Odbijanje

prva riba - tek se muvali, bili kod nje kuci sami, ja se smutio i nista, a ona je htela videlo se to - sutra je nasla drugog

druga riba - bilo me blam da neko ne naidje, mislim da sam jedini tip koji je odbio

vise me interesuje za ovu drugu, jer za prvu znam da jeste uvredjena hehe
 
milojica:
prva riba - tek se muvali, bili kod nje kuci sami, ja se smutio i nista, a ona je htela videlo se to - sutra je nasla drugog

druga riba - bilo me blam da neko ne naidje, mislim da sam jedini tip koji je odbio

vise me interesuje za ovu drugu, jer za prvu znam da jeste uvredjena hehe
aha.
ok za ovu prvu, boli te uvo ;)

a ova druga...ok, postoji tu i mogucnost da joj postanes interesantan, bas iz tog razloga sto si je odbio...
a ako ima previse ponosa, dignut nos i slicno...nece te ni pogledati vise...

strpi se i sacekaj...:)
 
Odbio si zato sto se plasis da neko ne naidje... BRUKA! Bese tu jos jedna momcina sto je imala takav problem...

Ma briga te ako neko naidje (izuzev ako ste kod nje, a njen otac ima preku narav :twisted:)... Pa ne drogirate se il' sta ja znam, pa da vas je sramota...

Poz.
 
Incognito:
Odbio si zato sto se plasis da neko ne naidje... BRUKA! Bese tu jos jedna momcina sto je imala takav problem...

Ma briga te ako neko naidje (izuzev ako ste kod nje, a njen otac ima preku narav :twisted:)... Pa ne drogirate se il' sta ja znam, pa da vas je sramota...

Poz.

pa nisi jedini koji mi je rekao isto..ustvari svi su to rekli...

ma mene vise interesuje kako se devojke osecaju u toj situaciji nego sto sam trazim savet...na kojoj je skali bes od 1 do 10
 
savannah:
milojica:
prva riba - tek se muvali, bili kod nje kuci sami, ja se smutio i nista, a ona je htela videlo se to - sutra je nasla drugog

druga riba - bilo me blam da neko ne naidje, mislim da sam jedini tip koji je odbio

vise me interesuje za ovu drugu, jer za prvu znam da jeste uvredjena hehe
aha.
ok za ovu prvu, boli te uvo ;)

a ova druga...ok, postoji tu i mogucnost da joj postanes interesantan, bas iz tog razloga sto si je odbio...
a ako ima previse ponosa, dignut nos i slicno...nece te ni pogledati vise...

strpi se i sacekaj...:)

pa nije bas da me boli uvo za ovu prvu, ali jedini nacin da je prebolim bio je da se ne vidjamo..i vise se ne vidjamo..brutalno ali realno..bio sam lud za njom...ne krivim je...ispao sam somcina
 
... a usput... nemoj kojim slucajem da ti je to prvi put, pa se plasis da je riba iskusnija od tebe?

Ako je to slucaj, onda treba neko lepo da te ispljaska (preporucujem gazdaricu i njenu svitu) po guzi, jer je to najveca moguca glupost koju mozes da uradis...
 
milojica:
savannah:
milojica:
prva riba - tek se muvali, bili kod nje kuci sami, ja se smutio i nista, a ona je htela videlo se to - sutra je nasla drugog

druga riba - bilo me blam da neko ne naidje, mislim da sam jedini tip koji je odbio

vise me interesuje za ovu drugu, jer za prvu znam da jeste uvredjena hehe
aha.
ok za ovu prvu, boli te uvo ;)

a ova druga...ok, postoji tu i mogucnost da joj postanes interesantan, bas iz tog razloga sto si je odbio...
a ako ima previse ponosa, dignut nos i slicno...nece te ni pogledati vise...

strpi se i sacekaj...:)

pa nije bas da me boli uvo za ovu prvu, ali jedini nacin da je prebolim bio je da se ne vidjamo..i vise se ne vidjamo..brutalno ali realno..bio sam lud za njom...ne krivim je...ispao sam somcina

ma pazi.
ako je ona vec sutradan bila s drugim...ajooooj al se bila zagrejala za tebe :( realno...ili?

pa mogu ja sa svoje tacke, i rekla sam ti...da bi te pojela :)
ali mozda ona nece :)
sacekaj malo...
javi joj se prvi, da joj pokazes da te ona ustvari interesuje, samo "momenat" bio kriv da nisi mogao/hteo blabla, ....
 
Pa, meni je to OK... Zasto bi muskarac uvijek bio raspolozen za sex...
Npr. par puta mi se desilo sa mojim bivsim dugogodisnjim momkom da mi on kaze da nije raspolozen za seks... Moj odgovor je uvijek bio - OK, necemo onda... Ali, i njegov odgovor na to uvijek je bio - Ma, hocemo ipak... Sto ne bi... :roll: :roll: :roll:
 
savannah:
milojica:
savannah:
milojica:
prva riba - tek se muvali, bili kod nje kuci sami, ja se smutio i nista, a ona je htela videlo se to - sutra je nasla drugog

druga riba - bilo me blam da neko ne naidje, mislim da sam jedini tip koji je odbio

vise me interesuje za ovu drugu, jer za prvu znam da jeste uvredjena hehe
aha.
ok za ovu prvu, boli te uvo ;)

a ova druga...ok, postoji tu i mogucnost da joj postanes interesantan, bas iz tog razloga sto si je odbio...
a ako ima previse ponosa, dignut nos i slicno...nece te ni pogledati vise...

strpi se i sacekaj...:)

pa nije bas da me boli uvo za ovu prvu, ali jedini nacin da je prebolim bio je da se ne vidjamo..i vise se ne vidjamo..brutalno ali realno..bio sam lud za njom...ne krivim je...ispao sam somcina

ma pazi.
ako je ona vec sutradan bila s drugim...ajooooj al se bila zagrejala za tebe :( realno...ili?

pa mogu ja sa svoje tacke, i rekla sam ti...da bi te pojela :)
ali mozda ona nece :)
sacekaj malo...
javi joj se prvi, da joj pokazes da te ona ustvari interesuje, samo "momenat" bio kriv da nisi mogao/hteo blabla, ....

ma to je bilo pre tri godine...a bila je zagrejana, prvodili smo jedno mesec ipo svaki dan zajedno...dala mi je sansu, valjda niko nece da ceka vecno
 
/me is confused. Mislim, kad devojka odbije sex to je uvek necim opravdano a muskarcu se savetuje da bude strpljiv, obziran, da je mazi, pazi i da je ne zove Djole. A cim se uloge okrenu-docek na noz. Ili si sonja, ili nerazuman( da ne kazem nesto ruznije), ili ti jednostavno nesto fali, sve zato sto se necija sujeta nasla povredjena ( On mene da odbije! )... :shock:
/me is really confused :?:
 
ne razumem zasto ne bi trebalo da odbijem seks, ja sam to uradio par puta. pa nisam ja neki fizicki radnik ovde, pa kada se kojoj prohte, ajde riljaj. i bre ako je riba gabor, mora da ocekuje korpicu :?
 
drugacije je kada odbijes sex sa devojkom sa kojom si neko vreme, a drugacije kada odbijes devojku prvi put...mene interesuje kada odbijes devojku prvi put...
mislim da je mnogo zanimljivo kako se devojka tada oseca
 
Apsolutno sam za to da odbijemo kad ne zelimo sex.Zbog cega bi to bila samo privilegija zenskog sveta.Jednostavno i nama nije uvek do toga , naravno ima nas raznih ali verujem da i mi u nasem sklopu imamo emotivno-fizicki sklop koji nekad kaze NO. 8) :wink:
 
Incognito:
Stari Lisac:
... ali verujem da i mi u nasem sklopu imamo emeotivno-fizicki sklop koji nekad kaze NO. 8) :wink:

Da... ali VRLO, VRLO, VRLO, VRLO RETKO je isti funkcionalan :lol: :lol: :lol:

He he , salzem se sa tobom druze .Mada ima jedna pesma od grupe "Buldozer" u kojoj oni kazu : Ja sam muskarac koji ti nece uzeti za zlo ako odmah kazes Da , but *ebiga nismo ni mi bas uvek za Da ...jes retko ali i nama se desi :wink: :wink:
 
milojica:
Devojka zeli sex sa vama, vi je u tom trenutku odbijete iz nekog "objektivnog" razloga, sa idejom ima dana...da li ce vam dati drugu sansu..da li je ona uvredjena zbog toga?

Zavisi kako je odbijesh... ako ti ucinish bez konkretnog i realnog objasnjenja, BICE uvredjena:))).
Ja bih bila! :twisted:
 

Back
Top