Odbacena - Uttaran

da osvežimo temu nekim fotkama:

tapasya-learn-post_1354610219.jpg


beena-banerjee.jpg


Rashmi-Desai-Sandhuin-Admirable-Red-Dupion-Silk-Saree-20121.jpg


558450_325873094185359_1623946322_n.jpg


505b2616f2b0389c72360748654ea11b_ls_xt.jpg


Sparsh_Khanchandani_Wallpaper_2_bqffj_Indya101(dot)com.jpg


nandish-sandhu-4_14509.jpg
 
Vidi Vira, nesto mnogo vezba za ozenjenog coveka. Trebala bi Reshmi da to malo prekontrolise. Da mu uzme mobilni. :D

Sparsh (mala Ica) slatka ko secer.

A Nani kad je nasminkaju ok, ali bez sminke, ko da je sisla s' cerge.
 
A otkud Ića sa Hitenom? :think: je l i to iz neke serije ili će ga biti u ovoj?

Ova Gunvanti mi nešto mnogo matora bog te.... pa nije mi tako stara sada...... nije ni mlada, ali ipak....
a ovaj VIr će još ispasti dobar tip kad se ovako namesti.:zcepanje:
 
To je bio Tapuin san, nocna mora. Priznala je samo Viru i policiji. A Vir je preneo njegovoj porodici samo to da se Vans ubio, a izostavio je Tapu iz te price.

Posle toga se uglavnom sve vrtelo oko Tapu. Sid pokusava da je ucenjuje, trazi joj ogroman novac za cutanje. Tapu prodaje sav svoj nakit i pljacka Djogija i svekrvu da bi skupila pare. Pri tom podmetne deo para od kradje iz Djogijevog sefa u sobu kod Masum, tako da su je zbog toga izbacili iz kuce. Onda je Masum pokusala da ucenjuje Tapu sa krvavom odecom koju je uzela iz njene sobe, ali je Tapu i tu izbegla metak tako sto je priznala Viru da je bila tamo i izmislila neku pricu.

Vir zna da Tapu nesto krije i plete mrezu oko nje. E sad cemo videti sutra sta ce biti.
 
A otkud Ića sa Hitenom? :think: je l i to iz neke serije ili će ga biti u ovoj?

Znam da će mu se lik zvati Akash i da će biti negativac, u vezi sa Ićinom kćerkom Meeti (koju igra ista glumica kao odraslu Iću).

Jao ljudi meni se serija počinje ponovo svidjati, pogotovo sada kada trebaju da ispraše zadnjicu onoj Tapasiji i njenoj babi.

Glumac koji igra Djogija obučen kao Nani z:Dz:shock:
134469-ayub-khan-at-uttaran-success-bash-at-juhu.jpg
 
Poslednja izmena:
Kakva epizoda. Stvarno je umetnost kako su odglumili. Uzivao sam da gledam njihove face kad je Vir pricao o Tapu. Djogi kralj. Nije izgovorio nijednu rec, ali je odglumio vrhunski. :D

Prekinuse bas kad je bilo najzanimljivije. Sad treba cekati do sutra. :)
 
Jel primetio neko kako je snimljen CD na kome se vidi kako Tapu mrci jadnog Vansa? Snimano odozgo, odozdo ,u krug oko njih dvoje, sa strane, anfas Vans, Vans se roknuo, a sve je samo snimao iz prikrajka Sidarta Varm :dash:
E, pa ne mogu da verujem sta gledam :think: Pa kako da previde toliko stvari, inace majstori su za to,valjda je to posledica hiperprodukcije!
 
Jel primetio neko kako je snimljen CD na kome se vidi kako Tapu mrci jadnog Vansa? Snimano odozgo, odozdo ,u krug oko njih dvoje, sa strane, anfas Vans, Vans se roknuo, a sve je samo snimao iz prikrajka Sidarta Varm :dash:
E, pa ne mogu da verujem sta gledam :think: Pa kako da previde toliko stvari, inace majstori su za to,valjda je to posledica hiperprodukcije!

Znas koliko ima inzenjera u Indiji. Oni sad prave telefone koji snimaju iz 17 uglova istovremeno. :D
 
Jel primetio neko kako je snimljen CD na kome se vidi kako Tapu mrci jadnog Vansa? Snimano odozgo, odozdo ,u krug oko njih dvoje, sa strane, anfas Vans, Vans se roknuo, a sve je samo snimao iz prikrajka Sidarta Varm :dash:
E, pa ne mogu da verujem sta gledam :think: Pa kako da previde toliko stvari, inace majstori su za to,valjda je to posledica hiperprodukcije!

то сам и ја коментарисала, па не кева накрпила, како не гледам серију, већ убијам атмосферу....:lol:
 

Back
Top