Odbacena - Uttaran

Ne znam u kojoj meri ce da bude raskrinkana, posto se trudim da ne gledam u napred jer mi onda nece biti zanimljivo. Ali svakako ce se nesto desiti jer ce je koliko znam Djogi izbaciti iz kuce. Bice dekintirana, zivece sa Djoti (njihovom bivsom sluzavkom) i radice u nekom salonu lepote.
 
Sad videh da je OBN na neki nacin gotovo stigao Prvu. Tamo je epizoda kad Vir i Tapu treba da idu u USA. Nema mnogo posle toga, dolazak one male kod Djogija, ono malo sto su Vir i Tapu bili u Delhiju i njihov povratak. Mozda 20 epizoda maksimum. A kasnili su 130 epizoda u pocetku.
:D
 
Pa kako nije. Sto je onda bila onoliko srecna.


pa ne znam , to ni meni nije bilo jasno... ja znam kad sam čitala na onom forumu, da će ona njemu reći da su spavali, a ustvari je on bio mrtav pijan i zaspao je , a ona ga je skinula i šta ja znam sve da bi delovalo da su odradili. Jedino ako su ovi pogrešili.
kasnije kad bude trudna odvaliće da je virovo a vir je inače impotentan valjda, pa će je tako razotkriti... e izvinjavam se sad, ali sam ja to pola pobrkala redosled dešavanja, brate što je mnogo mnogo je informacija...:confused:

Sami - pa odakle potiče kamasutra,a?:zper: samo što je kod njih to zabranjeno pa mi ne možemo da vidimo.....
 
Meni se svidja indijska kultura koja zabranjuje ljubljenje na ulici i ljubljenje u filmovima. Mislim da je to dobro i da se tako bolje odgajaju djeca. Najgadnije i najsramotnije filmove su imali Jugosloveni a kasnije i Srbija. Svasta se snimalo i to su djeca mogla gledati. U Indiji je sve drugacije i nekako su likovi prikazani kao moralni i kao ljudi koji ne bi mogli ciniti sramotne stvari. To je vrlo vazno za sire mase.
 
Meni se svidja indijska kultura koja zabranjuje ljubljenje na ulici i ljubljenje u filmovima. Mislim da je to dobro i da se tako bolje odgajaju djeca. Najgadnije i najsramotnije filmove su imali Jugosloveni a kasnije i Srbija. Svasta se snimalo i to su djeca mogla gledati. U Indiji je sve drugacije i nekako su likovi prikazani kao moralni i kao ljudi koji ne bi mogli ciniti sramotne stvari. To je vrlo vazno za sire mase.


Ma da u Indiji ne cine tako gadne stvari kao ljubljenje na ulici, tamo samo ubijaju zensku novorodjencad, nezadovoljne svekrve ubijaju snahe (naravno nekaznjeno - zena jednostavno nestane preko noci), muzevi takodje, siluju u gradskom autobusu jedno 4 sata neprekidno. Znaci dzabe sto prikazuju moralne likove, vidis da su poprilicno surovi u stvarnosti. Ovde to bas nije slucaj.
 
Pa kako bre impotentan. Sto je onda hteo da zeni Icu. Ne razumem.

ček pobrkala sam. :zcepanje:
nije to, nego ne može da ima dece, a može da odradi šta treba:zcepanje: pa će ova reći da je njegovo, a onda će biti da nije njegoovo, pa će ipak ispasti da je sve u redu sa njim jer mu je Ića davala neko bilje za to... ali svejedno, njegovo neće biti.;)
 
Iskreno volim da se foliram na taj nacin, kao da me ne interesiraju lijepe cure niti seks a da isto upraznjavam sa suprugom u braku. U tom slucaju volio bih da imam brkove i da budem ozbiljan.

Na primjer, da prebacujem na druge kanale program kad naidjem na seksi scenu ili kad mi se udvara neka zgodna cura da budem prkosno hladan i moralan. Znam da bih u tom slucaju izazvao gnjev mnogih ljudi i mnogi bi me zbog toga mrzili a narocito zene.

Ma ne resi :super:
 

Back
Top