Odbacena - Uttaran

Odlicna epizoda danas. Ica me kao i obicno sokira svojom gluposcu. Nikada nisam video osobu poput nje koja i dalje cini dobro nekome ko joj je zadao najveci bol i patnju. Takva je Ica sa Tapasjom. Ili je neverovatno glupa ili je tolika dobrica, da je to neverovatno koliko dopusta da je gaze i tretiraju kao krpu.

Iako je ne podnosim, Tapasja mi je bila prezgodna u onom crnom sariju, haljini i sa onakvom frizurom. :)

251452_334385946667955_672726987_n.png
. Ica i Tapasja sa svojim kcerkama u buducnosti :)
 
Poslednja izmena:
Ica me malo nervira sto se vratila kod Sing Bundelinih. Sta ce sad tamo. Bolje da je ostala kod Djogija.

Ona nije snaja, vec kcerka porodice :D

Koliko sam video i citao Tapasja ce biti zena tom novom liku. Samo mi nije jasno nesto, u ovim novijim epizodama trenutno u Indiji, Tapasja ona se vraca kod Bundelinih, a Gunvanti nije pravo kada je vidi.
 
Неће бити конкретно кажњена, него ће завршити као просјак, неће имати 'леба да једе, па ће бити приморана да носи и Ићину одећу, да не би ишла у гаћама.:mrgreen: е сад, зашто баш Ићину, то је већ мистерија...
Можда ће јој Ића дати сарије, јер је тако дивна и добра...:roll:
 
Ма јок, видећете, он глуми сасвим другог лика, има друго име и све, само ће се овде правити да је Ванш. Ја сам мислила да ће Ванш завршити неккако другачије, да ће нестати или тако нешто, тако да му ово дође ретардирано , испадне да је васкрсао...:roll:
Знате већ да индијци мењају ликове, и да то код њих није ништа.. а овог је публика наводно тражила, па се вратио као други лик...
 
Al' ce Tapu da nagrabusi. Nadam se da je nece jos napastvovati.

Bice zanimljivo u ponedeljak. Bas me interesuje kako je Divja saznala u kom hotelu je bila Tapu. Nadam se da nije obilazila sve redom. :D
Jos onako napade Djogija da vise voli Icu.

Danas jos jedna nova indijska rec - dever. :D
 
E na sta je spala Tapu. Da joj Djoti komanduje. Bezi od siledzija, spava sa pacovima, riba toalete... Jos je Ratore smara.
Mada se cudim da je niko nije prepoznao u Bastiju osim Djoti. Gde su Andjum nani, Kuki, Teklu, Badju, Icini djaci, zna je cela ulica, ali je niko ne srece.
 

Back
Top