"OD PRODAJE INTIMNIH FOTKI NA SAJTU ZA ODRASLE IZGRADILA KUĆU" Svi u šoku čime se Šavija hvali

tab503

Tabana po forumu
Administrator
Poruka
113.235
Starletu Natašu Šaviju domaća publika je upoznala u rijalitiju Parovi, nakon čega se nije, poput većine koleginica zadržala u ovom formatu. Bavila se pevanjem, reklamiranjem prozvoda na Instagramu, nakon čega se odlučila na otvaranje naloga na sajtu za odrasle gde prodaje svoje intimne fotografije.

_1Pk9kpTURBXy9hMTg3MGIxMGM5ZTI1OWQxYjc3NDkwOTZiMDljMTVkNy5qcGeRkwLNAxYA3gABoTAF


Nataša je nedugo nakon otvaranja profila na kojem joj pretplatnici uplaćuju određenu svotu novca kako bi gledali njene objave, potražila pomoć na Instagramu i pitala pratioce da li znaju za neki plac na prodaju u Novom Sadu na kojem bi mogla da izgradi kuću.

Godinu dana kasnije, Šavija je otvorila vrata svog doma na Instagramu i u seriji storija pokazala kako joj izgledaju dnevna i spavaća soba, ali i garderober iza kojeg se nalazi soba za goste, koju je ona u opisu fotografije na društvenoj mreži nazvala "sobom za zarobljenike".
Šavija je otkrila da su u toku završni radovi, kao i da za dve nedelje stiže i nameštaj, te su komentari pljuštali.

"Da li je moguće čime se ona hvali, zarađuje pare od prodaje golih fotografija", "Soba za zarobljenike, šta je ovo?", "Od prodaje intimnih fotki je izgradila kuću, dokle je došao ovaj svet", bili su samo neki od njih.

https://www.blic.rs/zabava/novi-dom...la-prodajom-slika-na-sajtu-za-odrasle/9slz4h3
 
sad ce od nove godine pritisnuti frilensere oko poreza a ona mu sad spada u to :D
Pre su se zvale starlete. Sad frilenseri. Porez ih, nadam se ovaj put, nece zaobici. Cim su zaimale, trebalo je Poreska da im kuca i proveri poreklo novca.
Uopste me nije briga cime se bave.
Neko prodaje na pijaci povrce, neko znanje, one to izmedju i oko nogu.
Samo plati porez.
 
meni starlete ne smetaju

nasle su nacin da profitiraju od svojih kvaliteta u ovom ludom svetu

smeta mi mnogo vise to sto kasirka u ideji ne moze bar za duplo vise vremena da zaradi kucu

sto neki uzimaju milione dnevno dok drugi ne mogu da prehrane porodicu

a ovo , pa neka je
 
meni starlete ne smetaju

nasle su nacin da profitiraju od svojih kvaliteta u ovom ludom svetu

smeta mi mnogo vise to sto kasirka u ideji ne moze bar za duplo vise vremena da zaradi kucu

sto neki uzimaju milione dnevno dok drugi ne mogu da prehrane porodicu

a ovo , pa neka je
Neka se legalizuje prostitucija, pa ta kasirka moze da promeni zanimanje. Niti Savija hoce da bude kasirka, niti sve kasirke mogu i hoce da se bave prostitucijom.
Uvek ce vise na ceni biti prodavanje tela nego skeniranje proizvoda za kasom i davanje kusura.
 
Pre su se zvale starlete. Sad frilenseri. Porez ih, nadam se ovaj put, nece zaobici. Cim su zaimale, trebalo je Poreska da im kuca i proveri poreklo novca.
Uopste me nije briga cime se bave.
Neko prodaje na pijaci povrce, neko znanje, one to izmedju i oko nogu.
Samo plati porez.
ne znam zasto ljude uopste zanima da li placa porez ili ne.
zasto im je to prst u oku?
mene zanima moj porez..iskreno uopste me ne zanima recimo da li ti placas porez ili ne.
 
ne znam zasto ljude uopste zanima da li placa porez ili ne.
zasto im je to prst u oku?
mene zanima moj porez..iskreno uopste me ne zanima recimo da li ti placas porez ili ne.
Upravo placanjem poreza pomazes drzavu. To je shvatio odavno svaki gradjanin EU (da ne bude da propagiram evropske vrednosti i EU, u nacelu sam protiv nje, ali ne mogu da ne primetim ono sto je tu dobro).
Upravo zbog "trange - frange" crne ekonomije drzava gubi puno novca.
Krade se na veliko i malo.
Mrsavu kokosku svi cerupaju.
 
Upravo placanjem poreza pomazes drzavu. To je shvatio odavno svaki gradjanin EU (da ne bude da propagiram evropske vrednosti i EU, u nacelu sam protiv nje, ali ne mogu da ne primetim ono sto je tu dobro).
Upravo zbog "trange - frange" crne ekonomije drzava gubi puno novca.
Krade se na veliko i malo.
Mrsavu kokosku svi cerupaju.
Ja mislim da porez ne treba da plaća niko ko se sam sjetio i snašao kako da zaradi lovu. Ovakve države, kao što je moja i Srbija ne zaslužuju poštene i uredne platiše. Da ikako mogu, a ne mogu, ne bih plaćala porez koji plaćam.
 
Ja mislim da porez ne treba da plaća niko ko se sam sjetio i snašao kako da zaradi lovu. Ovakve države, kao što je moja i Srbija ne zaslužuju poštene i uredne platiše. Da ikako mogu, a ne mogu, ne bih plaćala porez koji plaćam.
Porez u Nemackoj placa svako, ko zaradjuje vise od 520E. Drzavu ne zanima cime se tacno bavis. Zaradjujes vise od te sume, placas porez.
Slicna suma je u ostalim zemljama.
Nece nam biti bolje dok na ovakav nacin razmisljamo - "kako da za.ebem sistem"..
 
Porez u Nemackoj placa svako, ko zaradjuje vise od 520E. Drzavu ne zanima cime se tacno bavis. Zaradjujes vise od te sume, placas porez.
Slicna suma je u ostalim zemljama.
Nece nam biti bolje dok na ovakav nacin razmisljamo - "kako da za.ebem sistem"..
Znam, plaćam i ja. Ali šta država uradi za građane? Evo da te pitam, moja prijateljica je diplomirala, u roku, prosjek 9.2 na Fakultetu sa saobraćaj i komunikacije (avio saobraćaj) master je odbranila na Mašinskom fakultetu, prije pet godina. PET godina. Govori aktivno dva strana jezika. Nije guzonjina kćer i ne može se nadati zaposlenju. Nije ni u jednoj stranci pa je ni sa te strane neće sunce ogrijati. Snašla se. Plete. Plete predivne odjevne predmete, čista umjetnost, za djecu. Prodaje ih na društvenim mrežama, na sajmovima gdje su izložene rukotvorine, po preporuci prijatelja, rodbine itd. Zaradi. Dovoljno da ima dostojanstven život, bez luksuza. Zaradi više od 520 e mjesečno. Smatraš da treba plaćati porez?
 
Znam, plaćam i ja. Ali šta država uradi za građane? Evo da te pitam, moja prijateljica je diplomirala, u roku, prosjek 9.2 na Fakultetu sa saobraćaj i komunikacije (avio saobraćaj) master je odbranila na Mašinskom fakultetu, prije pet godina. PET godina. Govori aktivno dva strana jezika. Nije guzonjina kćer i ne može se nadati zaposlenju. Nije ni u jednoj stranci pa je ni sa te strane neće sunce ogrijati. Snašla se. Plete. Plete predivne odjevne predmete, čista umjetnost, za djecu. Prodaje ih na društvenim mrežama, na sajmovima gdje su izložene rukotvorine, po preporuci prijatelja, rodbine itd. Zaradi. Dovoljno da ima dostojanstven život, bez luksuza. Zaradi više od 520 e mjesečno. Smatraš da treba plaćati porez?
Takvih prica je koliko hoces! Sama sam jedna od tih. Ja sam otisla vani. Ona plete. Bitno je da se ne kuka sedeci kod kuce besposlen.
Skolovanje je u Bosni, Vrnoj Gori i Srbiji obesmisljeno nemanjem radnih mesta !!!
Ljudi se skoluju da bi bolje ziveli, a zapravo potrose novac, vreme i zivce na studiranje, koje im nece automatski omoguciti bolja radna mesta ili bolje reci ikakvo radno mesto. Uzas!

I sad devojka se snasla, plete, a drzava brze-bolje da joj naplati porez. Zvuci kao nepravda. A kako ces tocak, koji se zaglavio u blatu vremena, da pokrenes? Nesto se mora menjati. Mora se podsticati mala privreda, sitan biznis. Kad stanu na noge, oporezovati.

Nisam ovako pricala dok sam zivela dole, moram priznati, ali vidis Srbiju najbolje kad dodjes jednom godisnje.
 
Takvih prica je koliko hoces! Sama sam jedna od tih. Ja sam otisla vani. Ona plete. Bitno je da se ne kuka sedeci kod kuce besposlen.
Skolovanje je u Bosni, Vrnoj Gori i Srbiji obesmisljeno nemanjem radnih mesta !!!
Ljudi se skoluju da bi bolje ziveli, a zapravo potrose novac, vreme i zivce na studiranje, koje im nece automatski omoguciti bolja radna mesta ili bolje reci ikakvo radno mesto. Uzas!

I sad devojka se snasla, plete, a drzava brze-bolje da joj naplati porez. Zvuci kao nepravda. A kako ces tocak, koji se zaglavio u blatu vremena, da pokrenes? Nesto se mora menjati. Mora se podsticati mala privreda, sitan biznis. Kad stanu na noge, oporezovati.

Nisam ovako pricala dok sam zivela dole, moram priznati, ali vidis Srbiju najbolje kad dodjes jednom godisnje.
Ma razumijemo se :)
Mora, mora, mora. Svašta mora a ništa se ne mijenja, Ljubice.
 
Ma razumijemo se :)
Mora, mora, mora. Svašta mora a ništa se ne mijenja, Ljubice.
Nesto se MORA menjati.
Zasto ja da kupim pasji izmet, a niko ne kupi? Pa zato sto ce se mozda jedan vlasnik psa postideti, videvsi kako ti za svojim kupis, pa jedan po jedan se postidi i tako se menja kolektivna svest, polako i strpljivo. Velike promene zahtevaju vreme. Tako za pasji izmet, placanje poreza i sve drugo.
Ovo je samo banalan primer.
 

Back
Top