolike pare za to, pa sam nedavno neke drugarice angazovala da sve
to sto ne nose i vuce im se po kuci, proslede, ja cu da nosim i da se hvalim kako sam sta od koga dobila :lol: al nesto se ucutale, a sve
kao nece da nose, hoce da bace:malav:
 
kod mene vazi pravilo sve sto vam pukne ili necete dajte ovamo, keva koristi to ko sirovine za nakit
a ponekad i ja kad mi dune...
i daju, pogotovo kad pukne nesto, sta ce im...
a kod nas to postane prsten, ogrlica, mindjusa...

- - - - - - - - - -

ajde opaljuj :klap:
 

Back
Top