Одећа

Ovo liči na mene, za ovo vreme...
1411536151_f178c4d3e93ffa9b8ef16d0bb3ae27a0.jpg


28092014024336-v-haljina-i-cizme.jpg


03b10.jpg


Inače, nemam stil koji pratim, ali imam svoj fazon. Ono, kada neko ko me zna vidi nešto u izlogu i prepozna "E, ovo si skroz ti!".

Mislim da žene do 25. uglavnom nose ono što je moderno a posle pronađu sebe.

Volim kožu i krzno.
Volim dzins.
Volim kratke suknje i haljine.
Volim narukvice, sto neobičnije. Ne volim ogrlice, to mi je za pse.
Volim čupave frizure, grive. Ne volim zalizanu kosu.
Volim štikle. Ali ne volim neudobnu obuću.
Volim zanimljive dezene ali nikako mašnice, srca,...
Omiljena mi je smaragdno zelena boja. I želim raskošnu bundu sa kapuljačom te boje.
Ne volim žuto zlato ali volim staro zlato.
Obožavam šešire i kožne rukavice.
Volim i kada sam apa-drapa, čupava i bez trunke šminke i tada se možda osećam i najženstvenije. Ono, dzins, bela majica i sandale sa najtanjim kaišićem.
Jaaako volim golo rame i otvorena leđa. Dok mi je izražen dekolte na rasošne grudi vulgaran.
Sakoe volim ležernije nošene, sa podvrnutim rukavima.
Dobro se osećam i volim kako izgleda kada se duža košulja, uz kaiš, nosi kao haljina.
Joj, mogla bih još :D
 
Замислила сам је као место за качење онога што заиста носимо а не као 'машти у сусрет'.


Можете сликати своје ствари или се сликати у њима. Глава није обавезна. :mrgreen:

aha znaci nema ko na cipelama i sta nosimo a i sta volimo da vidimo al ne nosimo..
ok
ja taman krenula da guglam sta volim da vidim kad neko ume da iznese :lol:
aj onda necu to da kacim...

skljocnucu neke kombinacije kad me uhvati zelja...
 
aha znaci nema ko na cipelama i sta nosimo a i sta volimo da vidimo al ne nosimo..
ok
ja taman krenula da guglam sta volim da vidim kad neko ume da iznese :lol:
aj onda necu to da kacim...

skljocnucu neke kombinacije kad me uhvati zelja...

Добро је и ово што си окачила, као да си себе сликала. А после можеш и себе, баш добро.

- - - - - - - - - -

Слажем се са Боги у много тачака.

- - - - - - - - - -

Моја одећа се састоји од панталона и тих туника као у уводном посту. Зими само капут преко и шал око врата.

Имам две кошуље које не носим, мрзим их.

Лети углавном хаљине до колена, разне. Волим црвено и занимљиве дезене.
 
Замислила сам је као место за качење онога што заиста носимо а не као 'машти у сусрет'.


Можете сликати своје ствари или се сликати у њима. Глава није обавезна. :mrgreen:

ja sam te dobro shvatila ja Ono zaista nosim doduse ne izgledam vise kao ove tanane manekenke ali proporcije su mi jos uvek zadovoljavajuce
to me naravno niko nije pitao al eto rekla sam:lol:
 
Ja retko šta imam crveno. Jedan kaputić i poneku bluzu/džemper . Nekako mi je crvena preprodorna za mene. Ali obožavam boju cigle zato.

- - - - - - - - - -

ja sam te dobro shvatila ja Ono zaista nosim doduse ne izgledam vise kao ove tanane manekenke ali proporcije su mi jos uvek zadovoljavajuce
to me naravno niko nije pitao al eto rekla sam:lol:

I da ti nisam videla slike, zamišljala bih te tako, kako si kačila :)
 
mmm egzoticno svidja mi se
a ovo sto kaze bogi za crvenu zaista volim tu boju alimi uopste ne stories dobro imam samo jedan crven djemperic koji nisam samo preko ramena kao sal :lol:
zato sam I ja skliznula prema garderobi cigla boje
 
inache , ja imam problem shto mi gotovo sve stoji savrsheno, tako da se stidim , oduvek :rumenko:
krila sam (ko zmija) noge, uskromnim se , jednostavno , crno , a volim boje
dajte neki modni savet ,kako da korigujem svoje savrshenstvo
eto , pochela sam da klopam neki cipi ripi , inache ne volim slatko ,al na silu guram guram i dobila par kg tu negde oko zone koja je zahtevna za ustremljene poglede
:heart:
 
Волим добре мараме и ешарпе. Мој најновији улов

Pogledajte prilog 461083

...kad rece esarpa&marama imam jednu punu fioku, i uvek mi fali jos neka :)

...ono sto nisim je od prilike ono sto je kacila Zaba, s tim sto cizme do kolena jos nisam pokusala da obujem zadnje dve godine, cekace jos malo...uz jedne
koje su skoro pa nove, trazim tasnu boje peska, pa da rizikujem i to...

..posle mozda okacim nesto...
 
Ovo liči na mene, za ovo vreme...
Pogledajte prilog 461046

Pogledajte prilog 461047

Pogledajte prilog 461048

Inače, nemam stil koji pratim, ali imam svoj fazon. Ono, kada neko ko me zna vidi nešto u izlogu i prepozna "E, ovo si skroz ti!".

Mislim da žene do 25. uglavnom nose ono što je moderno a posle pronađu sebe.

Volim kožu i krzno.
Volim dzins.
Volim kratke suknje i haljine.
Volim narukvice, sto neobičnije. Ne volim ogrlice, to mi je za pse.
Volim čupave frizure, grive. Ne volim zalizanu kosu.
Volim štikle. Ali ne volim neudobnu obuću.
Volim zanimljive dezene ali nikako mašnice, srca,...
Omiljena mi je smaragdno zelena boja. I želim raskošnu bundu sa kapuljačom te boje.
Ne volim žuto zlato ali volim staro zlato.
Obožavam šešire i kožne rukavice.
Volim i kada sam apa-drapa, čupava i bez trunke šminke i tada se možda osećam i najženstvenije. Ono, dzins, bela majica i sandale sa najtanjim kaišićem.
Jaaako volim golo rame i otvorena leđa. Dok mi je izražen dekolte na rasošne grudi vulgaran.
Sakoe volim ležernije nošene, sa podvrnutim rukavima.
Dobro se osećam i volim kako izgleda kada se duža košulja, uz kaiš, nosi kao haljina.
Joj, mogla bih još :D

jednom reci,seksi
 

Back
Top